امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید

پسرا گناه دارن آخه Dodgy
پاسخ
آگهی
هییییییی خدا هیچی ندارم بگم
چشمامو بستم از نگاهت رد شدم
پاسخ
بابا ایول باحال بود.
پاسخ
خدایی گناهه ها. :|

(29-09-2016، 11:54)محمد طوفان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2015، 10:01)ѦℳIℛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما پسرا چه گناهی کردیم ؟ ها ؟ ها؟  3cy

داداش گلم گناه ما اینکه جنس برتریم حسودیشون میشه

این از اون حرفا بود که رو هواست!! -_-
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
خدمونو واسه این پسرا خسته کنیم آخه Undecided
پاسخ
(14-09-2015، 9:55)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان چند تا توصیه براتون دارم که چطوری حال پسرا رو بگیرید.این کارهایی که من توصیه میکنم صد در صد تضمینیه و تا ابد هم گارانتی داره.
توی یک پارتی با دوستتون رو به روی یه پسر بشینید و دوتایی چند دقیقه به موهاش زل بزنید.بعد با دوستتون در گوش هم پچ پچ کنید همینطور که دارید موهای پسره رو با انگشت نشون میدید بزنید زیر خنده.
به خدا همچین اعصابش خورد میشه که نگو!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید شروع کنید به تعریف کردن از تیپ و قیافه فلان هنرپیشه مرد.لا به لای صحبتاتون حالیش کنید که چقدر هیکلش افتضاحه و مدل موهاش مال عهد جان علیشاه خانه!!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید مسیر قدم زدنتون رو به سمت گرونترین پاساژ در دسترس کج کنید.و اونجا تا میتونید از جیب پسره خرج کنید.
باور کیند شب که میرسه خونه ۵،۶ تا قرص اعصاب میخوره!
در صورت داشتن یک برادر غیرتی،اون رو تحریک کنید که یه مدتی دنبالتون بیاد.بعد توی خیابون از یه پسر بخت برگشته ساعت بپرسید و طوری رفتار کنید که انگار مدتهاست اون رو میشناسید!مطمئن باشید وقتی از بیمارستان مرخص میشه دیگه نمیشه شناختش!
در چت روم برای یک پسر داستان رفتن به خونه یکی از دوست پسراتون رو تعریف کنید و بعد وقتی ازتون خواست عکستون رو بهش بدید بهش بگید نه!من به هر کسی عکسم رو نمیدم.
راستی میدونستید وقتی از دخترا میپرسن چرا به دوست پسراتون میگید بی اف چی جواب میدن؟
میگم:آخه مخفف بدبخت فلک زده اس!!

شمــــــــا هم اگه راه های دیگه ای بلدین بگین اگرم بلد نیستین سپاسو نظرتونو بدینو برین
 Big Grin  Tongue

شوخی کردم تا فردا صبح همینجا بمون ببینم چی بهت میرسه  Wink  Big Grin
پاسخ
آگهی
میسی Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید 8
پاسخ
(19-09-2015، 9:07)p.a.r.y.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا اصلا واقعا مثل یه پسر رفتار نمی کنن اگرم بکنن انگار دخترن

لايك
پاسخ
(08-11-2015، 14:42)مهسا کوچولو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پسر پسر می کنید چیه؟چه شکلیه؟مگه در دنیا فقط خانم و یه سری میمون وجود نداره؟ Huh  :297:

به به شما دیگه از کجا اومدین اگه حرف شما درسته فکر کنم یه عده از میمونا زیادی با هاتون فامیل باشن این طور نیست
یه عده مطلب طنز نوشتن دارن با هم میخندن ولی ندیده بودم کسی اینطور به نزدیکای خودشم توهین کنه
لطفا قبل از تایپ یه کم اون بالا رو هم کار بندازین بد نیست
هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است/ دردا که این معما شرح و بیان ندارد
پاسخ
وااای عالی بود ولی الان پسرا دس پاچن سری میزنن تو یه فاز دیگع ولی عالی بود مرسیو
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Smile کارهای مفید دخترای دبیرستانی تو دبیرستان....اخر خنده...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان