امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقای اسکوچیچ! به‌زودی از فوتبال محو خواهی شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای اسکوچیچ! به‌زودی از فوتبال محو خواهی شد 1

بیانیه سعداوی علیه سرمربی فولاد؛
آقای اسکوچیچ! به‌زودی از فوتبال محو خواهی شد/ جزئیات بیشتری را افشا می‌کنم
مربی پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتشار بیانیه‌ای به صحبت‌های سرمربی فعلی این تیم واکنش نشان داد.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در یک برنامه استانی به مسائل مختلفی درباره تیم فولاد پرداخت و در بخشی از این برنامه، نعیم سعداوی را به خرابکاری و تلاش برای حضورش روی نیمکت فولاد متهم کرد.

موضوعی که واکنش مربی پیشین فولاد را در پی داشت. سعداوی با انتشار بیانیه‌ای، قطع همکاری با اسکوچیچ را یکی از افتخارات دوران ورزشی خود دانست و خطاب به سرمربی فولاد گفت که با تداوم این رویه، از فوتبال محو خواهد شد. متن کامل بیانیه سعداوی به این شرح است:
 «همگان می‌دانند با تصمیم خودم و به دلایل متعددی که عنوان کرده‌ام از فولاد جدا شدم. این جدایی و عدم ادامه همکاری با مربی فعلی فولاد را یکی از افتخارات دوران ورزشی خود می‌دانم چرا که حاضر نبوده و نیستم با گروه، افراد و سیستم‌های خاص با اهدافی مشخص به فعالیت بپردازم. فولاد را با تمامی وجودم دوست دارم و خاطرات بسیار زیادی را با هواداران این تیم اصیل، ریشه دار و پرطرفدار از زمان جنوب اهواز داشته‌ام.

گفته بودم در صورتی که با فوتبال و هواداران رو راست نباشید سیلی محکمی خواهید خورد؛ مطمئنا اگر این رویه را ادامه دهید قطعا از فوتبال محو خواهید شد. گو اینکه به جای پاسخ‌های مناسب برای عملکردتان، فریب افکار عمومی را مدنظر قرار داده‌اید، هرچند که حنای شما دیگر رنگی ندارد. به دلیل بازی حساس پیش رو با سایپا و به احترام فولاد و هوادارانش پاسخ شما را با جزئیات بیشتری به زودی خواهم داد. البته چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
Clocket عبدی: منشا را کنار می‌زنم و آقای گل می‌شوم
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  طارمی آقای گل لیگ پرتغال بود اگر ...
  آقای مجیدی ؛شب جبران فرا رسید
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟

پرش به انجمن: