امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبرهای جدید دابل اس( آپ میشه )

منتظـر آب شدن قلباتون باشین !! + دانــلـود تیزر هیونگ

خبرهای جدید دابل اس( آپ میشه ) 1

کیم هیونگ جون تیزر ویدیویی شو برای سنگل جدیدش "Cross the Line," منتشر کرد. و مطـــــمعنا قلب های طـــــرفدارارو آب میکنه!

تیزر ویدیویی تقریبا 1 دقیقه س و تیکه هایی از خواننده با حالت های مختلف رو نشون میده : تو یه پتوئه ، داره مقداری تنقلات میخوره. در حالت استراحته ، تو مسیر قطـــــار ایستاده ، و غیره.
شاید عکسا اشاره ای به داستان MV که 17 آگوست منتشر میشه داشته باشه.

قلبتونو آماده ی دیدن یه طـــــرف جدید از کیم هیونگ جون در این کامبک کنین. !!

منبع=انجمن هواداران کی پاپ

چوی رسما کنار کشید+بیانیه ی رسمی

نبر حقوقی بین کیم هیون جونگ و خانم چوی کمی ,فقطـــــــــــــــــــ کمی,پیچیدگیش کمتر شد چرا که چوی تصمیم گرفته در رابطـــــــــــــــــــه با طـــــــــــــــــــرح دعویش بر علیه وکیل کیم هون جونگ کنار بکشه.

همونطـــــــــــــــــــور که قبلا گزارش شد,خانم چوی بر علیه وکیل کیم هیون جونگ یعنی Lee Jae Man شکایت کرده بود.چون که اون با مصاحبه ها و نظـــراتش اونو در چشم مردم به یه فرد اخاذ تبدیل کرده بود و بهش افترا زده بود.

با اینحال اعلام شده که چوی تصمیم گرفته از این طـــــــــــــــــــرح دعوی کنار بکشه.تیم حقوقیه اون بیانیه ی زیر رو منتشر کرده:

"دوست دخ.تر سابق کیم هیون جونگ طـــــــــــــــــــرح دعویش بر علیه وکیل کم هیون جونگ رو در دادگاه متوقف کرده و شرکت در این مبارزه براش غیر ضروریه.

پس از ثبت طـــــــــــــــــــرح دعویه اولیه در دادگاه,طـــــــــــــــــــرف کیم هیون جونگ به سه چیز اسرار داشت -هیچ بارداری,هیچ حمله ای و هیچ سقطـــــــــــــــــــی وجود ندارد.همچنین وکیل اون به موکل ما با کلماتی مثل "باج خواهی" و "تهدید" و "تقلب" حمله کرد.

ما پیام ها متنی با کیم هیون جونگ در رابطـــــــــــــــــــه با ادعا های طـــــــــــــــــــرف کیم هیون جونگ رد بدل کردیم و برای افترا و تهمت ازش شکایت کردیم.با اینحال بنظـــر میرسه این بیشتر شبیه دعوای بین وکلاست و بجای دفاع از حقوق افراد تبدیل شده به یه مبارزه ی شخصی.

بنا براین ما فقطـــــــــــــــــــ میخوایم روی طـــــــــــــــــــرح دعوی در دادگاه بین چوی و کیم هیون جونگ تمرکز کنیم.ما اول تصمیم گرفتیم که بر علیه وکیل کیم هیون جونگ طـــــــــــــــــــرح دعوی بدیم که ربطـــــــــــــــــــی به قصد اصلیه ما نداره بنا بر این ما از طـــــــــــــــــــرح دعویمون بر علیه وکیل Lee Jae Man کنار بکشیم.و از الان به بعد در هیچ دعوای غیر ضروری شرکت نمیکنیم.و اگر اظـــهارات کیم هیون جونگ دور از حقیقت و گمانه زنی بود به اون ها پاسخ روشن میدیم.

در حال حاضر موکل ما با ادعاهای کیم هیون جونگ مخالفه.ما به دادگاه اعتماد میکنیم و همه چیز رو به اونا میسپاریم.ما امیدواریم حقیقت از طـــــــــــــــــــیق دادگاه مشخص بشه.

در نهایت ما درخواست میکنیم که طـــــــــــــــــــرف کیم هیون جونگ از هر مصاحبه ی غیر ضروریی یا رسانه ها خودداری کنه.با ارزوی سلامتی برای همه."

خانوم چوی دوباره ادعای باردار بودن میکنه ( این یکی دیه تخصیر خودشه والا )

از قبل میدونستیم که کیم هیون جونگ درگیر پرونده بارداری خانوم چوی شد.
این خانوم ادعای سقطــــــ جنین کرده درحالی که پزشک بارداری سابقش رو کاملا انکار کرده.
حالاپرونده جنایی شده و کیم هیون جونگ بخاطــــــر باج گیری,تهمت و کلاهبرداری شکایت کرده,و خانوم
چوی ممنوع الخروج شده.

وکیل هیون جونگ اعلام کرد,
"طــــــی این شکایت ها 1.6 میلیارد وون به عنوان جریمه پرداخت کردیم درحالی که پزشک گفته که این خانوم
هرگز باردار نبوده و سقطــــــ جنین هم دروغه.
توی بیمارستان گفت که تو باشگاه اسیب دیده اما تو یه بیمارستان دیگه داستانش رو تغییر داد و
گفت که توسطــــــ هیون جونگ مورد حمله قرار گرفت.
کاملا واضحه که دروغ گفته."

خانوم چوی دوباره ادعا کرده که هنوز بارداره و انتظــار میره که تو ماه سپتامبر زایمان داشته باشه.
بعد از به دنیا اومدن بچه تحقیقا پلیس شروع میشه.

امروز دومین دادگاه مبنی بر خسارت 1.6 میلیارد وون اجـــــرا میشه.

نظــرتون چیه؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، ELMIRA .H ، ✓SHINE AGAIN✓ ، زینب رهبر ، زينب بانو
آگهی
چقد پررو تقصیر کیم هیون جونگ چیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
هیون جونگ و چوی کنار کشیدن حالا وکلا بیخیال نمیشن

حتی با کناره گیری کردن خانوم چوی,دعوای خقوقی این خانوم با کیم هیون جونگ تموم نشده.
حالا این جریان باعث جنگی بین وکلای دو طـــــرف شده.

هردو وکیل سعی دارن با استفاده از رسانه ها مردم رو به سمت خودشون بکشن.
وکیل کیم هیون جونگ,اقای لی اصرار داره که وکیل خانوم چوی داره حقیقت رو
مخفی میکنه.

اون از طـــــریق رسانه ها اعلام کرد,
"وکیل خانوم چوی داره با بی شرمی روی حقیقت چشم پوشی میکنه و باید از طـــــرف رئیس وکلا محکوم بشه.
راهی که برای مقابله با این جریان پیش گرفته "مدیریت خطـــــره" و داره دادگاه ها رو
شانسی پیش میبره.
اون حقیقت رو مخفی میکنه و رسانه ها رو دستکاری میکنه."

پدر هیون جونگ:بخاطـر کار پسرم نمیتونستیم سرمون رو بالا بگیریم

پدر کیم هیون جونگ در مصاحبه ای با 'Entertainment Relay' در مورد وضعیت فعلی پسرش توضیح داد.

او گفت،"این اولین باره که در این مورد حرف میزنم،اما بخاطــــــــر رفتار خشونت امیز سال گذشته هیون جونگ و بعدش بارداری اون خانوم ،ما نمیتونستیم سرمون رو بلند کنیم.ما از ماه اوریل تا حالا حتی یه بارم از خونه بیرون نرفته بودیم.ما با روشنائی یه شمع زندگی میکردیم.بنظـــرم یه چیزی اشتباه بود."

"شاید بخاطــــــــر شرایطــــــــ و موقعیت زندگی باشه ولی مادرش گفت,'اگه هیون جونگ خودکشی کنه،من نمیتونم زندگی کنم.نمیتونم ببینم پسرم جلوی چشمام دست به خودکشی بزنه'و نامه ای شبیه وصیتنامه نوشت.او نوشت،'هیون جونگ چون من درست ازت مراقبت نکردم به این مرحله رسیدی.من مقصرم.من اول میمرم و این دنیا رو ترک میکنم تو زندگی کن. '

پدر هیون جونگ در ادامه گفت،"خیلی عصبانی بودم برای همین اون وصیتنامه رو پاره کردم.گفتم اگه همسر و پسرم بمیرن من چطــــــــور میتونم زندگی کنم؟من همسرم رو متقاعد کردم،صرف نظـــر از درستی یا نادرستی حقیقتی که فاش میشه،از اینکه همه مون زنده ایم خدا رو شکر میکنم،بخاطــــــــر اینکه حتی زمانیکه در معرض خطــــــــر خودکشی قرار داشتیم اینکار رو انجام ندادیم."

بنظـــر شما پدر هیون جونگ میبایست وضعیت روانی همسرش را علنی میکرد؟

پدر هیون جونگ:بخاطـر کار پسرم نمیتونستیم سرمون رو بالا بگیریم

پدر کیم هیون جونگ در مصاحبه ای با 'Entertainment Relay' در مورد وضعیت فعلی پسرش توضیح داد.

او گفت،"این اولین باره که در این مورد حرف میزنم،اما بخاطــــــــر رفتار خشونت امیز سال گذشته هیون جونگ و بعدش بارداری اون خانوم ،ما نمیتونستیم سرمون رو بلند کنیم.ما از ماه اوریل تا حالا حتی یه بارم از خونه بیرون نرفته بودیم.ما با روشنائی یه شمع زندگی میکردیم.بنظـــرم یه چیزی اشتباه بود."

"شاید بخاطــــــــر شرایطــــــــ و موقعیت زندگی باشه ولی مادرش گفت,'اگه هیون جونگ خودکشی کنه،من نمیتونم زندگی کنم.نمیتونم ببینم پسرم جلوی چشمام دست به خودکشی بزنه'و نامه ای شبیه وصیتنامه نوشت.او نوشت،'هیون جونگ چون من درست ازت مراقبت نکردم به این مرحله رسیدی.من مقصرم.من اول میمرم و این دنیا رو ترک میکنم تو زندگی کن. '

پدر هیون جونگ در ادامه گفت،"خیلی عصبانی بودم برای همین اون وصیتنامه رو پاره کردم.گفتم اگه همسر و پسرم بمیرن من چطــــــــور میتونم زندگی کنم؟من همسرم رو متقاعد کردم،صرف نظـــر از درستی یا نادرستی حقیقتی که فاش میشه،از اینکه همه مون زنده ایم خدا رو شکر میکنم،بخاطــــــــر اینکه حتی زمانیکه در معرض خطــــــــر خودکشی قرار داشتیم اینکار رو انجام ندادیم."

بنظـــر شما پدر هیون جونگ میبایست وضعیت روانی همسرش را علنی میکرد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دابل اس 501
  دلتون میخواست همسر کدوم یکی از اعضای دابل اس باشید
Rainbow کدوم یکی از اعضای دابل اس دوست دارین ؟ + تست و عکس
  عکسای جدید دابل اس(فک نکنم جایی دیده باشی)
  تست هوش دابل اسی ها(باحال)
Photo معنی اسم بروبچ دابل اس همراه با چند تا عکس خنده دار
  یه خبرخیللللللللللی مهم از عشقم هیون جونگ(طرفدارای دابل بدو بیاین)
Heart عکس های خیلی قشنگه گروه دابل اس
  خبر های جدید سوپر جونیور ( آپ میشه )
  دانستنی های دابل اسی در قالب طنز(شوخی با اعضا)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان