امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیلور ناواس:در روز آخر نقل و انتقالات گریه کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیلور ناواس:در روز آخر نقل و انتقالات گریه کردم 1

رئالی ها که سخت به دنبال به خدمت گرفتن داوید دخیا بودند، سرانجام در ‏آخرین روز نقل و انتقالات با منچستریونایتد به توافق رسیدند و قرار بود ناواس به عنوان بخشی از این ‏انتقال، راهی الدترافورد شد اما به دلیل دیر رسیدن مدارک به سازمان لیگ اسپانیا، این انتقال منتفی شد.‏
ناواس در گفتگو با شبکه رادیویی کادنا کوپه، فاش کرد که فشار زیادی در آن روز به او وارد شده، باعث ‏شد که به گریه بیفتد.‏
او گفت:" روز آخر نقل و انتقالات، یکی از بدترین روزهای دوران حرفه ای من بود. وقتی پنجره نقل و ‏انتقالات بسته شد، گریه کردم؛ بالاخره من هم انسان هستم. در فرودگاه منتظر پرواز بودم و حتی چمدان هم ‏به همراه نداشتم. نزدیک بود سوارز هواپیما شوم اما فقط این اتفاق هرگز رخ نداد."‏
ناواس بار دیگر تاکید کرد قصد ترک رئال را نداشت اما تلاش باشگاه برای به خدمت گرفتن یک دروازه ‏جدید باعث ناراحتی اش شد:" شرایط پیچیده ای بود. می خواستم بازی کنم و تماشا کردن بازی یک ‏دروازه دیگر جلوتر از من، سخت بود. ساعت 7 غروب آخرین روز نقل و انتقالات، مدیربرنامه هایم گفت ‏که باید سوار هواپیما شوی و من در یک اتاق منتظر پرواز بود.‏
قرارداد خیلی دیر رسید.‏‎ ‎مدیربرنامه هایم خبر را چک کرد و صحیح بود. نمی خواستم بروم. بعد از آن ‏تست پزشکی را در والدبباس انجام دادم و به فرودگاه برنگشتم. زمانی نبود. سپس به خانه رفتم. خیلی ‏شرایط پیچیده بود. به خانه رسیدم و شروع به گریه کردم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  چه خبر از نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر؟
  در انتظار معاوضه جذاب در نقل و انتقالات لیگ
  گریه‌های بی پایان بهروز برای رفیق از دست رفته
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی
  ناظمی: اسامی مربیان بزرگی که در فوتبال مطرح کردم تخیل نبود
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  امری: باید شخصیت نیمار را درک می‌کردم
  جان تری: درباره تورس اشتباه می‌کردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان