امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسماعیل اردلان: پیکان چوب مدیریتش را خورد

اردلان به "ورزش سه" گفت: سال پیش همراه با آقای مرزبان در تیم پدیده بودیم و فصل که تمام شد همراه با ایشان از پدیده خداحافظی کردیم و به تیم پیکان آمدیم. یک روز همراه با آقای مرزبان و نظرزاده به دفتر آقای شیعی رفتیم و قرار و مدار کار را گذاشتیم و فردای آن روز هم برای معارفه سر تمرین رفتیم و خلاصه معارفه شدیم. حتی عکس های ما هنوز در سایت باشگاه پیکان موجود است. اما فردای آن روز به ما گفتند که دیگر سر تمرین نیایید... اردلان افزود: بعد از آن که دلیلش را سئوال کردم به من گفتند مشکل دارید. هرچه پرسیدم چه مشکلی دارم پاسخی به من ندادند. لذا خودم به همه مراجع ذیصلاح در فدراسیون از جمله کمیته اخلاق مراجعه کردم و پرسیدم که اگر مشکل دارم به خودم بگوئید که دوستان در کمیته اخلاق به من با صراحت گفتند که هیچ مشکلی نداری.

مربی دروازه بانی کشورمان افزود: اینجا بود که من فهمیدم دور خوردم. آن هم از نوع آلمانی اش. اما خب اشکالی ندارد چون خدا بزرگ است.

اردلان گفت: به ما گفتند نیایید ولی بلافاصله دو نفر دیگر را به جای ما آوردند. من هم آنجا بود که متوجه شدم چه خبر است البته من برای این دوستان و مجموعه پیکان آرزوی موفقیت می کنم اما یک سری مسائل باید مشخص شود که چرا پیکان با هزینه های میلیاردی به لیگ دسته اول سقوط کرد و چرا این اتفاق برای پیکان افتاد من فکر میکنم این تیم پر امکانات چوب مدیریتش را خورد.
.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  تصمیم‌گیری در مورد مسابقات غیرفوتبالی کلید خورد/ ورزش‌های برخوردی فعلا تعطیل!
  ۲ پیشنهاد باشگاه پیکان برای لیگ برتر
  اندی کول: یونایتد مثل لیورپول ۳۰ سال برای قهرمانی حسرت نخواهد خورد
Shocked مربیان پیکان داغدار شدند
  حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل جدید پیکان معرفی شد
  بدترین روز مربیگری برانکو چگونه رقم خورد
  رویس از لیست نهایی آلمان در یورو خط خورد
  سبقت پیکان از رقبا و توقف شاگردان بگوویچ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان