امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حجابم رادوست دارم

وقتي تصميمي داشتين اونقدر محكم باشيد كه كسي نتونه نظرتونوعوض كنهSleepySmile
پاسخ
آگهی
عالی و در عین حال آموزنده..........خیلی خیلی خوب بود .......دخترا باید یاد بگیرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجابم رادوست دارم 4
پاسخ
هر کسی یه نوع پوششی داره
اصلا نباید به کسایی که از نظر بعضیا بد میگردن رو مسخره کنیم یا چپ چپ نگاشون کنیم.
با اون نگاه شما ها اونا تغییر نمیکنن بذارید خودشون راشون رو پیدا کنن با عقلشون نه با نگاه های شما.
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

پاسخ
ایول خیلی جالب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک بامبو | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفریحی ,سرگرمی
پاسخ
ایول به غیرتت hosainbakhtiari

پاسخ
يه شمعي كه محافظ نداشته باشه رو باد سريع خاموش ميكنه اما اگه يه شيشه يا محافظي داشته باش نورش قشنگ ميشه وخاموش نميشه چادر يه همچين چيزيه جونم فداي هرچي ابجي چادري نوكرمممممممممممممممممممممممSmile
:p318:بي بهانه در خاطرم هستي................ شايد دوست داشتن همين باشد
پاسخ
آگهی
منم مثه تو خييييييييييليييييي حجاب و چادرمو دوس دارم.....
قرمز تر از انیم ک بی رنگ بمیریم / ابی نیستیم ک با ننگ بمیریم

پاسخ
من چادروConfusedدوست ندارم ولی مامانم میگه بایدبپوشیDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
حجابم رادوست دارم 4
پاسخ
من چادری ام.واقعا هم چادرم رو دوست دارم.
مر30
بخند
بذار همه بفهمند قوی تر از دیروزی. Smile
پاسخ
من وقتی دخترای بد حجاب رو می بینم خیلی حرس می خورم ... Dodgyالبته بعضیاشونو می گم
حجابم رادوست دارم 4
پاسخ
 سپاس شده توسط sara:aramis

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان