امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حقیقت نهفته روز تولــــــــــــد شما!!!

Question 
شماره ۳:تعريفاش نسبي بود برام _-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
آگهی
شماره ۵ :

شما به قدری در اجتماع خودتان محبوب هستید که می توانید فقط با صحبت و درخواست کردن همه کارهایتان را انجام دهید. ذهن تجاری خوبی دارید، از آن دسته از افرادی هستید که یک لحظه تصمیم به انجام کاری می گیرند و همان موقع آن را انجام می دهند. اگر تجارتی را راه بیاندازید، در معاملات سهامی شراکت داشته باشید یا موسیقی کار کنید مشهور خواهید شد. شوخ طبعی و محبوبیتتان باعث می شود دوستها و خانواده برای درخواست کمک همیشه به شما مراجعه کنند و شما هم درواقع همان کسی هستید که همیشه از هیچ کمک مالی یا عاطفی دریغ نمی کنید.

شما بیشتر از یک رابطه عاطفی عمیق را تجربه خواهید کرد اما وقتی همسر آینده اتان را پیدا کردید، مراقب باشید چرا که به خوبی بر شما تسلط خواهد داشت.

شما به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می کنید چراکه شماره ۵ عدد میانی است . عاشق تنوع و آزادی و اهل تجربه کردن هستید و از تجربیاتتان همیشه درس می گیرید!

بهترین جفت های شما شماره های ۱،۲ و ۹ و جفت خوب برایتان شماره ۶ و ۸ است!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

حقیقت نهفته روز تولــــــــــــد شما!!! 9
پاسخ
شماره 9 D:
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
پاسخ
من 4 هستم ولی اصلا با دوستام نمی گردم متن را اشتباه نوشتی چون اول میگی همه ازت بدشون میاد و میگی با دوستات میری بیرون ، خب اونا اگر ازت بدشون بیاد باهات حتی اگر با پول باشه هم نمیان بیرون . اشتباه بود
پاسخ
تقریبا درسته
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیست حقیقت از ما شما و بچه های فلشخور××
  کلاهبرداری یا حقیقت؟
  من الان 15 حقیقت رو راجب شما میـــــــــــــــــــــــــــــدونم!!!بیاید تو تا بگم!
  سوالاتی ک تو بازی جرأت یا حقیقت میشه پرسید
Smile من حداقل 15 حقیقت رو راجع به شما میدونم:
  آیا احضار روح حقیقت دارد یا نه؟ اگر حقیقت دارد، آیا شرعاً جایز است؟
  حقیقت انسان ها چیست؟
Brick ۶۹ حقیقت تکان دهنده درباره زامبی ها !
Wink ده حقیقت جالب در مورد میکی ماوس!
  حقیقت!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان