امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق من یوونتوس

من عاشق یوونتوسم و برای این تیم گریه کردم

افتخارات

داخلی
  • سری آ باشگاه‌های ایتالیا (۲۹بار):

۱۹۰۵، ۱۹۲۵–۲۶، ۱۹۳۰–۳۱، ۱۹۳۱–۳۲، ۱۹۳۲–۳۳، ۱۹۳۳–۳۴، ۱۹۳۴–۳۵، ۱۹۴۹–۵۰، ۱۹۵۱–۵۲، ۱۹۵۷–۵۸، ۱۹۵۹–۶۰، ۱۹۶۰–۶۱، ۱۹۶۶–۶۷، ۱۹۷۱–۷۲، ۱۹۷۲–۷۳، ۱۹۷۴–۷۵، ۱۹۷۶–۷۷، ۱۹۷۷–۷۸، ۱۹۸۰–۸۱، ۱۹۸۱–۸۲، ۱۹۸۳–۸۴، ۱۹۸۵–۸۶، ۱۹۹۴–۹۵، ۱۹۹۶–۹۷، ۱۹۹۷–۹۸، ۲۰۰۱–۰۲، ۲۰۰۲–۰۳, ۲۰۱۱–۱۲; ۱۳–۲۰۱۲
  • جام حذفی ایتالیا (۹ بار):

۱۹۳۷–۳۸، ۱۹۴۱–۴۲، ۱۹۵۸–۵۹، ۱۹۵۹–۶۰، ۱۹۶۴–۶۵، ۱۹۷۸–۷۹، ۱۹۸۲–۸۳، ۱۹۸۹–۹۰، ۱۹۹۴–۹۵
  • سوپر جام ایتالیا (۵ بار):

۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳، ۲۰۱۲
  • سری ب باشگاه‌های ایتالیا (۱ بار):

۲۰۰۶
اروپایی
  • جام باشگاه‌های اروپا/لیگ قهرمانان اروپا (۲ بار):

۱۹۸۴–۸۵، ۱۹۹۵–۹۶
  • جام یوفا (۳ بار):

۱۹۷۶–۷۷، ۱۹۸۹–۹۰، ۱۹۹۲–۹۳
  • جام در جام اروپا (۱ بار):

۱۹۸۳–۸۴
  • سوپر کاپ اروپا (۲ بار):

۱۹۸۴، ۱۹۹۶
جهانی
  • جام بین قاره‌ای (۲ بار):

۱۹۸۵، ۱۹۹۶
آمار و رکوردها
عشق من یوونتوس 1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق من یوونتوس 1
الساندرو دل پیرو
  • بیشترین گل خورده در یک فصل:۵۶ گل
  • کمترین گل خورده در یک فصل: ۱۴ گل
  • بیشترین پیروزی در یک فصل:۲۸ پیروزی
  • کمترین پیروزی در یک فصل:۸ پیروزی
  • بیشترین شکست در یک فصل:۱۵ شکست
  • کمترین شکست در یک فصل: صفر شکست (فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲)
  • بهترین پیروزی خانگی:۹-۱مقابل اینتر میلان
  • بدترین شکست خانگی:۴-۱ مقابل آث میلان
  • بزرگ‌ترین پیروزی خارج خانه:۷-۰ مقابل آث میلان
  • بدترین شکست خارج خانه:۶-۰ مقابل اینترمیلان
  • بهترین گلزن باشگاه:الساندرو دل پیرو با ۲۷۷ گل
  • بهترین گلزن در یک فصل:فلیسی بورل با ۳۱ گل
  • بیشترین بازی باشگاهی:الساندرو دل پیرو با ۷۰۵ بازی
  • بهترین گلزن اروپایی:روبرتو بته گا با ۲۷ گل
  • بیشترین بازی اروپایی:گتانو شیرا با ۸۷ بازی
  • بیشترین گل زده در یک فصل:۱۰۳ گل

کمترین گل زده در یک فصل:۲۸ گل

ما شايد خوشبخت ترين هوادارن دنيا باشيم. ميدونيد چرا؟ چون هيچوقت با اين دغدغه سربه بالين نميذاريم كه نكنه ستاره هاي تيممون پوشالي باشن، براي اينكه از بزرگترين امتحان ورزشي تاريخ سربلند بيرون اومدن. شايد قبلاً هم تيماي بزرگي به دسته هاي پايينتر رفته باشن و بازيكناي بزرگشون هم كنارشون مونده باشن ولي امتحاني كه ما داريم ازش صحبت ميكنيم در قرن 21 اتفاق افتاد و تو دوره زمونه اي كه پول حرف اول رو ميزد ولي نه... حرف آخر رو بازيكنان يوونتوس زدن و كاپيتانشون الساندرو دلپيرو.

رکورد های کاپیتان دوست داشتنی(الساندرو دلپیرو)

اقای گل تمام ادوار یوونتوس
اقای گل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا
اقای گل یوونتوس در رقابت های یوفا
اقای گل یوونتوس در بازی های ملی
اقای گل یوونتوس در جامهای داخلی
اقای گل یوونتوس در سوپر جام ایتالیا
بیشترین حضور در سری آ در تاریخ یووه
بیشترین حضور در رقابت های باشگاهی یوفا در تاریخ یووه
بیشترین حضور در رقابت های بین المللی در تاریخ یووه
بیشترین تعداد بازی در تاریخ یووه
و 10 ها افتخار انفرادی و تیمی دیگر

دل پیرو: یوونتوس برای من یک عشق است

الساندرو دل پیرو، ستاره اسطوره ای یوونتوس، به خاطر بازی کردن مقابل تیم مورد علاقه اش خوشحال است و در آستانه بازی مقابل تیم سابقش، از هیجانش گفته است.
عشق من یوونتوس 1

به گزارش "ورزش سه"، دل پیرو که آخرین بار در سال 2012 با لباس یووه بازی کرده است، در مورد این که قرار است در دیدار فردا برای دقایقی لباس تیم سابقش را بر تن کند، گفته:«این دو رنگ مشکی و سفید همه داستان من و همه زندگی من هستند. می خواهم صحبت را خلاصه کنم. فقط می توانم این دو رنگ را در دو کلمه خلاصه کنم، یک عشق». 
او در ادامه گفت:«خوشحال تر از این نمی توانستم باشم. این شانس را دارم که با لباس یووه از هوادارانم، نه تنها در یووه بلکه در سیدنی که دو سال فوق العاده را در کنار آن ها داشتم، خداحافظی کنم. در این دو سال استرالیایی ها اطراف مرا پر از هیجان، عشق و احترام کرده بودند. می خواهم از همه تشکر کنم. می خواهم از جایی تشکر کنم که احساس می کنم خانه ام است، زمین فوتبال. دوباره این فرصت را دارم که یک تیم فوق العاده را ببینم. استرالیا هم فرصت خوبی پیدا کرده که نشان دهد فوتبال این کشور در سال های اخیر چه پیشرفت خوبی داشته است. من هم خوشحالم که در پیشرفت فوتبال این کشور سهمی داشته ام و 2 سال در لیگ استرالیا بازی کردم. مطمئنم که پیشرفت استرالیایی ها متوقف نمی شود». 

او با هوادارانش برای بازی فردا قرار گذاشت:«فردا شما را می بینم. در استادیوم منتظرتان هستم و کسانی هم که نمی توانند بیایند می توانند بازی را از تلویزیون تماشا کنند. می خواهم به همه خداحافظ بگویم و علاقه ام به هوادارانم را نشان دهم. باید یک بار دیگر اشاره کنم که در طرف دیگر زمین یوونتوس قرار دارد و می خواهم همه بدانند که این برای من به چه معنی است». 

الساندرو دل پیرو ماجم سابق یوونتوس و کاپیتان ِ متعصب و دوست داشتنی بانوی پیر که 19 سال ِ پر افتخار را در یوونتوس گذراند امروز در مصاحبه ای با رای اسپـروت شرکت کرد :

آن روز خداحافظی از یوونتوس ...

" این یک روز فراموش نشدنی بود ، بردنِ دوباره ی اسکودتو بعد از آنچه که در سالِ 2006 اتفاق افتاده بود و آخرین حضور من در یوونتوس ، آن روز را بازهم فراموش نشدنی تر می کند "

پایانِ یک داستانِ عشق بزرگ ؟

" این داستان هرگز تمام نخواهد شد ، به خاطر آنچه که بود و آنچه که 20 سال در یوونتوس اتفاق افتاد این یک داستانِ باورنکردنی است و از دیدگاهِ من بسیار قوی با وجودِ تمامِ چیزهایی که وجود داشتند ، پیروزی ها،شکست ها،سریِ بی، بازگشت به قدرت و ... "

" از دیدگاهِ من هیچ چیزی از این داستان را نمی توان پاک کرد.احساسِ متفاوتی را در آن روز تجربه کردم،چیزی که تقریباً همیشه موفق به کنترل کردنِ آن می شوم،احساساتِ من،آن روز بُهت زده بودم،شاید این واژه ی مناسبی برای شرحِ آن باشد "

توافق با سیدنی ...

" من کتاب را به صفحه ی بعدی برگه نزدم ، بلکه کتاب را عوض کردم.در تصمیم گیری برای انتخابِ سیدنی تاخیر کردم اما با بررسیِ دقیق آن را انتخاب کردم و از اینکه این انتخاب را کردم خوشحال هستم و این یک انخابِ خاص بود "

میوه یِ این تجربه ؟

" در اینجا فوتبال کوچکتر و جاه طلبی های کمتری وجود دارند ، وجودِ فرهنگ های مختلف شگفت انگیز است ؛ زمانی که واردِ استادیوم می شوید با چینی ها، اسلاوها، ایتالیایی ها، انگلیسی ها، یونانی ها و خیلی دیگر روبرو می شوید و این خیلی زیبا است "

" دیدنِ فوتبالی متفاوت.من 20 سال فوتبالِ دیگری را تجربه کرده بودم،فوتبال در اینجا با آنچه که ما در ایتالیا بازی می کنیم متفاوت است ، کیفیت و ویژگی های متفاوت ، لیگی که به طرفِ پیشرفت حرکت می کند ، جایی که شور و اشتیاقِ متفاوتی وجود دارد . شناختن و پِی بردن به این تفاوت ها یکی از بزرگترین چیزهایی بود که در سَر داشتم "

خواندن در آن کنسرت با اِروس راماتزوتی ؟

" اِروس خیلی به من لطف داشت،روزهایِ زیادی را باهم گذراندیم.اینجا مردم خیلی پرشور هستند و آن لحظه ی سرگرم کننده ای بود "

در اینجا عکسی از یک پسر بچه ی ایتالیایی که اسم او " الساندرو دلپیرو " است را به آله نشان می دهند ، که برای دیدنِ آله به استرالیا رفته است ...

" گاهی چیزهایِ عجیبی وجود دارند ، امیدوارم که با این نام خوشبخت و خوشحال باشد،آشنا شدن با او زیبا بود "

درباره ی سکوتِ شما و رفتار کردن مانندِ آشیل در افسانه ی هومر که روی تپه استراحت می کند ، آشیل چه پایانی را رقم زد ؟

" آشیل آماده است ، آنجا، در عقب، در خیمه ی خود در انتظار زمانِ درست ، او در زمانِ لازم فراخوانده می شود ، مانندِ آنچه که در آن کنفرانس سالِ 2006 اتفاق افتاد (می خندد) ، و بعد از نبرد ، در این لحظه در حالِ استراحت کردن است اما او همیشه بیدار است "

آشیل ، دلپیرویِ امروز ؟

" آشیل فقط در نبردهایِ خاصی فراخوانده می شود ، برای بقیه ی نبردها سربازانِ او هستند . سربازانِ او هستند که به جلو می روند ، من با یک پروژه ی برنده به جلو می روم ، لحظاتِ مثبتی را تجربه می کنم و می خواهم آن را به بهترین شکل ِ ممکن تمام کنم "

به نظر شما این یوونتوس واقعاً بهترین یوونتوس تاریخ است ؟

" آنچه که کونته انجام داده و آن چه که او با یک گروهی که فوق العاده کار می کنند ساخته ، من را متحیر نمی کند ، در یوونتوس بازیکنانی حضور دارند که کیفیتِ بسیار بالایی دارند "

اما موتور این گروه کونته است ؟

" موتور این گروه ، کونته ، بازیکنان و تمام ِ عوامل هستند "

احتمالِ اینکه روزی به یوونتوس برگردید را می بندید ؟

" در زندگیم هرگز در را به روی هیچکس نبسته ام ، حالا میام و این در را به روی یوونتوس می بندم ؟! "

" امروز در حالِ تجربه کردنِ دوره ی دیگری هستم و می خواهم به آن بپردازم . در آینده ای ... که من به یوونتوس برگردم یا نه ، داستانِ عشق ، همانطور که شما آن را معنی می کنید و تعریفِ زیبایی است ، همیشه ادامه خواهد داشت "

" من بیست سال را که مدتِ طولانی ای است را در یوونتوس گذراندم ، که حتی بیشتر از نیمی از سن ِ حالِ حاضرِ من است ، این خیلی مهم بود ، زیرا فوتبال برای من همه چیز است "
عشق من یوونتوس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط amir521
آگهی
مرض داری جون مادر ادمو قسم میدی؟؟؟؟؟
عشق من یوونتوس 1
پاسخ
چراجون مادرمونوقسم میدی واسه چیزبه این مسخره ای؟مرض داری ایا؟ Huh Huh Huh Angry Angry
پاسخ
یه زمانی طرفداره یوون بودم نمیشه گفت طرفدار دوسش داشتم بخاطر بازی کنای بزرگی که توش بودن ...سپاس
پاسخ
عنوان ویرایش شد ! 
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، Ֆℋ£¥∂α

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket قول طارمی به سرمربی پورتو بعداز اخراج مقابل یوونتوس
  آمار فاجعه بار و عجیب اینتر در خانه یوونتوس
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  رمزی در لیست خروجی یوونتوس
  اتلتیکو برتر از یوونتوس و پاری سن ژرمن
  رونالدو تا سال ۲۰۲۲ در یوونتوس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان