امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

# فکت خوآننده هآ #

# شریل کول :> (مخصوص فرید :|)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
# فکت خوآننده هآ # 2

1. شریل 30 جون 1983 درنیوکسل به دنیا اومد.

2. خواننده های مورد علاقه : بریتنی اسپیرز و بیانسه.

3. شریل با Jean Bernard بعد از 3 ماه آشنایی ازواج کرد.

4. شریل ی بار محبوب ترین داور توی X factor شد.

5. آلبوم A Million Lights شریل 18 جون 2012 منتشر شد.

6. آهنگ Call My Name آلبوم A Million Lights بهترین سینگلل سال UK شد.

7. آهنگ های Crazy Stupid Love و I Don'r Care هم بهترین سینگل های سال UK شدن.

8. شریل تنها خواننده ی بریتانیایی هستش که 5 تا از آهنگاش بهترین سینگ های سال شدن.

9. شریل در جولای 2006 با فوتبالیست اینگیلیسی Ashley Cole ازدواج کرد و توی سپتامبر 2010 جدا شد!

10. اولین حضورش توی تلویزیون سال 1990 بوده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، PISHY ، FARID.SHOMPET ، ρѕуcнσραтн ، # αпGεʟ ، Faust ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Tɪɢʜᴛ ، Brooklyn Baby ، omidkaqaz ، _wιɴɴer_ ، باران20 ، Son of anarchy ، _Lσѕт_
آگهی
# جآستین بیبر

# فکت خوآننده هآ # 2

1) جاستین از عنكبوت میترسه.!!!
2) همیشه وقتی وارد هتلی میشه دوست داره روی تختاش بپره.
3) جاستین دوست داره وقتی وارد هتلی شد در اتاق های دیگه رو بزنه و در بره.
4) تو مصاحبه ای ازش پرسیدن سلنا یا بیانسه؟ گفت: بیلبر هام.
5) یه روز جاستین وارد اتاقش شد و یه عنكوبت دید، به سرعت از اونجا خارج شد و داد زد: كنی بگیرش. (كنی بادیگارده جاستینه)
6) وقتی جاستین در mtv برنده شده بود به جیدن اسمیت گفت: من نمیتونم لبخند نزنم!
جیدن هم به او گفت: when u smile i smile
7) آلفردو برای بیدار كردن جاستین از خواب اهنگ misteltoe رو برای اون گذاشت، ولی جاستین به جای بیدار شدن تو خواب شروع کرد به تکرار کردن آهنگ.
8) وقتی جاستین اولین ویدیوشو تو یوتوب گذاشت اولین كامنت این بود: این كودك روزی مشهور خواهد شد.
9) جاستین فكر میكنه خیلی باحاله كه فناش بهش میگن:اوه، بیبر من.
۱۰) جاستین اسم مسواكش رو گذاشته: BOB. (برای وسایلش اسم میذاره)
۱۱) نزدیك به 30000 نفر جاستین رو ان فالو كردن تو توییتر وقتی كه جاستین موهاشو رنگ كرد. (مشكی رنگ كرد)
۱۲) اطلاعاتی درباره تولد جاستین: وقتی دنیا اومد بالشت های بیمارستانش رنگش بنفش بود – گروه خونی جاستین AB+ – طبقه همکف دنیا اومده – اتاق صد و بیست و شش.
۱۳) از نظر جاستین زیبا ترین زن دنیا مادرشه.
۱۴) وقتی جاستین برای اولین بار اوباما رو ملاقات کرد .اوباما اونو “بایبر” خطاب کرد، ولی جاستین سریع گفت: مرد، اسمم بیبره.
۱۵) از جاستین پرسیدن اگه یه وقت با یه دختر خارجی دوست شی و اون انگلیسی بلد نباشه چیکار میکنی؟ اونم جواب داد: مسئله ای نیست، خودم بهش یاد میدم.
۱۶) جاستین در سن 12 سالگی سرشو از ته تراشید، چون میخواست دوستش که سرطان داشت احساس تنهایی نکنه.
۱۷) یه بار جاستین توییتر مادرشو -- کرد و از طرف اون نوشت: جاستین، پسرم، تو بهترین پسر دنیا هستی، من از اینکه تو رو دارم به خودم میبالم فرشته کوچولوی من.
۱۸) جاستین فکر میکنه وقتی دخترا از خواب پا میشن و موهاشون شخلتست خیلی بامزن.
۱۹) جاستین از آسانسور میترسه.
۲۰) سلنا از جاستین خواست تا دیگه دختری رو به استیج نیاره و براش آهنگ نخونه، جاستین هم گفت: نه.
۲۱) وقتی جاستین برای اولین بار با ماشین شان کینگستون رانندگی کرد رو بالش نشسته بود تا بتونه جلوشو ببینه.
۲۲) جاستین فکر میکنه وقتی گریه میکنه خیلی زشت میشه.
۲۳) وقتی جاستین برای بار اول سلنا رو آورد خونشون، جازی (خواهر جاستین) به جاستین گفت: این میمون رو از کجا آوردی؟
۲۴) جاستین عاشق بوی پیتزاست، به همین دلیله که قبل از خوردنش لبخند میزنه، اما فقط یه تیکه میتونه بخوره.
۲۵) جاستین برای بار اول که موهاشو کوتاه میکرد خطاب به آرایشگرش گفت: اگه خرابش کنی موهامو، نصف دخترای دنیا میکشنت.
۲۶) جاستین وقتی بچه بود دوست داشت فیل داشته باشه.
۲۷) بیلبرا فکر میکنن جاستین از نظر عقلی آدم نرمالی نیست و به خاطر همینم دوستش دارن.
۲۸) وقتی جاستین مریض میشه دکترش راجع به بیبر فیورش براش لطیفه میگه تا اونو سرحال کنه.
۲۹) جاستین از اینکه فناش ترکش کنن میترسه.
۳۰) اولین بار که جاستین با یه دختر قرار گذاشت دختره تو رستوران کل بشقاب اسپاگتی رو روی جاستین خالی کرد.
۳۱) اولین سینگل جاستین وان تایم نیست، بلکه کامن دنامیناتور هست.
۳۲) نقل قول از جاستین: بله، من قدرتشو دارم، اما هرگز با قلب یه دختر بازی نمیکنم.(اینو راست می گه!!!)
۳۳) جاستین بعد از یه کنسرت به حدی خسته بود که روی زمین بی هوش شد.
۳۴) جاستین میگه یه خواننده حق نداره قبل کنسرت لبنیات بخوره، اما من همیشه میخورم و کسی نمیتونه جلومو بگیره.
۳۵) از جاستین پرسیدن تو بیبرفیور داری؟ اونم جواب داد: نه، من خود فیور ام.
۳۶) آخرین فکت که یه متن از جاستینه که به نظرم بهترین حرف های جاستین توشه:
بله… شما روزی منو فراموش میکنین، ازدواج میکنین، بچه دار میشین، ولی من هرگز فراموشتون نمیکنم بلیبرای من، وقتی تو توییتر میبینم که میاین و میگین دیگه نمیخواین فنم بمونین ناخودآگاه اشک میریزم، تمام درخواست من از مردم اینه که هیچ وقت بلیبرای منو از من دور نکنن، اونا تمام زندگی منن…
۳۷) جاستین گفت فنام نمیذارن عاشقشون باشم، یه بار به یه فنم عاشقونه نگاه کردم، اونم نگاه میکرد تا اینکه یهو غش کرد.
۳۸) جاستین میتونه تا ۱۰ آلمانی بشماره.
۳۹) جاستین گفته من وقتی بچه بودم یه ماهی داشتم که کشتمش، ازش پرسیدن چرا؟ اونم جواب داد: من که نمیدونستم ماهی بیرون آب زنده نمیمونه.
۴۰) عاشق ماکارونیه.
۴۱) کیک مورد علاقش کیک سیبه.
۴۲) پشمک خیلی دوست داره.
۴۳) آب ویتامین دوست داره.
۴۴) این یه مکالمه ی کوتاه جاستین و مامانش واسه دو سال پیشه:
مامان: “ساعت ۱۰ تو بولینگ نمیری، تو فقط ۱۶ سالته.” درسته که یه ستاره ی موسیقیه، اما اولین و آخرین حرف با مامانشه، وقتی ساعت ۱۰ شب تو نیویورک میخواد بره بولینگ مامانش میگه که فردا ۶ صبح باید بیدار شه، مامان: “امشب، شب خوبی نیست، تو هر ساعتی که خواستی میتونی بری بولینگ.” جاستین: “هروقت؟” مامان: “خب یه زمانی رو بگو.” جاستین: “الان دیره.” مامان: “ساعت ۱۰؟ آره جاستین، خیلی دیره، تو ۱۶ سالته.” جاستین: “دقیقا همینه، من ۲ سالم نیست.”
۴۵) شبا با تی شرت و شلوارک سفید میخوابه.
۴۶) جاستین دوست داره ۳ تا بچه داشته باشه.
۴۷) پسرای آمریکایی برای داشتن موهای جاستین ۱۵۰ دلار خرج میکنن.
۴۸) جاستین دوست داره مجری امریکن آیدل بشه.
۴۹) جاستین ناهارشو تو ۴۵ دقیقه تموم میکنه.
۵۰) به نظر جاستین زیباترین دخترای دنیا بیلبران.
۵۱) جاستین بعد از گاگا تنها سلبریتی ای هست که تقریبا همه ی فناشو تو توییتر فالو میکنه.
۵۲) جاستین تو توییتر ۲۵ میلیون فالور داره.
۵۳) الهام بخش ترین فرد زندگیش مایکل جکسونه.
۵۴) علت چسب زخم هایی که رو دستش میبنده اینه که مایکل جکسون اینکارو میکرد.
۵۵) اولین توییت جاستین تو تاریخ ۱۱ می سال ۲۰۰۹ ساعت ۸:۲۷ غروب بوده.
۵۶) حیوان مورد علاقش زرافست.
۵۷) جاستین دوست داره خودشو تو گوگل سرچ کنه.
۵۸) جاستین از گوگل کروم استفاده میکنه.
۵۹) جاستین به اولانا ( یه دختر ۱۱ ساله که سرطان داره و عاشق جاستینه) میگه همسرم و همه جا اونو با خودش میبره که شادش کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، # αпGεʟ ، Faust ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، MS.angel ، Tɪɢʜᴛ ، Brooklyn Baby ، _wιɴɴer_ ، باران20 ، _Lσѕт_
کـآلــویــن هــریــس ↓

1-اسم واقعیش:ادام ریچارد وایلزه

2-مادرش خانه دار و پدرش biochemist (زیست شیمی دان یا متخصص حیاتی والی) یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خودش داره

3-اهل شهرdumfries اسکاتلنده

4- سال 1999 شروع به کار میکنه و اونم وقتی که تو اتاق خوابش داشته اهنگ ضبط میکرده

5-قبل از اینکه دی جی بشه در کارخانه ماهی و سوپر مارکت کار میکرده

6-سال 2007 اولین البوم خودشو به نام من دیسکو را خلق کردم

7-هشت اهنگ از آلبوم motion 18 در ده اهنگ برتر قرار میگیرن و باعث میشه که اسمش تو کتاب گینس ثبت بشه(رکورد مایکل جکسون رو میشکنه)

8-در سال 2011 با ریحانا همکاری میکنه (اهنگش عالیه)

9-کالوین در طول زندگی حرفه ایش برای هنرمندان زیادی کار کرده و براشون اهنگ ساخته

10-کالوین سال 2012.ترانه و موزیک اهنگ call my name رو برای cherly cole نوشت و تنظیم کرد این اهنگ در خیلی از چارت ها رتبه اول بوده

11-در سال 2014 اهنگ i will never let you down رو برای ریتا اورا میسازه

12-سال 2009 وقتی در x-foctor اجرا داشته یه اناناس میوفته رو سرش :>>>

13-سال 2011 می خواسته به کیتی پری کمک مالی بکنه ( که معلوم نیست راسته یا دروغ)

14-قبل از اینکه دی جی بشه می خواست فوتبالیست بشه

15-کالوین یه بار دروغ گفته که لپ تاپم رو که کپی آلبومم توش بوده رو تو فرودگاه گم کردم. در واقع وقت بیشتری برای ساخت آلبومش می خواسته

16-از موزیک کالوین در تبلیغات پپسی مکس کوکاکولا استفاده شده

17-دو تا تتو داره یکیش که یه دایره هست رو دست چپش و اون یکی رو دست راستش نوشته:enter with boldness یعنی با جسارت وارد شو

18-پر درامد ترین دی جی سال 2014 شده با درامد 66 میلیون دلار

19-سال 2013 به عنوان بهترین ترانه سرا سال انتخاب میشه

20-با تگ اهنگ هایی مثل feel so close و summer و let's go و i need your love و sweet nothing تونسته در امریکا  در top chart 20 قرار بگیره
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، ρѕуcнσραтн ، # αпGεʟ ، Faust ، Tɪɢʜᴛ ، Brooklyn Baby ، _wιɴɴer_ ، باران20 ، _Lσѕт_
# فکت خوآننده هآ # 2

1) پدر و مادری روحانی مسیحی، او را تربیت کرده و پرورش دادند 

بسیار شگفت آور و تعجب برانگیز است که کیتی پری چگونه چنین مدل و احساس منحصر به فردی را در موسیقی برای خودش ایجاد نموده است. شاید این امر به دلیل آن باشد که او دور از پدر و مادر خویش و با گوش دادن به موسیقی انجیلی رشد کرده و بزرگ شده است؛ علیرغم این حقیقت که او خوانندگی را با خواندن در موسیقی کلیسایی آغاز نمود. او به خلق موسیقی که افراد دیگر را تکان می‌داد پایان داد، بدون آنکه کوچکترین اشاره ای به موعظه پذیر بودن آهنگ های خود داشته باشد. او هفت سال را با شکست در کسب موفقیت با نام خود در چنین آهنگ هایی سپری نمود. 

2) همسرش را اولیّن بار در یک نمایش کامیو (نمایشی که در آن فردی مشهور، نقش خود را بازی می‌کند) ملاقات کرد

مکان های زیادی وجود داشت که کیتی می‌توانست در آنها همسر آینده اش را ملاقات کند، امّا در یک نمایش کامیو با فیلم 2009 راسل برند، این اتفاق رخ داد؛ فیلمی ‌با عنوان او را به یونان ببر. چه چیزی سبب شد تا این مرد، با این خوش شانسی روبه رو شود؟ جدا از نزدیک بودن با این نماد پاپ، نقشهای این دو در این فیلم، آنها را برای یکدیگر جذّاب ساخت. کتی ادّعا نمود که او احساس فوق العاده ای داشت، هنگامی‌که چون حیوانی دست آموز، جست و خیز کنان از پله ها پایین می‌آمد و در چنین حالتی فیلم برداری انجام شد. آیا می‌توانید مشت زن (Thumper) را تصوّر کنید، خرگوشی که تلو تلو خوران از بمبئی می‌آمد؟ 

3) به جای نام نامزد خویش، بخشی از یکی از ترانه هایش را داخل حلقه نامزدی اش حک نمود

همواره این طور معمول است که داخل حلقه نامزدی، نام فرد دیگری حک شود. با این وجود، در مورد کیتی پری قضیه متفاوت است. او تصمیم گرفت تا بخشی از یک ترانه را در داخل حلقه حک نماید و احساس خود را به همسرش به روشی متفاوت نشان دهد. در حالیکه عدّه کمی‌ از متن این ترانه آگاه اند، امّا همه می‌دانند که عنوان آهنگ "آیا تو همان شخصی هستی که من منتظرش بودم" است و توسط خواننده استرالیایی، نیک کِیو خوانده شده است. در اینجا بخش هایی را که حک شده است آورده ایم؛ شاید تعجب کنید که این همه خط چطور در داخل یک حلقه حک شده اند!!! 
احساس کرده بودم که دختر تو می‌آیی، همان طور که به من نزدیک می‌شدی، 
می‌دانستم که مرا پیدا می‌کنی، زیرا مدّت ها بود که در اینجا آرزویت می‌کردم، 
آیا این سرنوشت من است؟ این گونه پدیدار خواهی شد؟ 
خود را در پالتویی پوشانده، با اشک هایی در چشم؟ 
پالتویت را در آور و آن را بر روی زمین بیانداز، 
آیا تو همان شخصی هستی که من منتظرش بودم؟

4) برخی از او رویگردان شده اند 

اگر واقعا فردی وجود داشته باشد که از ارتباط با کیتی پری واقعا احساس پشیمانی نماید، کسی نیست جزء کمپانی کلمبیا ریکوردز. آیا می‌دانید که کیتی پری در سال 2004 با این کمپانی قراردادی را امضاء نمود، امّا پس از یکسال این ارتباط قطع شد؟ دلیل این رویگردانی از او چه بود؟ ایده های دو طرف در رابطه با خوانندگی کیتی پری بسیار با یکدیگر متفاوت بود و تا حدّی متعارض گونه. امّا به تازگی این طور به نظر می‌رسد که این کمپانی از اینکه نسبت به استعدادهای کیتی تردید کرده بود، بسیار متاسف است. 

5) دوره نامزدی کوتاه مدّت

منظره ای زیبا را تصور کنید که در آن، دو عاشق در بالای یک فیل نشسته اند و صحنه آتش بازی را در هند در سال جدید مشاهده می‌کنند. هر زنی عاشق داشتن چنین صحنه ای برای خود است، کتی نیز مستثناء نیست. همسر او راسل، در صحنه ای مشابه در سال 2009، از او خواستگاری کرد. در این خواستگاری او از روی فیل سقوط کرد و به طوری متفاوت پیشنهاد خود را مطرح کرد. او بسیار هوشمندانه در چنین صحنه ای گرفتار شد.

6) گربه او وبلاگ شخصی خودش را دارد 

شریک کیتی در جنایت، کیتی پوری است، که وبلاگ شخصی خودش را دارد و این وبلاگ بسیار مورد توجّه کودکان و نوجوانان قرار دارد. این گربه حتّی نامزد دریافت جایزه بهترین حیوان خانگی یک فرد مشهور از سوی نوجوانان در سال 2009 شد.

7) نظرات شخصی اش درباره دیگران، واقعا برایش گران تمام شده است

هنگامی‌ که کیتی پری خود را مدل لاغرتر لیلی آلن و مدل چاق تر ایمی ‌واینهاوستوصیف نمود، لیلی آلن او را واقعا متهم نمود و کتی را تهدید کرده که شماره همراه شخصی اش را افشا خواهد کرد.
8) او برای در معرض دید قرار گرفتن کار می‌کند و می‌خواند 
یکی از بهترین چیزهایی را که می‌توان به طرز تفکر کیتی پری نسبت داد، خوش بینی اوست. این خواننده حتّی قبل از برگزاری تور رویایی خود در کالیفرنیا، در چندین صحنه و با خوانندگان دیگر به اجرا پرداخت. اگر این اجراها عطش او را نمی‌خواباند، در چند موزیک ویدئو نیز حضور می‌یافت و خود را نشان می‌داد. ممکن است این کارها او را خسته و ناامید کند، امّا او به خوبی از پس چنین کارهایی بر می‌آید. 

9) این تاثیرات موسیقی بود که او را خلق کرد

اگر فکر می‌کنید که کیتی پری برای خودش هم کمی‌ عجیب است، صبر کنید تا آگاه شوید که منبع الهام او برای ظاهر، رفتار، شخصیت و البتّه، موسیقی، چه کسی بوده است. ما آلانیس موریسِت را به خاطر آلبوم مشهورش (Jagged Little Pill) می‌شناسیم و اینکه چگونه این آلبوم میلیون ها نفر را تحت تاثیر خودش قرار داد، و این به خاطر رویکرد خاص او به موسیقی بود. امّا در رابطه با دیگر خواننده های زن راک چطور؟ درباره سیندی لوپر، پَت بناتار، جوان جِت، و شرلی منسون؟ جدا از نام های این افراد در رابطه با ترانه و موسیقی، آنها همچنین احساس یک خواننده راک را وارد ترانه ها و صدایشان کرده اند. اگر فکر می‌کنید که همه تاثیرگذاران دختر بوده اند، باید از فردی مرکوری نام ببریم که تاثیری کامل را بر حرفه کاری کیتی پری، بر جای گذاشت. در مورد یک ترکیب دیوانه کننده صحبت کنید! آیا اشاره کردیم که کوئین نیز الهام بخش دیگری بوده است؟

10) نام قانونی او بسیار شبیه به نام کیت هیوستون است

هنگامی‌که او متولّد شد، نام قانونی کاترین هیوستون را برایش انتخاب کردند. با انتخاب نام خودمانی کیتی، نام او بسیار شبیه نام کیت هیوستون شد، که ممکن است نزد دیگران بسیار عجیب و گیج کننده باشد. با این همه، آنها را نمی‌توان مثل دو خواهر با یکدیگر اشتباه گرفت؛ زیرا هر یک کاملا متفاوت از دیگری می‌باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Faust ، MS.angel ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby ، _wιɴɴer_ ، باران20 ، _Lσѕт_
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
# فکت خوآننده هآ # 2

@_Terror_

آهنگ black beauty،در واقع خیلی قبل تر از اینکه آلبوم ultraviolence تهیه شود،فاش شده بود.

لانا فکر میکند که یک آدم خودپسند است.زیرا آهنگ هاش رو برای لذت بردن خودش میسازد.

لغت های مورد علاقه لانا:
Paradise : بهشت
heave : بلند کردن، کشیدن
exotic : مرموز، عجیب غریب، خوش رنگ

لانا قبول کرده که در موزیک ویدئو video games ، لب هایش را دیجیتالی(با استفاده از تکنولوژی) بزرگتر کرده است.

یکی از خواننده های مورد علاقه لانا کانیه وست هست.

لانا وقتی جوان بود،اغلب روی چوب ها راه میرفت و فکر میکرد و آهنگ مینوشت.

لانا آهنگ "video games" رو در طول یکی از شادترین دوران زندگیش، نوشته است.

آهنگ "brooklyn baby" درباره ی روزهایی است که لانا با دوست پسر سابق اش،در بروکلین،در خیابان هشتم جنوبی، میگذراند.

موزیک ویدئو "national anthem" روز 4 جولای منتشر شد.

لانا دل ری، در طول 2 سال از تور کنسرت های "born to die" از یک بیماری ناشناخته رنج میبرد.عارضه ای که هنوز درگیرش هست.

چند تن از کسانیکه لانا از اونها الهام گرفته:
بریتنی اسپیرز،الویس پریزلی،نیروانا،امینم.

لانا از کسانیکه به سبک قدیمی لباس میپوشند،خوشش میاد.

لانا و لیدی گاگا قبلا در یک محله زندگی میکردند و در طی اون مدت؛ یکبار هم ،همدیگر رو ندیدن.

لانا درسن 15 سالگی،مشکلات نوشیدنی داشت(یعنی بیش از حد از نوشیدنی های حاوی الکل استفاده میکرد).

لانا گفته،اگر راجع به چیزهای غلطی که مردم راجع بهش میگن فکر میکرد و به اونها اهمیت میداد، اون افراد رو تا الان کشته بود.

لانا برای برندهایی همچون: "jaguar" و "H&M" مدل بوده است.

لانا معمولا راجع به چیزهای مرموز و عجیب، رویاپردازی میکند.

لانا خودش یاد گرفت که چجوری گیتار بزنه.

لانا یک کمک مالیه هنگفت به یک موسسه کرد،که این موسسه به افراد بی خانمان کمک میکند.

چیزی که لانا بیشتر از همه چیز از اون میترسه، عنکبوت هستش.

لانا همه ی مجله های playboy برای دهه 60 و 70 میلادی را دارد.

لانا اولین خواننده ای بود که "تاج سر گل"  را خیلی محبوب کرد.

لانا در مورد کافه:
من باید در روز، 13 فنجان قهوه بخورم.

لانا نوشتن آهنگهای عاشقانه رو از سن 11 سالگی شروع کرد.

آهنگ "ride" از لانا،در فصل آخر سریال "pretty little liars" در طول یک صحنه ی سک*سی،پخش شد.

لانا،نامزد جایزه "بهترین خنده" در دبیرستان،بود.

لانا راجع به سیگار:
من بعضی چیزها رو ترک کردم، سپس ترک کردن رو متوقف کردم.

لانا در اولین اجرایی که پشت میکروفن داشت(نوجوون بوده)،یک آهنگ شبیه آهنگ video games، اجرا کرد،در آخر هیچکس دست نزد،و لانا گفت:متشکرم و خجالت کشید(دستپاچه شد) و صحنه رو ترک کرد.

"Ultraviolence" در نشویل-تٍنٍسی رکورد(ضبط) شده است.

لانا راجع به بچه دار شدن:
اگر همه چیز رو به فا*ک ندم،امیدوارم در آینده اتفاق بیافتد.

مادر لانا این تیکه از تکست لانا رو دوست نداره: "My pus*sy taste like pepsi cola"

آهنگ مورد علاقه لانا از marina & the diamond, آهنگ "teen ldle" هستش.

لانا بر روی آهنگ "old money" حدود پنج سال کار کرده است.

قد لانا 169 سانتی متر است.

فوتوشات رسمی برای آهنگ "ride" ،توسط خواهر کوچکتر لانا(یعنی کارولین چاک گرنت) گرفته شده است.

هر کادویی که طرفداران به لانا میدهند،لانا همه ی اونارو زیر تخت اش نگه میدارد.❤

رنگ مورد علاقه لانا،آبی و طلایی هستش.

"Mario kart" ،
تنها بازی ویدئویی است که لانا بلده چجوری اونو بازی کنه.

لانا یکبار،وقتی نوجوان بود،ماشین خانواده اش رو گم کرد.

آهنگ "this is what makes us girls" درباره ی وقتی است که،لانا در سن 15 سالگی به یک مدرسه شبانه روزی میرفت،و این آهنگ درباره ی،دسته(اٍکّیپ) دختران اون مدرسه است.

آهنگ "born to die" برای دوست پسر قبلی لانا نوشته شده،که چند سال پیش بدلیل بیماری،از دنیا رفت.

خواهر لانا(کارولین چاک گرنت) در موزیک ویدئو آهنگ "ride" ،یکی از اون دخترای موتورسوار بود.

اهنگ"cruel world" ،اهنگ مورد علاقه لانا از البوم ultraviolence است.

لانا یک گوشی آیفون 6 پلاس گُلد(طلایی) دارد.

لانا در نیویورک،هالیوود و لندن زندگی میکند.

آهنگ "summertime sadness" اهنگ مورد علاقه لانا از آلبوم "born to die" هستش. .

لانا یکبار به یه مصاحبه گر فرانسوی گفت "خفه شو".بخاطر اینکه لانا رو مسخره کرد و به لب های او نیز تیکّه انداخت.

لانا دل ری آهنگ "money power glory" رو وقتیکه از همه چیز نا امید بود،نوشته است.

فیلم های مورد علاقه لانا:
The Godfather1 ،
The Godfather 2 ،
American beauty،
هستش.

لانا موزیک ویدئو "video games" رو در مک بوک اش(لپ تاپ)، اٍدیت(تدوین) کرده است.

لانا همیشه ناراحت میشه وقتی که میخواد راجع به آهنگ "fuc*ed my way up to the top" صحبت کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، # αпGεʟ ، MS.angel ، Tɪɢʜᴛ ، *VENUS* ، Medusa ، ÆҐÆŠĦ ، Brooklyn Baby ، omidkaqaz ، ρѕуcнσραтн ، _wιɴɴer_ ، باران20 ، Son of anarchy ، _Lσѕт_
عالی ! بابت تگ مرسی

اسپم باشه شاید ..

ولی باید بگم  آهنگ بروکلین بیبی مربوط هست ب الکس ک خواننده گروه arctic monkeys هست

زوج لانالکس .. ک جنجال ب پا کرد

و ی چیز دگ ، لانا تو سن ۱۴ سالگی ب دلیل اعتیاد و ترکش ب اون مدرسه شبانه روزی رفت .
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، sober ، # αпGεʟ ، _wιɴɴer_ ، _Lσѕт_
آگهی
 1.تختخواب اکسیژن مایکل جکسون

# فکت خوآننده هآ # 2

مایکل جکسون به خاطر زیبا ماندن و داشتن عمر بیشتر عادت داشت در محفظه اکسیژنی بخوابد. او بعدها به منظور کمک درمانی به قربانیان سوختگی رختخوابش را به یک مرکز پزشکی کالیفرنیایی اهدا کرد.

2.مجسمه مصری مایکل جکسون

# فکت خوآننده هآ # 2
[size]

یکی از کاربران اینترنت عکسی را از تصویر مجسمه زن مصری باستانی در موزه شیکاگو گرفته است. او فکر می‌کند که مایکل جکسون ایده جراحی پلاستیکش را از این مجسمه گرفته!!
[/size]

3.پوتین‌های ضد جاذبه زمین اختراع مایکل جکسون

# فکت خوآننده هآ # 2
[size]

مایکل کفشهای خاصی را اختراع و به نام خودش به ثبت رسانید. فردی که این کفش را می‌پوشید می‌توانست آنقدر به جلو و به سمت زمین خم شود که گویی اصلا هیچ جاذبه ای وجود ندارد. او از این کفشها برای حرکتهای معروف "خم شدن" در موزیک ویدئوی "Smooth Criminal"  استفاده کرد.
[/size]

4.شامپانزه ای به نام بابلز؛ بهترین دوست مایکل

# فکت خوآننده هآ # 2

در سال 1985 یک شامپانزه سه ساله به نام بابلز توسط مایکل جکسون از یک مرکز تحقیقاتی سرطانی تگزاس آزاد شد. از آن زمان تا بحال بابلز تبدیل به بهترین دوست و همراه دائمی ‌مایکل شد و همه جا با او ظاهر شد. او حتی شبیه مایکل لباس  می‌پوشید و در تور آلبوم Bad با مایکل همراه بود. بابلز الان در یک محوطه امن مخصوص حیوانات اقامت دارد؛ چرا که اگر برای بازی کردن با مردم بیرون بیاید زیاد در امان نخواهد بود. جکسون همیشه با بچه‌هایش برای تماشای حیوانات اهلی و خانگی می‌رفت و این شامپانزه وقتی که مایکل در اطرافش بود رفتارهای بامزه و بچه گانه در می‌آورد!!

5.مایکل از یک بیماری ژنتیکی نادر رنج می‌برد

# فکت خوآننده هآ # 2
[size]

مایکل دارای بیماری نادر ارثی بود که در اثر کمبود Alpha-1 antitrypsin در بدن به وجود می‌آید. بیماری چنان نادر است که از بین 8000 نفر فقط یک نفر به آن مبتلا شده و به خاطر همین تقریبا در سراسر جهان ناشناخته باقی مانده.
[/size]

6.بیلی جین؛ اولین ویدئویMTV از یک هنرمند سیاه پوست

# فکت خوآننده هآ # 2 

اولین آهنگ و آوازی که به وسیله یک فرد هنرمند سیاه پوست در MTV اجرا شد، ویدئوی "بیلی جین" مایکل جکسون بود.

7.بازی ویدئویی مایکل جکسون

# فکت خوآننده هآ # 2

قبل از اینکه مایکل جکسون صرفا تبدیل به ستاره ای تقریبا عجیب و غیر عادی شود، سگا یک بازی ویدئویی به نام Moonwalker مخصوص مایکل جکسون خلق کرد. Moonwalker به خاطر اینکه اولین نمونه از زندگی واقعی و هنری ستاره‌ها در بازی ویدئویی را ارائه می‌کرد و نیز به خاطر استفاده کردن از آهنگ‌های جکسون جالب توجه بود.
این بازی ناخواسته طعنه آمیز هم بود؛ چراکه مایکل جکسون مسئولیت نجات دادن بچه‌های بی‌پناه از دست مدیر جنایتکار به نام آقای بیگ را برعهده گرفت (اگرچه پس از بازنگری گفتند که شاید آقای بیگ فردی بوده که بچه‌ها را نجات داده است.)

8.عروسک پلاستیکی احمقانه و ترسناک مایکل جکسون!!

# فکت خوآننده هآ # 2

هنر دست ژاپنی‌ها!! به همه چیزهای عجیب مربوط به سلطان پاپ فکر کنید، هیچ کس نمی‌تواند این تریلر و عنوان فراموش نشدنی آن و همچنین ویدئویی که تبدیل به نشانه ثابت و همیشگی این سلطان پاپ آمریکایی شد را فراموش کند. شکل کاریکاتوری مایکل جکسون که در این ویدوئو ظاهر شد!

9.بزرگترین Thriller رقص جهان

# فکت خوآننده هآ # 2
[size]

در “Thrill the World” که در سال 2008 اتفاق افتاد بالغ بر 4000 نفر از مردم سراسر جهان بهترین دستکشهای سفیدشان را دست کرده و آرایشهای احمقانه را انجام دادند تا از ویدئوی مایکل تجلیل کنند.
[/size]

10.بازی Punch-Out مایکل جکسون

# فکت خوآننده هآ # 2

مایک ال میفیلد در نمایش پانچ عروسک وحشتناکی از مایک ساخت که تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های  NES شد.

در این بازی او برای زنده ماندن با Macaulay Culkin مبارزه می‌کند. میمون، کفشها و حرکتهای رقص خاص مایکل دوباره در این بازی مسخره و خنده دار دیده می‌شوند
# فکت خوآننده هآ # 2

پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، Berserk ، ÆҐÆŠĦ ، Brooklyn Baby ، باران20 ، _Lσѕт_
# فکت خوآننده هآ # 2
نام و نام خانوادگی : هرولد ادوارد استایلز معروف به هری استایلز

تاریخ تولد : ۱  ماه فوریه ۱۹۹۴

محل تولد : ایوشام، ورسترشایر
#توی درسای مدرسه همیشه از شیمی متنفر بوده 

#هری دختری میخواد که (دختره) کاری کنه هری براش ضعف بره 

#همه ی پسرای گروه معتقدن ک هری میتونه یه دوست /پسر ایده آل باشه؛ چون حاظر از همه چی بگذره تا دنیارو به دوست دخترش بده 

#هری روزی 5 بار به مامانش زنگ میزنه 

#هری بعضی وقتا تو خواب حرف میزنه 

#دختر رویایی هری شوخ، باهوش و عشقه ورزشه 

#هری فکر میکنه میتونه ریحانا کیس مناسبی برای دوستی باشه 

#منجمنت هرگز نمیذاره هری ازدواج کنه 

#هری فکر میکرده فیلم Hunger games درباره ی غذاء 

#هری اگه میتونست عضوی از بدنشو عوض کنه حتما گوشاشو عوض میکرد 

#تیلور یه بار به جاستین گفته ک بنظرش هری خیلی جذابه (از صحت این ی دونه مطمئن نیستم -___-) 

#هری ی گربه به اسم مولی داره 

#وقتی باباش مچ هریو با ی دختر رو تخت میگیره میگه “دنبال ریموت و کلیداش میگشته”

(اینم مطمئن نیستم :////) 

#سایز پای هری 44 ه 

#اولین کلمه ای که هری تو نوزادیش گفته “گربه” بوده 

#هری از 1 تا 10 ب خودش نمره ی 6 میده

#هری به فرانسوی مسلطه و یه کم هم آلمانی بلده 

#هری هم گیتار پاپ میزنه و هم کلاسیک 

#یه بار یه گزارشگر از پسرا میپرسه “اگه ی طرفدار ازتون بخواد یکی از سینه هاشو براش امضا کنین چی میگین؟” فقط هری جواب میده “میپرسم کدومشو؟” 

#ی بار وقتی پسرا ب مزرعه رفتن و بهشون پیشنهاد سوارکاری کنن. تو اون مزرعه فقط 4 تا اسب بود و هری مجبور شد سوار ی گاو بشه 

#هری virg/inity شو تو سن 17 سالگی در یک پارتی از دست داده 
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، # αпGεʟ ، L²evi ، Brooklyn Baby ، باران20 ، _Lσѕт_
تیلور سوئیفت 

# فکت خوآننده هآ # 2
 1- اگه ميتونست درسى رو توى مدرسه تدريس كنه اون درس زبان بود و درس مورد علاقه ى خودش در مدرسه زبان و تاريخ هست و توى دبيرستان با رياضى مشكل داشته

2- اولين بوسش ١٥ سالگى بوده

3- شيرشاه فيلم ديزنيه مورد علاقه ى تيلوره

4- تيلور The Hunger Games رو توى ٢ روز خونده

5- شاون مندس و كاميلا كابلو آهنگ  I know what you did last summer رو در بك استيج تور ١٩٨٩ تيلور نوشتند

6- تيلور آهنگاى خيلى غميگنش رو ترك ٥ هر آلبوم قرار ميده چون فكر ميكنه اين عدده بدشانسيشه ( مثل آهنگ هاى All was well, Dear john, Cold as you, White horse , ...) 

7- تيلور يبار به مادر يكى از فن ها زنگ زده تا عذرخواهى كنه چون دخترش همه ى شب رو بيرون بوده تا از تيلور امضا بگيره

8-  تيلور به گربه هاى خيلى علاقه داره و وقتى اولين بار يكى از گربه هاش بنام مرديث رو اورد يك روز كامل تو خونه نشست و فقط با اون بازى كرد

9- آهنگى رو كه بيشتر از همه از البوم ١٩٨٩ دوست داره اجراش كنه Blank Space هست

10 - تيلور آهنگ Back to december رو توى سرويس بهداشتى هواپيما و رو دستمال كاغذى نوشت! همچنين هنگام فيلم بردارى موزيك ويديو اين آهنگ هيچوقت واقعا پسرى رو كه توى موزيك ويدي هست رو نديده چون جداگانه فيلم بردارى شده بوده

11- عدد شانس تيلور ١٣ هست و قبل از تور fearless مادرش هر شب واسش عدد ١٣ رو روى دستش مينوشته

12- اكانت توييترش رو در ٦ دسامبر ٢٠٠٨ ساعت ١٠:١٠ ساخته

13- گفته دوست داره براى فيلماى باليوود اهنگ بخونه
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
Facts

1.
#ایا_میدانستید⁉

گیم ( The Game ) درمورد دلیل انتخاب لقبش گفته :""من لقب خودم رو سر این که در نوجوانی و جوانی به شدت وقت خودم رو به بازی فوتبال،بسکتبال و بیسبال قرار می دادم مادر بزرگم بهم می گفت جیسون اسمت رو باید می گذاشتن گیم نه جیسون! منم سر همین لقبم رو گیم گذاشتم به خاطر مادر بزرگم که همیشه پیشم بوده و حمایتم کرده"".
《 دلیل انتخاب  اسم د گیم این بوده و اینو خودش توی که مستندی که جز مجموعه آلبوم اول خود یعنی "DOCUMENTARY" گفته 》

2.

شماره حسابی ک برای پیش فروش آلبوم عدل فدایی معرفی شد شماره حساب ''محک'' بود...!

3.

اسنوپ داگ در نوجوانی به بازیگر مشهور هالیوودی ''کامرون دیاز'' ماریجوانا میفروخت...! :|

ادامه دارد....
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط *yoksel* ، Mr. Potato Head ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ~ بـیـوگـرآفـے ℓιℓιт нσνнαηηιѕуαη خوآننده اَرمَـنـی ~

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان