امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم مامانت تو گوشیت چیه؟

MAMANAM :cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
آگهی
(08-08-2015، 18:24)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی راس میگی یا نه؟

کی راس میگه؟من؟پ ن پ دارم شوخی میکنم شاد باشیم
سکوت و صبوري مرا به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار
دلم به چيزهايي پاي بند است که تو وفـــايت قد نمي دهد
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
(08-08-2015، 18:34)شیطون بلای سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 18:24)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی راس میگی یا نه؟

کی راس میگه؟من؟پ ن پ دارم شوخی میکنم شاد باشیم

نه مهدیه با تو نبودم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
اسم مامانت تو گوشیت چیه؟ 4

پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
قلبک Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
  Heart mami
اسم مامانت تو گوشیت چیه؟ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
مامان12
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.
آگهی
از اونجایی که حوسله گشتن تو لیست ندارم آآمامان گذاشتم بیاد اول لیست Undecided
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط shahin.king ، ._NeGiX_.
(14-11-2015، 18:21)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اونجایی که حوسله گشتن تو لیست ندارم آآمامان گذاشتم بیاد اول لیست Undecided

دقیقا منم مامان و بابامو a maman & a baba گذاشتم Big Grin
مــــیگــن به یکی که گفتی نوکـــرتم

از “نــــــون” نفس تا “مـــــــیــــــم” مرگ باهاش باش

نوکرتم رفیـــق:491:
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_. ، @پوریا@
(08-08-2015، 12:53)sane نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم مـــــامــــانت تو گوشیت چیه؟

خودمـــــــــــــــــــــــــ :  گند زدی کارت ساختس:4chs:

اسم: باید برم خونه Dodgy
T@nHa
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_. ، . . . P oo R ! A . . .
به تو چه
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان