امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شصیت شناسی با پرنده ماه تولدتان

ول فروردین تا 25 فروردین شاهین

مقتدر و توانا هستیدو با مهارتی که دارید، می توانید از موانع سخت عبور کنید و این کار را به گونه ای انجام می دهید که انرژی تان هدر نرود.

26 فروردین تا 22 اردیبهشت مرغابی

برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می خرید، اما گاهی بی دقت می شوید و این بی دقتی ها به شما ضرر و زیان می رساند.

23 اردیبهشت تا 19 خرداد قمری

طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می برید و به ندرت از آن خسته می شوید. بردبار، سازگار و در عین حال شخصیت جالبی دارید.

20 خرداد تا16 تیر عقاب

شخصیتی بسیار محترم دارید، دنبال کارهای بیهوده نیستید و با نگاه نافذ خود، مخالفان را سرجای شان می نشانید.

17 تیر تا 13 مرداد بلبل

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید؛ البته بعضی اعتقاد دارند حرف های شما به عمل نمی رسد.

14 مرداد تا 10 شهریور مرغ ماهیخوار

شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی است. مشکلات تان را به مرور و با خونسردی حل می کنید. حساس و تیزهوش هستید.

11 شهریور تا 7 مهر قو

مثل قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید. به ندرت عصبانی می شوید و سعی می کنید با همه در تعامل باشید و تا آنجا که می توانید از درگیری پرهیز می کنید.

8 مهر تا 5 آبان دارکوب

سختگیر و سختکوش هستید؛ با طاقتی بسیار بالابرخی اوقات به نظر حواس پرت می آیید، اما این فقط ظاهر شماست و حقیقت چیز دیگری است.

6 آبان تا 3 آذر باز کوچک

ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می دهد که از یک موضوع به موضوع دیگر بپرید، بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید یا مضطرب شوید.

4 آذر تا 2 دی کلاغ

به غایت گیرا، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش، بنابراین در حل مشکلات بسیار تیزهوشید. از طبیعت لذت می برید و عاشق رفاقت کردن هستید.

3 دی تا30 دی حواصیل

متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می آیید.آنقدر محکم و استوارید که از مشکلات، هرچند به نظر سخت و حل نشدنی موفق بیرون می آیید.

اول بهمن تا 28 بهمن سینه سرخ

شما یک برون گرا هستید که طبع گرم خود را پنهان می کنید. گاهی خودرای، خودخواه و ستیزه جو می شوید ولی بسیار “خانواده” دوست هستید.

29 بهمن تا آخر اسفند سهره

حساس و گوش به زنگ هستید. ذاتا فردی اجتماعی و خونگرم هستید. بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین اهل “ورزش” هستید.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شصیت شناسی با پرنده ماه تولدتان 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط پری استار ، ویداااااااااااااااا ، Mαяѕє ، *!hasti!* ، هلیا78 ، دریای بی موج ، Ranger* ، آرالیا ، shab gard6 ، گریس ، sama00 ، @پوریا@ ، SABER ، شب بو ، *Ramesh* ، αѕтer ، _leιтo_
آگهی
اخ جون ما برابچ همه بلبلیم

قوقولی قوقو
با خودم میگم برو ولی دلم نمیگذارد چون دوستت دارد
عشق تنها چیزی ست که مرا درگیر خود کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte ، دریای بی موج
ممنون...
من21 اردی بهشتم،کاملادرست گفته بود
بہ سلامتے "یاس" کہ گفت:
نہ اھل جبرانم...
نہ اھل انتقامم...
خودم از اول باید دقت مے کردم تو انتخابم...!
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
دارکوب هستم بله بله دیگه Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
سینه سرخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شصیت شناسی با پرنده ماه تولدتان 1
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte ، هلیا78
اهوع ..-ـــ-

خوشمـ نیومد...-ــــ-
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
آگهی
Angry شهريور غلطه
Heart شريف ترين دل ها دلى است كه انديشه ى ازار كسان در ان نباشد Heart 
پاسخ

اول بهمن تا 28 بهمن سینه سرخ

شما یک برون گرا هستید که طبع گرم خود را پنهان می کنید. گاهی خودرای، خودخواه و ستیزه جو می شوید ولی بسیار “خانواده” دوست هستید.
پاسخ
17 تیر تا 13 مرداد بلبل

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید؛ البته بعضی اعتقاد دارند حرف های شما به عمل نمی رسد.
پاسخ
عقاب Sleepy
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  تست شخصیت شناسی
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....
  چالش شهره شناسی سلبریتی ها
  شخصیت شناسی از روی پنیر مورد علاقه .....
  نشانه های خوش شانسی با توجه به ماه تولدتان !!!
  اسم میوه کیوی از یه پرنده شبیه کیوه گرفته شده است....خیلی جالبه...
  شخصیت شناسی جالب از روی علاقه به بیسکوییت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان