امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جالب ترین سلفی جهان انتخاب شد بیا خلاقیتو حال کن

Lightbulb 
جالب ترین عکس سلفی دنیا توسط عضد شدگان در صفحات شخصی اینستاگرام و فیس بوک انتخاب شد.

صاحب این عکس میشل پیستونو 28 ساله است که به دلیل علاقه ی بسیارش به عکاسی هم اکنون در هاوایی زندگی می کند.

او در مورد تغییراتی که روی این عکس داده است توضیح داد و در انتها گفت زمانی که در جستجوی یک سوژه ی متفاوت برای گرفتن عکس سلفی بودم پادلی پر شده از آب باران دیدم که ایده بخش من شد.

بعد از ویرایش و آپ لود کردن این عکس سلفی در صفحه ی شخصی ، با سرعتی باورنکردنی میلیونها لایک دریافت کردم. در ابتدا برای خودم نیز جالب بود.

بعد از استقبال باورکردنی از این عکس ، همسرم محلی را برای فروش این عکس افتتاح کرد تا به علاقه مندان پرینت عکس واقعی را بفروشد.

جالب ترین عکس سلفی جهان:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب ترین سلفی جهان انتخاب شد بیا خلاقیتو حال کن 1

شاید با دیدن این عکس به خود بگویید چرا از بین این همه عکس جالب ، این تصویر انتخاب شده است؟ من هم نمی دانم این را باید از میلیونها نفری که به این عکس رای داده اند بپرسید.

سپاس بدید لصفا:ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::ggr::hje::hje::hje::hje::hje::hje::nooz::nooz​::nooz::nooz::nooz::301::301:735735735735735
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mobinamahro ، دنیل رادکلیف ، TurK WolF ، زیا ، خوشگل خانوووم ، Sadaf 2014 ، mobina va vanda ، bari ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، IM JUST TIRED ، ÆҐÆŠĦ ، ژوللی ، علیرضا خان1378 ، PISHY ، mehdi cr7 ، گریس ، ѦℳℐℜѦℒℐ ، چمان ، عشق بارسا23 ، r.hadis ، ᖇᗩᖺᗩ ، دریا+17 ، mahsa-s ، mehrdadno ، دریای بی موج ، raya(love anime)78 ، عاطی جوجو ، باران20 ، AعطریناA ، -Arad- ، caran ، ارش خان ، mr.destiny ، ḲℑℳℐÅ ، یاس گل ، مهشید۲۶ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، sina.mo ، shayruan ، sufiy ، saba 3 ، **elmira** ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، ✘Nina✘ ، I r A n ، Gvds·h ، ناز خوشگله ، T@NNAZ ، Silver Sun ، girl of chaos ، nastaran9835 ، Shervin_ST ، شیطون بلای سایت ، ♥ فرشته 87♥ ، (-_-) ، KING ERFAN ╬ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، ana 12 ، Hanie...... ، *mahdieh* ، ماهگل ، Hamid4444 ، **zeinab** ، @پوریا@ ، aysutb ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Mr.Unnamed ، !...@dors ، nanali ، ترنج 15
آگهی
ملت انقد به فکره سلفی هستن..آبم میبینن فقط سلفی به ذهنشون میاد..
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، omidkaqaz ، KING ERFAN ╬
مـردم چـجـوری سـلـفـی مـیـگـیـرن مـا چـجـوری سـلـفـی مـیـگـیریـم ._. |:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Hanie......
من يه جای ديگه يه عكس دیگه رو دیده بودم كه اول شده بود اما با این فرق داشت.چند تا پسر از تو اب عکس انداخته بودن جوری که بالای ابم دیده میشد .اونجا هم چند تا دختر وایساده بودن(زیر آب پسرا.توی خشکی دختر ها)
اونم قشنگ بود اما این خیلی باحال تره
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط Hanie......
ملت ما لبو لوچه در میارن عکس میگیرن=|
اینا ک هیچ
پاسخ
خیلی باحال بود من ک تصمیم گرفتم ایندفه تو گودال تب از خودم عکس بگیرمツツツツツツ
پاسخ
آگهی
ملت خلاقیت دارن ما هم ...

پاسخ
واقعا اين عكس خيلى زيبا بود
پاسخ
افرین واقعا... خلاقیت به این میگن (:

ما بریم محو بشیم با این سلفی گرفتنامون Dodgy
                                                                                                                                                                                                                    [img=538x367]http://www.flashkhor.com/forum/دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب ترین سلفی جهان انتخاب شد بیا خلاقیتو حال کن 1 [/img]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ۴۰ کیلو پشم بر تن پشمالو ترین گوسفند جهان!+عکس
  تازه ترین خبرها از بارداری اولین مرد جهان + عکس
  زندگی جهان زیر سایه کروناویروس
  کروناویروس جهش‌یافته حاکم جهان شده است
  دولت مداخله ای در انتخاب رییس مجلس یازدهم ندارد
  ترسناک ترین سلفی جهان !
  عکس سلفی این زن را کُشت! +عکس
  برخورد شدید با گرفتن عکس سلفی با اجساد
  انتخاب اعضای جدید شورای امنیت به صورت الکترونیک برگزار نمی‌شود
  پروژه «سلفی فضایی» سامسونگ در یک مزرعه سقوط کرد

پرش به انجمن: