امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف

تیر تقریبا درست بود ولی نه زیاد
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ
آگهی
اسفند:|
مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف 4
پاسخ
مرسي خوب بود........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اسفند بيشترشونم درست بود مرسي
اگه قرار باشه من هرکاری رو که دوس دارم انجام بدم
و بعدش برام هیچ عواقبی نداشته باشه
دیگه زندگی چه معنیی میده؟

Breaking Bad
پاسخ
غلطه 290 290 :306:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
من آذر ماهی هستم
ولی مارکی که استفاده می کنم اکثرا ورساچه هست
سپاس خعلی قشنگ بود Big Grin :499: :hje:
کرتی‍م داآش :491:
پاسخ
آگهی
Big Grin من خردادیم

و واقعااااا به مد اهمیت میدم و واسه هر روز لباس مخصوص خودم رو دارم
پاسخ
اردیبهشت
اینو بدونــــــــ منـــــ پا نمیدمـــــــــــ
وانمیدمــــــــــــــ
مثلــ تو بگانمیرمــــــ
تاوقتیــــ خدا پشتمهـــــــــ
با هر سگی راه نمیرمــــــ.
خیلی شاخ نباش من هستم در حد من نیستی
پاسخ
رج سرطان (تیر)
خوشبختی بالاپوشی است که سالیان سال همراه متولدین این ماه است. همانقدر که به عزیزان و نزدیکانشان وابسته هستند، به لباسهایشان نیز وابسته اند. در گنجه لباسهای متولدین این ماه، حتی قدیمی ترین لباسهایشان هم دیده می شود. خانم های متولد این ماه علاقه ای به پوشیدن لباسپای اسپرت ندارند، و در لباسهایشان همواره حال و هوای زنانه دیده می شود. در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل های لباس زیر، از هر رنگ و مدل وجود دارد. پیراهن های مجلسی و زنانه برایشان در راس اهمیت قرار دارد.به نظرشان هر لباسی با جواهرات زیبا و گردن بند های بلند، زیباتر و کامل تر می شود. برای آنها مروارید زیباترین جواهر است و هاله هایی از رنگ سبز آنها را باشکوه تر می کند. اما زیاد اهل آرایش کردن نیستند، مگر اینکه انجام آن سریع و مختصر باشد. برای خشک کردن موها به هیچ وجه از سشوار استفاده نمی کنند، و ترجیح میدهند موهایشان به طور طبیعی خشک شود. آنها ترجیح می دهند که بنا بر راحتی خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز، اما خوب می دانند که چطور جلوی جمع حاضر شوند که همه را مسحور خود کنند.
مارک لباس مورد علاقه: Ralph Lauren

اتفاقا من عشق لباس اسپرتم و از لباس مجلسی متنفرم Undecided

ولی راسته که موهامو به هیچ وجه با سشوار خشک نمیکنم Big Grin و از زیاد هم واقعا اهل ارایش کردن نیستم اگه یه موقع ریمل بزنم Heart

بازم ممنون Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط **elmira**
برج سنبله (شهریور)
متولدین این ماه به خوبی از لباسهایشان محافظت می کنند و لباسهایشان همیشه اتوکشیده و شق و رق است. این افراد که ذاتاً ساده گرا هستند، به قیمت لباس اهمیت زیادی می دهند. ترجیح می دهند لباسهایی گرانتر و خوش کیفیت تر داشته باشند، تا لباسهایی ارزان که با یک یا دو بار شستشو از بین برود. هیچ آثاری از زرق و برق در لباس آنها مشاهده نمی کنید و وقتی از در خانه بیرون می روند، مثل فرشته ها در کمال سادگی و البته زیبایی هستند. لباسهایی که انتخاب می کنند، علاوه بر سادگی بسیار خوش دوخت هستند و یک عمر برایشان ماندگار خواهند بود.زنان متولد این ماه علاقه زیادی به پوشیدن تاپ و بلوزهای کوتاه دارند تا شکم حقیقتاً زیبایشان را به نمایش بگذارند. موهایشان که معمولاً به سادگی آرایش می شود، با مُد هر فصلی کاملاً جور می شود. به رنگ های طبیعی مثل قهوه ای برای لباسهایشان علاقه زیادی دارند. آنها علاقه زیادی به استفاده از جواهر و زینت آلات ندارند و به ندرت در سر و دست آنها نشانی از زیورآلات مشاهده می شود، مگر انواع بسیار ساده آن که به پوستشان هم حساسیت ندهد.
مارک لباس مورد علاقه: Calvin Klein
—————————————————–shahrivaria khasan

aliiiiii bbboooddd
Heart ما دخترا Heart صدامون جــــــیغ  رژامون جـــــیغ   میریم رو اعصاب مثل تــیــــغ
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music 〄 سابلیمینال علاقه به درس خواندن
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان