نظرسنجی: نظر شما چیست
این نظرسنجی بسته شده است.
فرودگاه
0%
0 0%
جاده هایی برای اینکا ها
0%
0 0%
مکان فرود فضانوردان از بشری دیگر (خدایان)
100.00%
2 100.00%
در کل 2 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطوط ناکازا ... و اسرار آن

خطوط ناکازا ... و اسرار آن 1
درکنار جبال اندیر در پرو که تا دریا چندان فاصله ای ندارد شهر باستانی ناکازا خفته است در دره پالپا یک قطعه زمین مسطحی وجود دارد که در حدود 37میل طول و یک میل عرض داردوپر از قطعات سنگهایی است که شباهت زیادی به اهن زنگ زده دارد بومیان این منطقه را پامپا می نامند و در انجا ابدا از گیاه خبری نیست اگر بر فراز این قطعه زمین در ناکازا پرواز کنیم می توانیم خطوط عظیمی را تشخیص بدهیم که به طریق هندسی کشیده شده اند بعضی متقاطع هستند و یک منطقهچند ضلعی می سازند باستان شناسان می گویند که اینها جاده های اینکاها می باشنداین یک عقیده واهی است جادههایی که به موازاتیکدیگر کشیده شده اند یا با یکدیگر متقاطع بودند و یا در یک منطقه مسطح که یک مرتبه به انتها می رسد به چه درد اینکاها می خورده اند
طبیعتا از کوزه ها و سفال کاری اینکا ها در این منطقه هم پیدا می شود ولی موضوع خطوط هندسی را می توان به سادگی حل کرد و گفت که مربوط به تمدن نازاکا می باشد تا سال 1952 به یک حفاری جدی دست زده نشد و برای اشیائ به دست امده نیز یک زمان تعیین شده وجود ندارد فقط خطوط و اشکال هندسی طبق یک قاعده نجومی ترسیم شده اند به گمان پروفسور الدن میسون که متخصص تاریخ باستان می باشد_این ها علایم یک تقویم است ولی وقتی من این منطقه به طول 37 میل را از هوا دیدم چیزی که فورا به فکرم امد این بود که این منطقه به یک فرودگاه شباهت زیادی دارد در این عقیده چه چیز غیر ممکن وجود دارد؟
تحقیقات قابل امکان نخواهند بود مگر اینکه چیزی که دنبالش می گردند در حقیقت پیدا شود!وهنگامی که پیدا شد انقدر صیقل و برس داده می شود که جای قطعات خالی را
به خوبی پرکند
باستان شناسان کلاسیک قبول نمی کند که بشری قبل از تمدن اینکا می توانسته یک روش کامل محاسباتی داشته باشد و این فرضیه که دران دوران امکان وجود هواپیما بوده فکر فریبنده ای بیش نمی باشد در این صورت این خطوط در نازاکا چه بوده
ان طور که به نظر من می رسد این خطوط با مقیاس عظیمش می بایستی از روی یک مدل و با استفاده از یک سیستم طول و عرض حساب شده و یا طبق دستوراتی که به وسیله یک هواپیما داده می شده ساخته شده باشند هنوز امکان ندارد که بطور حتم گفته شود که ایا نازاکا زمانی فرودگاه بوده یا خیر
اگر از اهن استفادع می شده فعلا از ان خبری نیست چون اغغلب فلزات در مدت چند سال زنگ زده و از بین خواهند رفت ولی سنگ هرگز زنگ نمی زند این عقیده چه اشکالی دار که بگوییم این خطوط برای این کشیده شده بودند که به خدایان بگویند در اینجا فرود بیایید چون همه چیز طبق انچه دستور داده بودید حاضر شده سازندگان این اشکال هندسی ابدا از ماهیت انها خبری نداشتند ولی حتما این را خوب می دانستند که خدایان برای فرود امدن به چه چیز احتیاج داشته اند
این هم خطوط نازاکا  اگر خواستین بقیه نقاط رو هم میزارم در پست هایه بعدی

مربوط به معبد های ساکسی هیوامن

? WHAT YOU KNOW ABOUT LOVE

? WHAT YOU KNOW ABOUT LIFE

? WHAT YOU KNOW ABOUT BLOOD
پاسخ
 سپاس شده توسط ×‌‌ ، mr.destiny ، Interstellar
آگهی
جالبه
مرسی

اگه میشه بقیه ی نقاط رو هم بذار در پست های بعدی(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
خطوط نازکا هست البته ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ×‌‌
نه نازاکا

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، ×‌‌
(29-07-2015، 21:43)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نازاکا

خب شما نوشتی خطوط ناکازا
پاسخ
من از همه معذرت میخوام ببخشید درستش نازاکاست

اقا از موضوع خوشتون اومد بگین موضوع هماهنگ با این هست

پاسخ
آگهی
خب برای من یه سؤال پیش میاد که این چه فرودگاهیه که پیچ در پیچه
و نظر سنجیت مشکل داره
فرودگاه و محلی برای فرود فرازمینی ها چه فرقی داره؟؟؟
البته یه چیز دیگه هم میتونه باشه
یعنی شاید یه سفینه خیلی بزرگ مثلا مسافر بری
اونجا فرود میومده
یا شاید چند تا سفینه کنار هم
و این خطوط اثر به جا مونده از اون هاست
پاسخ
نازکا هست..

نه ناکازا یا نازاکا ..

_

من اینارو تو حمایت گزاشتم ولی :

Erich von Daniken
من روزهای پی در پی بر فراز نازکا پرواز کردم. با دوربین از داخل هواپیما منطقه را جستجو کردم. از اینهمه تصویر گرفتن و تصویر گرفتن چیزی در حدود 4000 عکس از «نازکا» تهیه کردم که حقیقتا مسحور کننده است. ببینید این یکی از آن تصاویر است که ثابت میکند این کوه به شکلی مصنوعی (و نه طبیعی) صاف شده است. در مقایسه با کوههای آن منطقه کوهها از هر دو سو کاملا صاف شده است. این کاملا باور نکردنیست. این یکی از عجیبترین عکسهاییست که من از «نازکا» تهیه کردم.

عجیبترین چیزی که هست، قطع شدگی است. آنچه که از قله کوه باقی مانده است. راس کوه، دیگر وجود ندارد! هیچ جا نیست. در ته دره‌ای فرو نغلطیده، بلکه اصلا در منطقه وجود ندارد. چه بر سرش آمده؟ چون همه کوههای آن اطراف، قله دارند و قله آنها وجود دارد! اما این کوههای بی‌سر، همه مثل سطح یک میز صافند. با آن باندها بر بالای آنها که به نظر یک معبر میرسند 

سوال دیگر اینکه: چرا «ای-تی»های مهمان به چنین صحرای خشکی در پرو رفته‌اند؟

فرض کنیم که سفینه فضایی از راه میرسد، اینجا بر روی کره زمین، و شما به سرعت میخواهید بفهمید این کره از چه چیزی ساخته شده است. «نازکا» بر اساس تجربه، بهترین محل برای نمونه برداریست . چون «نازکا» امروز هم هنوز از متروکه‌ترین نقاط روی زمین است. باتوجه به مواد خام معدنی منطقه که شما میتوانید همه نوع موادی را در آن بیابید. از طلا گرفته تا اورانیوم. آنچه هست در واقع یک منطقه نمونه برداریست بر روی زمین. شما به «نازکا» میروید و بلافاصله همه چیز را در باره آنچه که سیاره ما از آن تشکیل شده است درمیابید. چرا که همه مواد خام طبیعی در این منطقه در بالاترین حد خود یافت میشوند.

چرا نباید باور کنیم که این مسئله ساده نتواند مبین یک انگیزه خردمندانه بوده باشد؟ آیا این واقعا عجیب است که باور کنیم این سازه‌ها در پرو مقیاس بزرگی از هنر اجراییست؟ با در نظر داشتن اینکه چنین سازه هنرمندانه عظیمی نمیتواند خود به خود ایجاد شده باشد؛ چرا که در ایجاد چنین امکانی علاوه بر باندهای «نازکا» که به شکلی نامتعارف وسیعند به شکلی که تنها میتوانسته برای کسانی که قابلیت پرواز دارند قابل دیدن باشد. شما به خوبی میدانید که همینها در باره دیوار بزرگ چین هم صدق میکند. و تازه دیوار بزرگ چین بر مبنای مقصودی ایجاد شده است که این مقصود کاملا سیاسی و مشخص است. اما «نازکا» را میتوان به لابیرنتی معنوی تعبیر کرد در هیئتی معنوی از موضع توتمیک در جایی که قرار است تجلی آن باشد . اما واقعیت آن است که ما هیچ نمیفهمیم که دلیل ایجاد این باندها چه بوده است. در منطقه‌ای به اندازه‌ای بسیار بسیار وسیع.

Erich von Daniken
«نازکا» و اشکال ثبت شده بر آن هیچ علامتی ندارند که از زمین قابل دیدن باشد. شما ناچارید بر فراز آن پرواز کنید تا آنها را ببینید. علامتها برای کسی ایجاد شده است که قابلیت پرواز داشته است. هیچ تصور دیگری به جز این امکان ندارد. امیدوارم که باستانشناسان هم دیر یا زود به همین نتیجه برسند.

اما اگر بازدیدکنندگانی از کراتی دیگر «خدا» قلمداد شده‌اند، آیا نباید چیزی در باره آنها در جایی نوشته شده باشد؟ احتمالا پاسخ قابل پیدا شدن است. درست مقابل روی ما. در مبهوت کننده‌ترین نقطه قابل تصور از هر جای دیگری . به شکلی ضمنی، «اریک وان دانیکِن» اشاره دارد بر اینکه زمین در گذشته توسط موجوداتی از کرات دیگر مورد بازدید قرار گرفته است. این مطلب کاملا با باورهای او به خدا و انجیل وابسته است در اینجا یک سوال اساسی قابل تفسیر است.

Erich von Daniken
سعی کنیم این را درک کنیم. من یک معتقد راسخ به خدا بودم. البته هنوز هم هستم. من هرگز خدای خودم را گم نکردم. اما برای یک مرد جوان مثل من خدا میبایستی حتما قادر مطلق میبود. خدای من هرگز نیازمند یک وسیله نیست تا به اینطرف و آنطرف برود. وسیله‌ای که او را از نقطه «آ» به نقطه «ب» ببرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ×‌‌

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یک میلیاردر روسی از اسرار حیات بیگانه پرده‌برداری می‌کند
  اسرار ۲ میلیارد سالۀ فعالیت آتش فشانی در مریخ
  اسرار درخشان ترین انفجار کیهانی!
  سیارک سرس اسرار نمکبن خود را آشکار کرد
  ۱۰ مورد از بزرگترین اسرار ستارگان
  نمک دریایی ، عامل پیدایش ماده‌ی تیره‌ و خطوط اسرار آمیز قمر اروپا سیاره مشتری
  ۱۰ مورد از بزرگترین اسرار ستارگان+تصاویر
  نمایش اسرار صاعقه‌ها توسط پرتوهای کیهانی
  انتشار یک تصویر متحرک با کیفیت بالا از نقاط نورانی اسرار آمیز سیاره کوتوله سرس
  شلیک اشعه لیزر از زمین به سیاره زیبا و اسرار آمیز زحل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان