امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید

Wink 
من الان چند تا توصیه براتون دارم که چطوری حال پسرا رو بگیرید.این کارهایی که من توصیه میکنم صد در صد تضمینیه و تا ابد هم گارانتی داره.
توی یک پارتی با دوستتون رو به روی یه پسر بشینید و دوتایی چند دقیقه به موهاش زل بزنید.بعد با دوستتون در گوش هم پچ پچ کنید همینطور که دارید موهای پسره رو با انگشت نشون میدید بزنید زیر خنده.
به خدا همچین اعصابش خورد میشه که نگو!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید شروع کنید به تعریف کردن از تیپ و قیافه فلان هنرپیشه مرد.لا به لای صحبتاتون حالیش کنید که چقدر هیکلش افتضاحه و مدل موهاش مال عهد جان علیشاه خانه!!
وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید مسیر قدم زدنتون رو به سمت گرونترین پاساژ در دسترس کج کنید.و اونجا تا میتونید از جیب پسره خرج کنید.
باور کیند شب که میرسه خونه ۵،۶ تا قرص اعصاب میخوره!
در صورت داشتن یک برادر غیرتی،اون رو تحریک کنید که یه مدتی دنبالتون بیاد.بعد توی خیابون از یه پسر بخت برگشته ساعت بپرسید و طوری رفتار کنید که انگار مدتهاست اون رو میشناسید!مطمئن باشید وقتی از بیمارستان مرخص میشه دیگه نمیشه شناختش!
در چت روم برای یک پسر داستان رفتن به خونه یکی از دوست پسراتون رو تعریف کنید و بعد وقتی ازتون خواست عکستون رو بهش بدید بهش بگید نه!من به هر کسی عکسم رو نمیدم.
راستی میدونستید وقتی از دخترا میپرسن چرا به دوست پسراتون میگید بی اف چی جواب میدن؟
میگم:آخه مخفف بدبخت فلک زده اس!!

شمــــــــا هم اگه راه های دیگه ای بلدین بگین اگرم بلد نیستین سپاسو نظرتونو بدینو برین
 Big Grin  Tongue

شوخی کردم تا فردا صبح همینجا بمون ببینم چی بهت میرسه Wink Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط هدیه روحانی ، alibalii2000 ، ѦℳIℛ ، karolin ، oprah vinfrey ، ناز خوشگله ، . . . P oo R ! A . . . ، شیطون بلای سایت ، ☜♡♡♥♥♥♕Queen of Hearts♕♥♥♥♡♡☞ ، f-ghaemi ، alone hasti ، Haneh 2014 ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، نیلوفر 2000 ، sara006 ، ALiRezakohsari ، MELDA : ) ، یاشگین جون ، D E N I Z ، آراگل ، مهسا کوچولو ، armina74 ، زهرا رسولی ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ЯFдη£ ، مگنالیا ، farnam22 ، پرنسس ارزوها ، هدیه 20 ، الیسا61 ، ریحون بنفش ، Fatemeh_ns ، mr.destiny ، ییلدیز جون ، sayda8 ، …Reyhaneh… ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، tidaaa ، ✘Nina✘ ، Raha sj ، ....Nahal.... ، yegi200180 ، _.miss_.em ، هیراد7 ، # αпGεʟ ، maeedeh ، دریای بی موج ، فسقلی81 ، roya15 ، vampire whs ، yas.. ، maryam goly ، nazanin jon ، ._ngr_. ، ○°łåmýå°○ ، shuu ، ᗰIᔕᔕ_ᘔᗩᕼᖇᗩ ، Teen ager ، حنانه ام یکی یه دونم ، Arusha ، irsa.N ، مهرسارادمهر ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Maryam Farrokhy ، setayesh.1D ، نرسا ، み£∂ɨע£ ، ѕтяong ، fafa85 ، گل آی ، گیسو جون ، Mobi.32 ، I Lvoe Justin ، soelda ، nil._. ، مهران1600 ، ❤...M...❤ ، فاطمه234 ، -*Del*-*-*-aram*- ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، باحال خوش ، sama00 ، شب بو ، n.leito ، Thyme ، ✘PETER✘ ، Fatemeh1998 ، mnhh ، ستایش*** ، mohammadormoz ، Atanawz ، پایدارتاپای دار ، n-e-g-i-n ، #lonely girl# ، stynehorlikson ، sajedehh ، Doory ، Mr. Potato Head ، Queen Riham ، ROHAMIR ، Mahiiiii ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، F_E_M_B ، Aesthetic ، رها جوووون.لپتاپ ، NAJY ، setayesh 1386 ، کــــــــــⓐرمَن ، tamana m ، *Tamana ، Ɗєя_Mσηɗ ، Nessi ، ناتاشا1 ، BIG-DARK ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Emmɑ ، هلنا جوووووووون ، _leιтo_ ، Kia_Gamer ، єη∂ℓєѕѕღ ، parisa 1375
آگهی
(14-09-2015، 10:01)ѦℳIℛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ما پسرا چه گناهی کردیم ؟ ها ؟ ها؟  3cy

ما دخترا هم چه گناهی کردیم؟ ها؟ Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، D E N I Z ، # αпGεʟ ، roya15 ، Medusa ، I Lvoe Justin ، Thyme ، #lonely girl# ، رها جوووون.لپتاپ
عزیز دلم طرز فکر دخترا و پسرا با هم فرق داره اخه پسرا که اینقدر به ظاهر اهمیت نمیدن که این دختران که همش به فکر ظاهرا کسی هر کدوم این کارارو با من بکنه اعصابم خورد نمیشه
اینارو برعکس باید به دخترا گفت قبول ندارین؟
آهای تویی که داری اینو میخونی چه چشای قشنگی داری
.
.
کور شه جفت چشات اگه سپاس ندی!
[b]
[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ ، ÆMÆշЇÑζ ، مهرسارادمهر ، نرسا ، علی رضا2016 ، nasi khoshgele ، *romina* ، mih ، مهدی1381 ، Atanawz ، #lonely girl# ، Mahiiiii ، نرگس 11 ، F_E_M_B ، mahyy ، ga mahta ، masihsfr ، kooroshe_kh ، آمین
هیچ وقت یه پسرو مسخره نکنین چون گرون تموم میشه براتون مثال اگه بهش بخندیدن اعصابش خورد نمیشه با خودش میگه اینا چ جنسی زدن که قاطی کردن یا هزار فکر دیگه ای که خوبیت نداره بگم
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه وحشت ، Sina 007 ، نیلوفر 2000 ، armina74 ، vampire whs
وا مگه مريضين ي همچين كارايي كنين؟
گناخ ندارن 899 اوخي
نبينم غمو اشكو تو چشمات(╥﹏╥)نبينم داره ميلرزه دستات(~_^)نبينم ترسو توي نفسهاتಠ_ಠ

ببين دوست دارم                                   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/★★★★★★★↨_bdfcc.jpg

(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃)
/█\ ♥  /█\                          .★/(,")\♥♥(".)★★
                                        ..★/♥\★★/█\★★
                                       .★_| |_★._| |_ ★

پاسخ
 سپاس شده توسط Sa Har Naz ، یاور تک نواز ، . . . P oo R ! A . . . ، vampire whs
ایشالا از فردا فنون آشپزخونه گیری پسرا رو هم یاد میدن
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، #lonely girl#
آگهی
(14-09-2015، 17:15)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا از فردا فنون آشپزخونه گیری پسرا رو هم یاد میدن

ایشالله به اونم میرسیم4fvf
پاسخ
 سپاس شده توسط Hanie...... ، vampire whs ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، #lonely girl# ، Nessi
مرسی به اطلاعاتم افزودم Sleepy
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید 1
پاسخ
پسرا هیچ وقت برتر از دخترا نمیشن
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، شیطون دخمل ، shadi138 ، #lonely girl# ، رها جوووون.لپتاپ ، mahyy ، Nessi ، fa.perspolis66
پسرا اصلا واقعا مثل یه پسر رفتار نمی کنن اگرم بکنن انگار دخترن
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، شیطون دخمل ، #lonely girl# ، رها جوووون.لپتاپ ، هلنا جوووووووون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Smile کارهای مفید دخترای دبیرستانی تو دبیرستان....اخر خنده...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان