امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشتگ میزنیم #شهید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هشتگ میزنیم #شهید 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هشتگ میزنیم #شهید 1

گفتند: قد بلندی!خوش چهره ای! خوش تیپی!خوش لباسی!

دارم لابلای استخوان های خاک خورده ات!

دنبال حرف مردم میگردم

هشتگ میزنیم #شهید 1

خدایا می دانی که چه می کشم، اگر دشمنان دین دستهایم را قطع کنند پاهایم را از بدن جدا کنند و قلبم را اماج گلوله هایشان قرار دهند باز نتوانستند یک چیزی را بگیرند و ان ایمان و هدفم است.
عشق به رب و معشوقم و به مطلق جهان هستی عشق به شهادت و عشق به امام و اسلام است.

شهیدسیدعلی علیپور

هشتگ میزنیم #شهید 1

اصلاً هر چه که از شما به چشم می آید یاد آور خداست برای من! کاسه های طعام تان؛ کاسه ی خالی گدایی ام را تداعی میکند در پیشگاه خدا! سفارش ماراهم به خدابکنید

هشتگ میزنیم #شهید 1

هشتگ میزنیم #شهید 1

مردعلوی تورافاطمی خواهد کرد..

هشتگ میزنیم #شهید 1

طراحی شده با عکس 3000 شهید

هشتگ میزنیم #شهید 1

من کجا و انها کجا؟؟؟

هشتگ میزنیم #شهید 1

پسرم..........بلند شو مادر!!!

هشتگ میزنیم #شهید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، oprah vinfrey ، Son of anarchy ، Mr.Unnamed ، پرهام 15 ، ρυяρℓє_ѕку ، mT_pOoM_taaK ، ○°łåmýå°○ ، †cυяɪøυs† ، farnam22 ، mr.destiny ، khadem.alshohada ، sama00 ، امیر‌حسین
آگهی
(28-08-2015، 15:58)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردعلوی تورافاطمی خواهد کرد..

هشتگ میزنیم #شهید 1

طراحی شده با عکس 3000 شهید

کاش عکس 3000تا از این آقایون رو میذاشتن تو عکس ی شهید!
اینطوری قشنگ تر بود!
تازه میشد این مضمونو ازش برداشت کرد ک 3000تا از شما ها ایمانش اندازه ی شهید نیست....!
Rolleyes Angel Shy

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

هشتگ میزنیم #شهید 1

پاسخ
 سپاس شده توسط oprah vinfrey ، sama00
هشتگ میزنیم #شهید 1

عنایت فاطمی (س ) به مادر شهید مدافع حرم زینبیه (س)

در جریان سفر اخیر چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سوریه و لبنان، دیداری با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان انجام شد.

در این دیدار سید حسن نصرالله توضیحاتی در خصوص مسأله سوریه و درگیری نیروهای حزب الله با تروریست های تکفیری مطرح می کند که چیزی جز معجزه و عنایت اهل بیت به رزمندگان حزب الله نیست.

سید حسن می گوید: دو خواهر یکی چهار و دیگری یک پسر داشتند که همگی در جبهه القصیر بر علیه تکفیری ها می جنگیدند تا اینکه یکی از فرزندان خواهری که چهار پسر داشت به شهادت رسید.

بعد از این اتفاق برای مادر این شهید شبهه ای پیش آمد که آیا فرزندم در راه حق بوده است یا خیر؟ این مادر شهید در همین حال متوسل به حضرت زهرا(س) شده و با ایشان دردل می کند.

صبح روز بعد خواهرزاده این مادر شهید که هم رزم پسرش هم بود با خاله اش تماس می گیرد و ماجرای خوابی که شب گذشته دیده بود را تعریف می کند. او می گوید: دیشب حضرت فاطمه (س) را درخواب دیدم. ایشان فرمودند: «به خاله ات بگو این شهدا تحت عنایت و توجه ما هستند.» این اتفاق در حالی رخ داده بود که این مادر شهید موضوع شک و تردید و توسلش به حضرت زهرا(س) را تا پیش از ماجرای این خواب برای هیچ کس تعریف نکرده بود .

منبع : جهان نیوز
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mT_pOoM_taaK ، ○°łåmýå°○ ، mr.destiny ، sama00
ژن خوب داشتیم وقتی ژ« خوب مد نبود

همسرشون تعریف میکردن که ..

زمستان سال 64در تهران زندگی میکردیم. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#اسماعیل  برای گرفتن برنج کوپنی می بایست مسیری را طی کند که جز ماشین های دارای مجوز نمی توانستد از آن محدوده عبور کنند.
او از ناحیه پا هم ناراحتی داشت و حمل یک کیسه برنج با آن مسافت تقریبا یک کیلو متری برایش زجر آور بود .
از او خواستم با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#خودروی_سپاه  برود که نپذیرفت.
گفتم: حال شما خوب نیست و پاهایت درد دارد!
گفت اگر خواستی همین طور پیاده میروم وگرنه نمی روم.
او کیسه 25کیلویی برنج را روی دوشش نهاد ویک نایلون هم پر از چیزهای دیگر در دستش گرفت و به سختی به خانه آورد، اما حاضر نشد برای چند دقیقه از ماشین سپاه استفاده کند.

هشتگ میزنیم #شهید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، sama00

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟
  شهید مدافع حرم BMW سوار! +عکس
  کلیپی دیدنی از صحبتهای همسر شهید مدافع 
  نماهنگ منم باید برم با صدای شهید محسن قُطاسلو
  درباره ی سردار شهید حاج داوود کریمی
  جهاد ادامه دارد...(شهید جهاد مغنیه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان