امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انواع جن..............

(20-06-2017، 3:39)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 8:50)آهن سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا هر کی بلده بگه من میخوام روبهرو شم با اجنه ترس ندارم سپاس گذارم روششو بگید یکی گفت برو جای تاریک بشین ورد بخون کاغذ قلمم ببر اسم شونو مینویسن ساعت ۲ شب رفتم از دیوار صدا در اومد از جایی صدا نیومد کاغذ خودکارم سالم بود هیچی ننوشته بود کلیم کاراشو کردم ولی چرت بود  Dodgy  خواهشا اگه بلدین بگید احضار کنم لازم دارم Tongue  Tongue

این کمکت میکنه
دانلودش کن و گوش کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Hamayesh-JonbeshMasaf/RevayateAhd/RevayateAhd-30/WwW.MaSaF.iR-REVAYATAHD30-24.mp3

سرکار گذاشتی فدات شم Undecided Huh
پاسخ
آگهی
ببینید طبق کتاب هایی که توی این چند سال در این موارد خوندم اونا میتونن وارد زندگی ما بشن حتی ممکنه با ما زندگی کنن ولی اونا هم مثل ما هستن یعنی مثلا تا وقتی یه نفر وارد خونه ما نشه ما بهش حمله نمیکنیم . اونا هم تا وقتی ما باهاشون کاری نداشته باشیم و به قول معروف انگولکشون نکنیم با ما کاری ندارن

بابا مثل بچه آدم زندگیتو بکن اینا شوخی بردار نیستن تا این همه چیز دیگه واسه سرگرمی هست خودتو بد بخت نکن

(23-06-2017، 9:31)آهن سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-06-2017، 3:39)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 8:50)آهن سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا هر کی بلده بگه من میخوام روبهرو شم با اجنه ترس ندارم سپاس گذارم روششو بگید یکی گفت برو جای تاریک بشین ورد بخون کاغذ قلمم ببر اسم شونو مینویسن ساعت ۲ شب رفتم از دیوار صدا در اومد از جایی صدا نیومد کاغذ خودکارم سالم بود هیچی ننوشته بود کلیم کاراشو کردم ولی چرت بود  Dodgy  خواهشا اگه بلدین بگید احضار کنم لازم دارم Tongue  Tongue

این کمکت میکنه
دانلودش کن و گوش کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Hamayesh-JonbeshMasaf/RevayateAhd/RevayateAhd-30/WwW.MaSaF.iR-REVAYATAHD30-24.mp3

سرکار گذاشتی فدات شم Undecided  Huh
بابا مثل بچه ادم بشین زندگی تو بکن خودتو الکی الکی بد بخت نکن اینا شوخی بردار نیست
انواع جن.............. 3
...Never mind

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
جن وجود نداره اگرم داشته باشه با ما کاری ندارن فعلا که ما مث کنه چسبیدم بشون ولشون کنینی باو چیکار دارین باشون اخه
خلاف قوانین!
پاسخ
(23-06-2017، 12:29)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جن وجود نداره اگرم داشته باشه با ما کاری ندارن فعلا که ما مث کنه چسبیدم بشون ولشون کنینی باو چیکار دارین باشون اخه

اسم سوره ی قرآن جن هست بعد میگی وجود نداره؟
عجب آدمایی پیدا میشن

یه حائل بین دنیای اجنه و آدما وجود داره که تا خود آدما به نحوی اونو از بین نبرن اجنه نمیتونن وارد زندگیشون بشن.
وقتی باعث آزار یه جن میشی اون جن تا هفت نسل بعدت رو آزار میده
به علاوه برای اینکه بخوای یه جن رو احضار کنی یا به عبارتی موکل داشته باشی باید بری پیش یه روحانی کاربلد.چون در 98 درصد مواقع بجای اجنه ی مسلمون کفار ظاهر میشن که اولش هم خودشون رو خوب جلوه میدن و هرکاری بخوای برات انجام میدن ولی بعد مدتی تو رو به کارهایی وادار میکنن که برات عذاب آوره
مثلا ممکنه مجبورت کنن مادرت رو بکشی...

خلاصه که دنبالش نرو چون فقط زندگی خودتو تباه نمیکنی کلی آدم دیگه رو هم فنا میکنی
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
(23-06-2017، 9:31)آهن سرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کمکت میکنه
دانلودش کن و گوش کن

سرکار گذاشتی فدات شم Undecided  Huh

نه عزیز دل.واقعا کمکت میکنه.فقط کامل گوش کن.

نقل قول: ...
پاسخ
(25-06-2015، 12:10)adminSurd Girl # نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مادر بزرگم بچه دار نمیشده با مامانش رفته ی جایی نزدیک اراک بعد ی زنی ی چادر انداخته رو سرش اینه و اینجور چیزام گذاشته کنارش بعد ی کاسه اب بزرگم گذاشته جلوش گفت بعد از چند دقیقه چند تا جن اومدن با صندلی نشستن تو اب بعد یکیشون اومد جلو یه بچه دستش بود گفت این بچه تازه متولد شده ما بود فلان تاریخ ک داشتی برنجتو اب کش میکردی وقتی اب جوش از سینک ریخته بیرون این بچه بغل من بود و اب ریختو سوخت مادرش نفرینت کرد اون زنه هم ی سری چیزا گفتو اون جن ها هم رفتن بعد از نه ماهم مامان من اومده دنیا بچه ها ب ماماناتون بگید وقتی برنجو و ماکارونی و این جور چیزا رو ابکش میکنن بسم الله بگن

چ جالب منم دوس دارم برم پیش همچین کسایی شاید یکم ترسناک باشه اما برام جالبه

(14-06-2017، 3:21)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2017، 21:43)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال ایا جن میتوینه بر تو بدن انسان و انسان کنترل کنه

بله اگه بهش ازاری رسونده باشن ..!

مثلا چجور ازاری
پاسخ
آگهی
من همه شو نو یه بار امتحان کردم فکر کنم  Smile
LIFE
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان