نظرسنجی: حسی که نسبت ب خون اشاما داری چیه؟؟؟؟
ازشون متنفرم
عاشقشونم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حقایق مخفی درباره خون اشام ها

عالی بود
Evil demons in the body of a beautiful angel
پاسخ
آگهی
(28-05-2017، 21:35)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه مشکلی با ما دارید؟؟؟ چیزی ازت کم نمیشد اگه وسایل کشتارشو نمیزاشتی -_-
خب من چون یه خون اشامم وسایل کشتارشو میگم .. همه ی اینا هم وسایل کشتارشون نیست!
ب ی شرط بخونید که قول بدید هیچوقت بهشون ازار نمیرسونید!!
بخدا ... خب حالا میگم
با زغال سنگ و چوب که از پشت به قلبشون فر  کنیم میمیرن

Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue از همین کلمه بخدا گفتنت معلومه خون اشامی داداش Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
(18-07-2018، 1:34)Miss vampayer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:16)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2018، 22:59)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطالبی مفیدی بود کاش بتونم ببینمشون
کاش اسم جاهایی ک میشه پیداشون کرد رو هم میذاشتی
فرزندم وجود ندااره :|

وجود داره من میدونمSmile

(28-05-2017، 21:35)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا ... خب حالا میگم

منم یه خوناشام اصیلم نسل من حدود ۱۴۵۰ساله داره تو ایران میچرخه و هیچکس تاحالا اثری ازمون پیدا نکرده اگه کسی اطلاعاتی خواست پیام بده جواب میدم

(31-05-2019، 21:47)Mobina_rz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2018، 1:34)Miss vampayer نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2018، 14:16)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2018، 22:59)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجود داره من میدونمSmile

بخدا ... خب حالا میگم

منم یه خوناشام اصیلم نسل من حدود ۱۴۵۰ساله داره تو ایران میچرخه و هیچکس تاحالا اثری ازمون پیدا نکرده اگه کسی اطلاعاتی خواست پیام بده جواب میدم

اگر راست میگی خوناشامی منو پیدا کن ببینمت بهم ثابت کن خوناشام میتونه این کارو بکنه
پاسخ
من می خوام تبدیل شم به هر قیمتی که شد اگه کس بود که بتونه کمکم کنه یه ایمیل برام بفرسته.
amirtakna1382@gmail.com
پاسخ
هیچ خوناشامی نمی اد این وسط بپره من خون اشامم...اکلیپسا
پاسخ
(21-07-2018، 17:23)hlooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='یه دختر به نام لیانا' pid='3392894' dateline='1524427152']

وجود داره من میدونمSmile

بخدا ... خب حالا میگم

منم زن دوم برد پیت هستم!!! من نمیدونم چرا بعضیا انقد گوله نمکن!!؟؟

[/quote
خب دیگه عشق شاخ و دم نداره.مادوست داریم عاشق دورغ وجودشون باشیم ، نکنه عاشقی هم گناهه خبر نداشتیم؟

(25-04-2018، 11:55)‌wanton_kevin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر چ اساسی داری همچین مزخرفیو میگی؟ شاید مث این ب طور باستانی وجود نداشه باشه اما علاوه بر پیدا کردن اجسادشون همچین بیماری وجود داره:/ ک ممکنه درگذشته این بیمارا حالا اینطوری بودن:|
اطلاعاتتون خیلی ناب و خاص بود مرسی تا حالا انقدر اطلاع منحصر به فرد و جامع و کامل از ومپایرها ندیده بودمSmile))
عالی بودید!

(06-06-2019، 9:35)tesllatsol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ خوناشامی نمی اد این وسط بپره من خون اشامم...اکلیپسا
منظورت چیه:/؟خب اگه باشه فرضا اسکل نیست بیاد بگه ، اگه هم نباشه چاخانه دیگه=/...توهین نداره
پاسخ
آگهی
يه عدد إنسان براى خون گيرى و تبديل كردن موجود است
 در صورت تمايل پيام بدهيد udo  Sleepy
پاسخ
خوناشام ها خیلی باحالن
پاسخ
(16-11-2018، 15:56)ოօჩἶ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خون آشـآم فقط دیمن سـآلواتوره Smile

اخ اخ ای گفتی????????
پاسخ
من خودم خیلی دوس دارم خون اشام باشم اما نیسم Sad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  ایا شما خون اشام هستید
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند
  رمان درباره بی تی اس-رای بدید
  اگه نترسی بیا تو... همه چیز درباره جن و چگونگی احضار جن...!
  يك جمله درباره ى انجمن فلش خور بنويسيد
  تبدیل شدن به خون اشام
  تست:ایاشما یک خون اشام هستید؟؟!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان