امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطرناک‌ترین سلفی جهان

یک کوهنورد ماجراجو، برای اولین بار در جهان شروع به بالارفتن از سازه قوسی‌مانند استادیوم ومبلی و سلفی گرفتن از خود کرد. سازه‌ای که حدودا ۱۳۴ متر ارتفاع دارد!

مجله مهر: «جیمز کینگستون» جوان ۲۴ ساله اهل همپشایر است که با سلفی‌گرفتن از خود بر بالای بلندترین سازه لندن، خطرناک‌ترین سلفی جهان را از آن خود کرد. او حدودا دو ساعت بر بالای این ارتفاع از خود فیلم و سلفی گرفت؛ اما بلافاصله بعد از آن به دیگران هشدار داد که این کار را امتحان نکنند!
خطرناک‌ترین سلفی جهان 1
این بدل‌کار که از ارتفاع می ترسید، با استفاده از کابل بالا برده شد؛ اما سه متر آخر را تنها با کمک یک کابل نازک طی کرد. جیمز به وسیله دوربینی که به خود متصل کرده بود، توانست تصاویری شگفت انگیز شبیه فیلم‌های هالیوودی از لندن ضبط کند. او پس از بالارفتن از این سازه گفت: «امروز یکی از آرزوهای من پس از هشت سال محقق شد. من از زمان ساخته‌شدن این سازه در استادیوم، آرزوی بالارفتن از آن را داشتم!» 
خطرناک‌ترین سلفی جهان 1
ورزشگاه ومبلی، ورزشگاهی در شمال‌غربی شهر لندن است که با نام اختصاصی ورزشگاه امپراطوری شناخته می‌شود. این ورزشگاه قدیمی در سال ۱۹۲۳ تاسیس و در سپتامبر سال ۲۰۰۲ برای ساخت مجدد تخریب شد. ورزشگاه ومبلی میزبان مسابقات مهمی مثل فینال‌های جام حذفی فوتبال انگلستان، چهار فینال لیگ قهرمانان اروپا، بازی‌های المپیک ۱۹۴۸و فینال جام جهانی فوتبال ۱۹۶۶ بوده است. استادیوم جدید ومبلی در سال ۲۰۰۷، افتتاح شد که سازه طاقی‌شکل بالای آن از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این استادیوم بود. این طاق ۳۱۵ متر طول دارد و طولانی‌ترین سازه قوسی‌شکل در جهان است که می‌توان چهار قطار زیرزمینی را درون آن جای داد!
خطرناک‌ترین سلفی جهان 1
خطرناک‌ترین سلفی جهان 1
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، vampire whs ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، _.miss_.em ، دریای بی موج ، ○°łåmýå°○ ، Thyme ، esiesi ، omidkaqaz ، Mr.Robot ، !...@dors ، _Alone_boy_ ، Ranger* ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ♥h@di$♥ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Mason ، mr.destiny
آگهی
ای کاش اون عکسایی رو همـ که خودش از خودش گرفته و بخاطر اونا رفته اون بالا رو میذاشتی (:

البته ازین طناب نجاتا دورشهـ .. همینجوری الکی که پا نشُده بره اونجا :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
خطرناک‌ترین سلفی جهان 1
پاسخ
(25-01-2016، 17:57)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای کاش اون عکسایی رو همـ که خودش از خودش گرفته و بخاطر اونا رفته اون بالا رو میذاشتی (:

البته ازین طناب نجاتا دورشهـ .. همینجوری الکی که پا نشُده بره اونجا :/

اگه بیافته سرش میخوره به میله ها
تو رو من تو کردم انقد واسه من من من نکن
پاسخ
سلفی هاش کوشن ؟
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ۴۰ کیلو پشم بر تن پشمالو ترین گوسفند جهان!+عکس
  تازه ترین خبرها از بارداری اولین مرد جهان + عکس
Heart دستگیری ۸ نفر از خطرناک‌ترین تروریست‌ها به دست الحشد الشعبی
  زندگی جهان زیر سایه کروناویروس
  کروناویروس جهش‌یافته حاکم جهان شده است
  ضربه قدرتمند عراق به داعش با دستگیری خطرناک‌ترین تروریست
  ترسناک ترین سلفی جهان !
  عکس سلفی این زن را کُشت! +عکس
  برخورد شدید با گرفتن عکس سلفی با اجساد
  پروژه «سلفی فضایی» سامسونگ در یک مزرعه سقوط کرد

پرش به انجمن: