امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افشای جنایت مادر از سوی دختر ۱۲ ساله

صبح چهارم آذرماه زنی به نام آمنه به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد همسرش به نام محمد ۴۱ ساله چند روز پیش از خانه خارج شده و تاکنون برنگشته و تلفن همراه وی خاموش است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افشای جنایت مادر از سوی دختر ۱۲ ساله 1

با دریافت این گزارش تیم ویژه‌ای در دایره جنایی پلیس آگاهی تشکیل شد. مأموران با انجام اقدام‌های اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده از تمامی اعضای خانواده مرد گمشده به ادعاهای عجیبی برخوردند و با فرضیه قتل روبه‌رو شدند.دختر ۱۲ ساله مرد گمشده در بازجویی‌ها گفت روز سی‌ام آبان ماه وقتی پدرش به خانه برگشته، وی مشغول چیدن سفره بود که دید مادرش چیزی داخل غذای پدرش ریخته و پدرش بعد از خوردن غذا به اتاق رفته و خوابیده است و نصف شب نیز یکی از دوستان خانوادگی‌شان به‌نام احمد به خانه آنها رفته است.همین ادعا‌ها کافی بود تا همسر مرد گمشده تحت بازجویی جنایی قرار گیرد که وی مسمومیت شوهرش و حضور شبانه احمد را نپذیرفت.
کارآگاهان جنایی در این مرحله احمد را دستگیر کردند که وی به رازگشایی جنایت پرداخت و گفت: سی‌ام آبان‌ماه آمنه با من تماس گرفت و خواست برای کار مهمی به خانه‌شان بروم.
ساعت ۱۰ همان شب به خانه آنها رفتم و با راهنمایی آمنه به اتاق خواب همسرش رفتیم که دیدم «محمد» نفس نمی‌کشد.احمد در ادامه گفت: با کمک آمنه جسد محمد را در پتویی پیچیده و به داخل خودرویش انتقال دادیم و صبح روز بعد جسد را در بیابان‌های بین ساوه – همدان رها کردیم.با این اعترافات، آمنه باز پیش روی تیم تحقیق ایستاد و با اعتراف به جنایت، انگیزه‌اش را اختلاف شدید با محمد و کتک‌های وی دانست و گفت: از شکنجه‌های شوهرم خسته شده بودم به همین خاطر نقشه قتل وی را کشیدم و با ریختن داروی خواب‌آور در غذایش وقتی او به خواب سنگین رفت روسری را دور گردنش حلقه‌زدم و خفه‌اش کردم و وقتی مطمئن شدم مرده است برای حمل جسد او به بیابان‌های ساوه از احمد درخواست کمک کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، MORTEZA RM ، mr.destiny ، *_* ، vampire whs ، n.leito ، ѕтяong
آگهی
ینی دمه رنه گرم 
پاسخ
واقعا که عجب زنی ماشالا به این دخمل
اونایی که از ما گذشتن به مقصد رسیدن عایاا؟ Dodgy
پاسخ
ايول دمش گرم
افشای جنایت مادر از سوی دختر ۱۲ ساله 1
من ايمان دارم عشق واقعي يعني بوس از لب
من به اين عشق ايمان دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  بازسازی جنایت مردی با کاپشن زرد
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  سر بـُریدن نوزاد دو ماهه‌ به دست مادر مُعتاد!
  جسد سوخته دختر 3 ساله در تنور همسایه!
  زایمان دختر یازده ساله در شب عروسیش ( از دست ندید )
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان