امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد

عالی بود
پاسخ
آگهی
خدایی خودتو کشتی با این تقلبات تقلب فقط تقلبای تکنیکی ما:

ما 4 نفریم و 4 گوشه کلاس کنار 4 تا بچه زرنگ میشینیم
موقع امتحان تنظیم میکنیم هر 3 دقیقه یکبار یکیمون یه سوال از ناظر میپرسه تا هواسش پرت شه 3 نفر دیگه راحت تقلب میکنن
و همینطور هر 3 دقیقه 3 دقیقه اینکارو میکنیم تهشم همه نمره ها عین بقل دستیامون میشع

من که تاحالا ضرر نکردم و همیشه امتحانام بین 18 تا 20 شدع Wink

راستی اگه تقلب میخواین واسه امتحانای تستی کد های مورس رو پیشنهاد میکنمmoors cods
یاد گرفتنش هم اسونه یکم وقت بزارید راحت میتونین با کد های مورس برای امتحانای تستی به همدیگه تقلب بدید
هع

خلاص Exclamation Telegh_59
پاسخ
اااااااااااااااااااااا اینا خوبن والا دوستای من تقلب ننویسن نمی تونن سوالو حفظ شن
پاسخ
Big Grin 
یه روش دیگه برای سوالای تستی اینه که
گزینه 1 = خیلی آسان
گزینه 2 = آسان
گزینه 3 = سخت
گزینه 4 =  خیلی سخت
هر سوالی را با توجه به اینا جواب میدیم کسی هم شک نمیکنه مثلا جواب میشه گزینه 4 میگیم سوال 12 خیلی سخته
امتحان شده  Wink
پاسخ
هيچ موقع دوست ندارم تقلب كنم اصلاتقلب كردن درست نيست
...Life is hard.But not impossible
پاسخ
(27-12-2019، 14:20)meli.naz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزینه 1 = خیلی آسان
گزینه 2 = آسان
گزینه 3 = سخت
گزینه 4 =  خیلی سخت
هر سوالی را با توجه به اینا جواب میدیم کسی هم شک نمیکنه مثلا جواب میشه گزینه 4 میگیم سوال 12 خیلی سخته
امتحان شده  Wink

نه اينا رو معلما مي فهمن يه بار من و چند تا دوستام اينجوري كرديم همچين پدرمونو درآوردن كه نگو

ولي من و دوستام يه راه حل ديگه داريم هر هفت نفرمون هركدوم يه از اين خودكار كوچولو ها داريم كه شايد فد دوتا بند انگشته بعد موقع امتحان ما كاغذ گوله مي كنيم تو لوله خودكار بعد به بهونه خفه شدن سرفه مي كنيم وقتي معلم اومد طرف اوني كه سرفه كرده بقيه اونا كاغذارو با فوت شوت مي كنن طرف هم
انقدرم تكرار كرديم نشونه گيريا عاليييي
البته بستگي داره بچه هاي كلاسم پايه باشن يا نه ما كه هستن
;]
پاسخ
آگهی
(25-12-2019، 14:22)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اااااااااااااااااااااا اینا خوبن والا دوستای من تقلب ننویسن نمی تونن سوالو حفظ شن

????
whatever
پاسخ
(09-09-2015، 11:43)Matin Dj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لایک به مخترعان تقلب مثل نفر قبلی و لی دوستان برای مشکل من راه حلی  دارین؟

ببین با یکی هماهنگ کن که مثلا اگه سوال 3 گیر کردی 3 بار با سر مدادت بزنی رو میز اگر جوابو نمیدونست نزنه رو میز اما اگه جواب رو میدونس بزنه
مثال : سوال 5 گیر کردی 5بار میزنی رومیز . دوستتم جوابو میدونه . مثلا جواب میشه گزینه 2 دو بار با سر مدادش میزنه رو میز
Idea
پاسخ
تقلب فقط ایفون فایو اس =)) کوچولو پوچولو بود کار راه انداز
پاسخ
(28-12-2019، 2:26)*Tamana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-12-2019، 14:20)meli.naz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزینه 1 = خیلی آسان
گزینه 2 = آسان
گزینه 3 = سخت
گزینه 4 =  خیلی سخت
امتحان شده  Wink

نه اينا رو معلما مي فهمن يه بار من و چند تا دوستام اينجوري كرديم همچين پدرمونو درآوردن كه نگو

ولي من و دوستام يه راه حل ديگه داريم هر هفت نفرمون هركدوم يه از اين خودكار كوچولو ها داريم كه شايد فد دوتا بند انگشته بعد موقع امتحان ما كاغذ گوله مي كنيم تو لوله خودكار بعد به بهونه خفه شدن سرفه مي كنيم وقتي معلم اومد طرف اوني كه سرفه كرده بقيه اونا كاغذارو با فوت شوت مي كنن طرف هم
انقدرم تكرار كرديم نشونه گيريا عاليييي

البته بستگي داره بچه هاي كلاسم پايه باشن يا نه ما كه هستن

تیر اندازای ماهری میشیدSmile
whatever
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روشهای کمک به کودک در کاهش اضطراب:
  این مرد چینی پس از قتل همسر، وی را خورد +عکس
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  طرح «پیمان دفاعی امنیتی گروه مقاومت» در مجلس کلید خورد
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  جوک خنده دار جدید(بیاین بخونید)
  بیاین تو و اسم خودتونو با دست خط شتری بنویسین!!!!!!!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان