امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دارم خیلیا بدونن.....

(28-05-2016، 17:32)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2016، 17:30)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2016، 17:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2016، 17:12)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2016، 13:49)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ! شما عمل صالح ب چ میگی ؟
مگه عمل صالح فقط حجابه ؟!
گناه بی حجابی ب کنار ، ولی ممکنه خیلی کارای خوب و صالح دگ ای هم انجام بده !
به نظر شما کسی که هزار نفر یا بیشتر یا کمترو به گناه بکشونه عمل صالح انجام داده؟؟؟؟
متوجه حرف من نشدید ! (:
گفتم گناه بی حجابیش ب کنار !! میتونه خیلی کارای خوب و صالح دگ ای انجام بده !
شما یجوری نوشتید "برهنه و عمل صالح ؟؟؟؟ " ینی کسی ک برهنه میاد بیرون هیچ عمل صالح دگ ای نمیتونه انجام بده :|
عجیبه :|

چرا میتونه ولی به نظرتون پذیرفتس؟
چرا ک ن ؟

فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُ

وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏

پس هر كس به مقدار ذرّه‏اى كار نيك كرده باشد همان را ببيند.

و هركس هم وزن ذره‏اى كار بد كرده باشد آن را ببيند.
ظاهر آلوده حکایت از درونی آلوده دارد. نمی ‌توان گفت من فقط ایمان می ‌آورم و عمل صالح را در ظاهر ترک می ‌کنم چرا که این منطق از منظر قران سخت باطل است زیرا قران دو عنصر ایمان و عمل صالح را توأمان و در کنار هم قرار داده و همواره بر هر دو تاکید می ‌کند. اگر فقط دل پاک کافی بود، خدای خالق تو  فقط می‌ گفت:«آمنـــوا». اینکه کنار «آمنـــوا» گفته:«آمَنُـــوا وَ عَمِلُوالصَّالِحـــات» یعنی هم دلت پاک باشد، هم کارت.

در قران كریم بیش از ۵۰ مرتبه، ایمان و عمل صالح، دركنار هم ذكر شده است: ﴿آمنوا و عملوا الصالحات﴾. چنانکه در آیه‌ ای فرمود: ﴿وَ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ أُولئِكَ أَصْحابُ الْجَنَّةِ هُمْ فیها خالِدُونَ﴾[البقرة/۸۲]«و كسانى كه ایمان آوردند و كارهاى شایسته كردند ایشان باشندگان در بهشتند و در آنجا جاویدند».
یا می‌فرماید: «إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِی خُسْرٍ إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ»[عصر/۲-۳] یعنی غیر از انسان های با ایمان که دارای عمل صالح هستند و از حق پیروی کرده و یکدیگر را بر پافشاری در حق سفارش می ‌کنند دیگران همه زیانکارند.
در سوره مبارکه مُلک می‌ خوانیم: ﴿الَّذِی خَلَقَ الْمَوْتَ وَالْحَیَاةَ لِیَبْلُوَكُمْ أَیُّكُمْ أَحْسَنُ عَمَلاً﴾[ملک/۲]«همان كسی كه مرگ و زندگی را پدید آورده است تا شما را بیازماید كدامتان كارتان بهتر و نیكوتر خواهد بود».
عمل مربوط به ظاهر است پس خداوند به ظاهر نیکو، کار دارد چون نماد باطنی نیکو است. پس خداوند مرگ و زندگانی را آفرید تا ما را بیازماید که کدام یک از ما در عمل نیکوتریم نه اینکه کدامیک ادّعای دل پاک داریم امّا در عمل پیرو شیطان هستیم!
ایمان باید علاوه بر دل، در اعضا و جوارح هم بیاید. باید ایمان نمود داشته باشد، تا فرد بشود «مومن» و جامعه بشود «اسلامی».
پاسخ
آگهی
نظر من و شما ک کلا فرق داره !
ینی شما الان میگی هرکی ظاهرش "از نظر شما" بده ، ایمان نداره و اعمال صاحشم قابل قبول نیس اره ؟
از نظر شما خارجیا هم نمیتونن عمل صالح انجام بدن ، چون حجاب ندارن . و چرا حجاب ندارن ؟ چون ایمان ندارن !! ن ؟
مسئله حجاب جداس ، کارای خوب جداس ، نماز جداس و ...

من عدالت خدارو قبول دارم و مطمئنم ک جزای هر کار خوب و بدی رو میده ! حالا چ طرف حجاب داشته باشه چ نداشته باشه :|
ن شما میتونی منو قانع کنی ن من شمارو .
پس فلن .
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ ، ی دخی عاشق
هــــــــــــــــه

انگار دعوا سر پست منه ؟!

آقایی که میگی حجاب نداشته باشه دین نداره ...

بالاترین ثواب نزد خدا شهادته

اولین قطره خون شهید تمام گناهانش رو پاک می کنه . کنز العمال ج4-ص21-ح1153

شهید کشته شده مسلمان و در راه دفاع از کشور و میهنشه نه ؟

پس اگر اون خانم بره جبهه و با برهنگی بمیره بی هیچ چون چرایی میره بهشت ...

این فقط یه مثال بود ....

هزاران مثال دیگر می توان آورد...
من اونیم که سایه هم نداشت ...

پاسخ
وا عزرایل خودتی
خودتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگو جون شیطون خودذتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا
عزرایل میدونم خودتی
پس لطفا به این زودی سراغ من نیا
خخخخخخخخخخخخخخخخ
شوخی بود
مرسی خوب بود Wink
دمت جلیز بلیززززززززززززززززز
پاسخ
متاسفانه تو جامعه ما خیلی چیزا باهم قاطی شده که هر چی داد بزنیم هوار بکشیم هم نمیتونیم اینا رو از هم جدا کنیم چون چندین ساله که اینا رو تو ذهن مردم کردن ی دین که به نفع خودشون و برای رسیدن به اهداف خودشون باشه رو ساختن و مدام به مردم دیکته میکنن و انتظار دارن که مردم هم بی هیچ چون و چرایی قبول کنن و وقتی با دلیل و مدرک ثابت میکنی که حرفاشون اشتباهه هزار جور بهونه میارن که حرفشونو به کرسی بنشونن به خاطر همینه که میگن وقتی امام زمانمون بیاد دیندارامون هم باهاشون مخالفت میکنن و دین ایشون رو قبول نمیکنن .
در بیکرانه ی زندگی دو چیز افسونم کرد ابی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست
پاسخ
(28-05-2016، 20:08)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا عزرایل خودتی
خودتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگو جون شیطون خودذتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا
عزرایل میدونم خودتی
پس لطفا به این زودی سراغ من نیا
خخخخخخخخخخخخخخخخ
شوخی بود
مرسی خوب بود Wink
دمت جلیز بلیززززززززززززززززز

خلیااا ولی دوستت دارم  Tongue

(28-05-2016، 20:56)ی دخی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه تو جامعه ما خیلی چیزا باهم قاطی شده که هر چی داد بزنیم هوار بکشیم هم نمیتونیم اینا رو از هم جدا کنیم چون چندین ساله که اینا رو تو ذهن مردم کردن ی دین که به نفع خودشون و برای رسیدن به اهداف خودشون باشه رو ساختن  و مدام به مردم دیکته میکنن و انتظار دارن که مردم هم بی هیچ چون و چرایی قبول کنن و وقتی با دلیل و مدرک ثابت میکنی که حرفاشون اشتباهه هزار جور بهونه میارن که حرفشونو به کرسی بنشونن به خاطر همینه که میگن وقتی امام زمانمون بیاد دیندارامون هم باهاشون مخالفت میکنن و دین ایشون رو قبول نمیکنن .

الان حرف شما دو پهلو هست 

چندین ساله که اینا رو تو ذهن مردم کردن ی دین که به نفع خودشون و برای رسیدن به اهداف خودشون باشه رو ساختن  و مدام به مردم دیکته میکنن

این یعنی شما موافق حرف من هستید

یگن وقتی امام زمانمون بیاد دیندارامون هم باهاشون مخالفت میکنن و دین ایشون رو قبول نمیکنن

این یعنی شما مخالف حرف من هستید

میشه واضح تر صحبت کنید ؟ 

پاسخ
آگهی
(28-05-2016، 17:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی شما الان میگی هرکی ظاهرش "از نظر شما" بده ، ایمان نداره و اعمال صاحشم قابل قبول نیس اره ؟
از نظر شما خارجیا هم نمیتونن عمل صالح انجام بدن ، چون حجاب ندارن . و چرا حجاب ندارن ؟ چون ایمان ندارن !! ن ؟

من عدالت خدارو قبول دارم و مطمئنم ک جزای هر کار خوب و بدی رو میده ! حالا چ طرف حجاب داشته باشه چ نداشته باشه :|
پس فلن .

عدالت خدا چیه؟؟؟

عدالت خدا قرانشه

باید طبق اون عمل کرد مگه نه؟؟؟؟

شرایط پذیرفتن عمل صالح هم تو قران هست ...

خداوند در آیات قرآن شرایطی را برای پذیرش اعمال صالح بیان کرده است؛ زیرا بدون قبولی عمل صالح نمی‌توان امیدی نسبت به آثار و برکات عمل صالح داشت. اصولاً انسان هر کار نیکی را که انجام می‌دهد به هدف دست‌یابی به آثار مادی و معنوی آن است. این آثار زمانی تحقق می‌یابد که شرایط تأثیرگذاری عمل فراهم باشد. از مهم‌ترین شرایطی که قرآن برای هر عملی بیان کرده است عبارتند از:

1- اخلاص: کلمه اخلاص از ریشه «خلص» به معنای پیراستن از آمیختگی و برگزیدن است. (لسان‌العرب، ذیل واژه خلص) و حقیقت آن در اصطلاح شرعی و قرآنی، بیزاری از غیر خدا است. (مفردات الفاظ قرآن کریم، راغب اصفهانی، ذیل واژه خلص)

البته امین‌الاسلام طبرسی، مفهوم قرآنی اخلاص را فراتر از این دانسته است. وی می‌نویسد: اخلاص سری است الهی که تنها در قلب بندگان محبوب الهی قرار می‌گیرد. (مجمع‌البیان، ج1-2، ص409) پس اخلاص در هر کسی به معنای حقیقی و واقعی آن تحقق نمی‌یابد، بلکه یک امانت الهی ویژه بندگان محبوب خداوند است. هرچه محبت فزون‌تر شود، اخلاص نیز به همان میزان افزایش می‌یابد و به همین میزان آثار اخلاص نیز فزون‌تر می‌شود. از همین‌رو اخلاص ابرار و مقربان و سابقون، بالاتر و برتر از هر اخلاص دیگر و مورد ستایش خداوند است. (نگاه کنید: انسان، آیات 5 تا 9)

از نظر قرآن ارزش هر فردی بستگی به اعمال عبادی دارد که با اخلاص به جا می‌آورد. (انعام، آیه 52؛ کهف، آیه28) خداوند می‌فرماید کسب اخلاص در اعتقاد و عمل، مایه ارزشمندی انسان در نزد او خواهد شد. (بقره، آیه112؛ آل‌عمران، آیات 162 و 163)

پس اگر عملی فاقد عنصر اخلاص باشد و عمل صالح با اموری دیگر چون شرک و ریا آمیخته شود، آن عمل فاقد ارزش خواهد بود و خداوند آن را نمی‌پذیرد. (کهف، آیه100؛ بقره، آیه112؛ اسراء، آیه80).

2- حسن فاعلی و فعلی: شرط دوم پذیرش هر عملی، آن است که آن عمل، صالح و نیک باشد؛ یعنی عمل زشت و بد و صالح نباشد. بنابراین، اگر انسان عملی بد داشته باشد، آن عمل مورد پذیرش نیست. البته مراد از عمل صالح آن است که نفس عمل، کار خوب و نیکی باشد، هر چند که انسان آن را بد بجا آورد؛ زیرا انسان گاه به دلایل و شرایط درونی و بیرونی نمی‌تواند عمل صالح را چنان که باید و شاید به جا آورد و عملش با نواقص و کمبودهایی همراه است؛ اما از آنجا که نفس عملش نیک است، مورد پذیرش قرار می‌گیرد. در آیات قرآن از جمله آیه 112 سوره بقره و 125 سوره نساء از واژه محسن استفاده شده است که بیانگر شرط نیک بودن در پذیرش اعمال است. همچنین در آیه 10 سوره فاطر شرط بالا رفتن عمل و قبولی آن، نیت خوب و عمل صالح دانسته شده است. به سخن دیگر، عمل زمانی مقبول خواهد بود که از حسن فاعلی و حسن فعلی برخوردار باشد؛ یعنی فاعل و انجام دهنده عمل، دارای نیت نیک و فعل و عملش نیز نیک و صالح باشد.

3- تداوم احسان و تقوا: آنچه بیان شد دو شرط اساسی برای قبولی اعمال است.

با این همه برخی از آیات شرط دیگری را بیان کرده که کار را سخت می‌کند به این معنا که حسن فاعلی و حسن فعلی هنگام عمل به تنهایی کفایت نمی‌کند، بلکه لازم است شخص مخلص نیکوکار، همواره اهل احسان و تقوا باشد. از همین‌رو خداوند در آیات 112 سوره بقره و 125 سوره نساء از واژه محسن استفاده کرده است؛ زیرا محسن، زمانی معنا می‌یابد که احسان، صفت مشبهه و دایمی شخص شده باشد؛ چرا که شخصی که یک بار کار نیک می‌کند، به وی محسن گفته نمی‌شود، بلکه محسن کسی است که همواره اهل احسان است. همچنین خداوند در آیه 27 سوره مائده می‌فرماید: انما یتقبل الله من المتقین؛ به راستی خداوند جز از متقین نمی‌پذیرد. در این آیه نیز با تأکید بر اسم متقین نشان می‌دهد که قبولی عمل صالح زمانی است که از شخص متقی صادر شده باشد. کسی که در هنگام عمل، تقوا داشته باشد، ولی پس از آن از چنین صفتی برخوردار نباشد، هر چند ممکن است عملش صحیح باشد اما عملش مقبول نیست؛ زیرا شرط قبولی عمل، صدور عمل از کسی است که صفت تقوا ملکه یا حتی مقوم ذاتی او شده باشد. پس در شرط قبولی اعمال صالح تنها نیت اخلاص در هنگام عمل کفایت نمی‌کند بلکه باید این اخلاص در شکل صفت ماندگار و دایمی در شخص، خود را نشان دهد و فاعل عمل صالح، متقی و محسن باشد.

(28-05-2016، 20:56)ی دخی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه تو جامعه ما خیلی چیزا باهم قاطی شده که هر چی داد بزنیم هوار بکشیم هم نمیتونیم اینا رو از هم جدا کنیم چون چندین ساله که اینا رو تو ذهن مردم کردن ی دین که به نفع خودشون و برای رسیدن به اهداف خودشون باشه رو ساختن  و مدام به مردم دیکته میکنن و انتظار دارن که مردم هم بی هیچ چون و چرایی قبول کنن و وقتی با دلیل و مدرک ثابت میکنی که حرفاشون اشتباهه هزار جور بهونه میارن که حرفشونو به کرسی بنشونن به خاطر همینه که میگن وقتی امام زمانمون بیاد دیندارامون هم باهاشون مخالفت میکنن و دین ایشون رو قبول نمیکنن .

تو این دوره و زمونه دین اسلام تحریف شده!

این دینی که ما الان داریم نه دین محمده نه علی! اسلام تو ایران داره تحریف میشه البته شده!
پاسخ
(29-05-2016، 10:39)ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2016، 17:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس فلن .

عدالت خدا چیه؟؟؟

عدالت خدا قرانشه

باید طبق اون عمل کرد مگه نه؟؟؟؟

شرایط پذیرفتن عمل صالح هم تو قران هست ...

خداوند در آیات قرآن شرایطی را برای پذیرش اعمال صالح بیان کرده است؛ زیرا بدون قبولی عمل صالح نمی‌توان امیدی نسبت به آثار و برکات عمل صالح داشت. اصولاً انسان هر کار نیکی را که انجام می‌دهد به هدف دست‌یابی به آثار مادی و معنوی آن است. این آثار زمانی تحقق می‌یابد که شرایط تأثیرگذاری عمل فراهم باشد. از مهم‌ترین شرایطی که قرآن برای هر عملی بیان کرده است عبارتند از:

1- اخلاص: کلمه اخلاص از ریشه «خلص» به معنای پیراستن از آمیختگی و برگزیدن است. (لسان‌العرب، ذیل واژه خلص) و حقیقت آن در اصطلاح شرعی و قرآنی، بیزاری از غیر خدا است. (مفردات الفاظ قرآن کریم، راغب اصفهانی، ذیل واژه خلص)

البته امین‌الاسلام طبرسی، مفهوم قرآنی اخلاص را فراتر از این دانسته است. وی می‌نویسد: اخلاص سری است الهی که تنها در قلب بندگان محبوب الهی قرار می‌گیرد. (مجمع‌البیان، ج1-2، ص409) پس اخلاص در هر کسی به معنای حقیقی و واقعی آن تحقق نمی‌یابد، بلکه یک امانت الهی ویژه بندگان محبوب خداوند است. هرچه محبت فزون‌تر شود، اخلاص نیز به همان میزان افزایش می‌یابد و به همین میزان آثار اخلاص نیز فزون‌تر می‌شود. از همین‌رو اخلاص ابرار و مقربان و سابقون، بالاتر و برتر از هر اخلاص دیگر و مورد ستایش خداوند است. (نگاه کنید: انسان، آیات 5 تا 9)

از نظر قرآن ارزش هر فردی بستگی به اعمال عبادی دارد که با اخلاص به جا می‌آورد. (انعام، آیه 52؛ کهف، آیه28) خداوند می‌فرماید کسب اخلاص در اعتقاد و عمل، مایه ارزشمندی انسان در نزد او خواهد شد. (بقره، آیه112؛ آل‌عمران، آیات 162 و 163)

پس اگر عملی فاقد عنصر اخلاص باشد و عمل صالح با اموری دیگر چون شرک و ریا آمیخته شود، آن عمل فاقد ارزش خواهد بود و خداوند آن را نمی‌پذیرد. (کهف، آیه100؛ بقره، آیه112؛ اسراء، آیه80).

2- حسن فاعلی و فعلی: شرط دوم پذیرش هر عملی، آن است که آن عمل، صالح و نیک باشد؛ یعنی عمل زشت و بد و صالح نباشد. بنابراین، اگر انسان عملی بد داشته باشد، آن عمل مورد پذیرش نیست. البته مراد از عمل صالح آن است که نفس عمل، کار خوب و نیکی باشد، هر چند که انسان آن را بد بجا آورد؛ زیرا انسان گاه به دلایل و شرایط درونی و بیرونی نمی‌تواند عمل صالح را چنان که باید و شاید به جا آورد و عملش با نواقص و کمبودهایی همراه است؛ اما از آنجا که نفس عملش نیک است، مورد پذیرش قرار می‌گیرد. در آیات قرآن از جمله آیه 112 سوره بقره و 125 سوره نساء از واژه محسن استفاده شده است که بیانگر شرط نیک بودن در پذیرش اعمال است. همچنین در آیه 10 سوره فاطر شرط بالا رفتن عمل و قبولی آن، نیت خوب و عمل صالح دانسته شده است. به سخن دیگر، عمل زمانی مقبول خواهد بود که از حسن فاعلی و حسن فعلی برخوردار باشد؛ یعنی فاعل و انجام دهنده عمل، دارای نیت نیک و فعل و عملش نیز نیک و صالح باشد.

3- تداوم احسان و تقوا: آنچه بیان شد دو شرط اساسی برای قبولی اعمال است.

با این همه برخی از آیات شرط دیگری را بیان کرده که کار را سخت می‌کند به این معنا که حسن فاعلی و حسن فعلی هنگام عمل به تنهایی کفایت نمی‌کند، بلکه لازم است شخص مخلص نیکوکار، همواره اهل احسان و تقوا باشد. از همین‌رو خداوند در آیات 112 سوره بقره و 125 سوره نساء از واژه محسن استفاده کرده است؛ زیرا محسن، زمانی معنا می‌یابد که احسان، صفت مشبهه و دایمی شخص شده باشد؛ چرا که شخصی که یک بار کار نیک می‌کند، به وی محسن گفته نمی‌شود، بلکه محسن کسی است که همواره اهل احسان است. همچنین خداوند در آیه 27 سوره مائده می‌فرماید: انما یتقبل الله من المتقین؛ به راستی خداوند جز از متقین نمی‌پذیرد. در این آیه نیز با تأکید بر اسم متقین نشان می‌دهد که قبولی عمل صالح زمانی است که از شخص متقی صادر شده باشد. کسی که در هنگام عمل، تقوا داشته باشد، ولی پس از آن از چنین صفتی برخوردار نباشد، هر چند ممکن است عملش صحیح باشد اما عملش مقبول نیست؛ زیرا شرط قبولی عمل، صدور عمل از کسی است که صفت تقوا ملکه یا حتی مقوم ذاتی او شده باشد. پس در شرط قبولی اعمال صالح تنها نیت اخلاص در هنگام عمل کفایت نمی‌کند بلکه باید این اخلاص در شکل صفت ماندگار و دایمی در شخص، خود را نشان دهد و فاعل عمل صالح، متقی و محسن باشد.

تو این دوره و زمونه دین اسلام تحریف شده!

این دینی که ما الان داریم نه دین محمده نه علی! اسلام تو ایران داره تحریف میشه البته شده!
طولانی و بی معنی  Undecided

پاسخ
 سپاس شده توسط ی دخی عاشق
خب ..
احسان !
اخلاص !

بازم ربط اینا ب حجاب چیه دوست عزیز ؟!

من میام ب ی فقیر کمک میکنم و واقن برای رضای خدا انجام میدم ، و اینکارم همیشه انجام بدم مگه با همین شرایط نمیشه عمل صالح ؟
چون هم خلوص نیت داره هم تداوم ..
اون شماره 2 ای رو هم ک گفتید اصن مگه داریم همچین چیزی ؟ مگه میشه کسی هیچ گناه و نقصی نداشته باشه ؟؟!
خودتونم ک شرایطو گفتید .
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
(28-05-2016، 18:15)عزراییل1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هــــــــــــــــه

انگار دعوا سر پست منه ؟!

آقایی که میگی حجاب نداشته باشه دین نداره ...

بالاترین ثواب نزد خدا شهادته

اولین قطره خون شهید تمام گناهانش رو پاک می کنه . کنز العمال ج4-ص21-ح1153

شهید کشته شده مسلمان و در راه دفاع از کشور و میهنشه نه ؟

پس اگر اون خانم بره جبهه و با برهنگی بمیره بی هیچ چون چرایی میره بهشت ...

این فقط یه مثال بود ....

هزاران مثال دیگر می توان آورد...

اقای نینجای شب حرف منو میشه نقد کنید 

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست دختر دوست پسر چرا؟
  خیلی خوشکله ... خدایا دوست دارم:-[
  تا خدا را دارم چرا به امام متوسل شوم؟
  بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــا کارت دارم !!!!!!!!!!!!!!!
Smile نه میلی به نماز دارم و نه اشتیاقی به قرآن چه کنم؟!
  الکی مثلا من بابا دارم…
  چرا مرگ را دوست نداریم؟!
  دوست داری امام زمان را ببینی
  خدایـــا دوسـتـَــت دارم .... بـه همیـن سادگـی
  دوست داشتنی ترین مرد خدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان