امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لیست دوستان

درود

دوستان اگر لیست دوستانتون دچار مشکل شد (مثلا دوستی خود به خود از لیست حذف شد) با ذکر اینکه اون کاربر که حذف شده کی هست و این اتفاق به طور حدودی چه زمانی افتاده، در اینجا به ما اطلاع دهید.

دیگه در این مورد به مدیر ها پیام نزنید. فقط اینجا اعلام کنید. تا این مشکل رو یک بار برای همیشه حل کنیم.

با سپاس

تیم مدیریت فلشخور
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ๒lคςк ๔єค๔ ، Aiden Pearce ، omidkaqaz ، Apathetic ، Mr.Unnamed ، eNorto ، tyjtfhdhr ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، Berserk ، CTG ، ρυяρℓє_ѕку ، ×ThundeRBolT× ، Brooklyn Baby ، mr.destiny ، ✓SHINE AGAIN✓ ، mobinamahro ، Wanton ، sober ، طوطی82 ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، طناز79 ، ✘Nina✘ ، Saman S ، М Δ ђ ΐ ą ، ÆҐÆŠĦ ، Ֆℋ£¥∂α ، @پوریا@ ، αԃηєѕ ، mahdi.ir ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
سلام . این کاربر از لیست دوستان من حذف شده  Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=17572
تقریبا چند روز پیش ( کمتر از یک هفته میشه ) که من از دیروز متوجه این اتفاق شدم . با اینکه من تو لیستش هستم ولی اون دیگه تو لیست من نیست منم حذفش نکردم خود به خود حذف شد خیلی وقت بود که تو لیستم بود ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، sober ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=136011

من تولیستشم
اون نی

وختشم نیدونم

تو همی هفته بود

لیست دوستان 1
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، p_796
من کاربر مینهو ب دوستام اضافه شد این حذف شد

باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن
لیست دوستان 1
اگه کسی حذف شه یعنی توی انجمن مشکلی پیش اومده یا ماها تحت نظارتیم؟؟؟یا مثلن یه چیز دیگه که به نفعمون نیست؟؟؟
لیست دوستان 1
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
بنظرم پلاگین رو حذف و سپس در روت انجمن اپلود کنید
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
فعلا به خاطر همین مشکلات لیست دوستان حذف شد تا صابر جان مشکل رو حل کنن

سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Apathetic ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Faust ، αԃηєѕ
حتی لیست سیاه هم هذف شده؟یا فقط لیست دوستان مشکل داره Huh البته خیلی وقت پیش من 8zahra1 رو هذف کردم ولی دوستم آریسا به جای اون هذف شد فکر کنم تقریبا یه ماه پیش بود البته یه بار هم خود به خود هذف شد خدا شاهده 1000 بار بهش درخواست دادم Dodgy الانم که کلا لیست دوستان هذفیده Confused
(09-08-2015، 15:42)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی لیست سیاه هم هذف شده؟یا فقط لیست دوستان مشکل داره Huh البته خیلی وقت پیش من 8zahra1 رو هذف  کردم ولی دوستم آریسا به جای اون هذف شد فکر کنم تقریبا یه ماه پیش بود البته یه بار هم خود به خود هذف شد خدا شاهده 1000 بار بهش درخواست دادم Dodgy الانم که کلا لیست دوستان هذفیده Confused

نمایش لیست دوستان در صفحه ی نام کاربری فقط حذف شده موقتا

سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Apathetic ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Faust
من دیگه واقعا دارم کلافه میشم کی درست میشه Dodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست سیاه چه فایده ای دارد
  چجوری توی صفحه ی بازی همیشه موضوع من اول لیست باشه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان