امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کیلور ناواس: الگوی دروازه بانی من بوفون است

کیلور ناواس پس از جدایی کاسیاس از رئال مادرید، حالا به دروازه بان اصلی رئال بدل شده است. او که در آخرین روز نقل و انتقالات تا آستانه جدایی از این باشگاه و پیوستن به یونایتد نیز پیش رفت، سرانجام در رئال ماندنی شد و به واسطه درخشش و کلین شیت در 4 هفته ابتدایی لالیگا، در حال جابجا کردن رکوردهای ویژه ای در این باشگاه است.

ناواس در مورد حمایتی که بازیکنان رئال از وی پس از منتفی شدن معاوضه اش با دخیا به عمل آوردند گفت:" خوشحالم که از طرف بازیکنان، مورد حمایت کامل قرار دارم و از این بابت خیالم آسوده است. از په په و دیگران بخاطر لطفی که در این چند هفته به من داشته اند متشکرم.
فضای خوبی در رختکن رئال وجود دارد و همه از یکدیگر حمایت می کنند. به نظر من، اگر لیاقتش را داشته باشید به آرزوهایتان خواهید رسید. من همیشه آرزوی بازی برای رئال مادرید را داشتم. الان هدفم خوب بازی کردن برای رئال است و می دانم تا زمانیکه وظایفم را خوب انجام دهم، مورد حمایت همه قرار خواهم داشت."

ناواس در مورد الگوی خود در دروازه بانی و بهترین بازیکن دنیا گفت:" لستر مورگان در ابتدا الگوی من بود و سپس جان لوئیجی بوفون الگوی دروازه بانی من شد. در مورد بهترین بازیکن دنیا باید بگویم که بدون شک کریستیانو رونالدو. او بیش از هر بازیکنی در دنیا مرا شگفت زده می کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  پیراهن بوفون به مهدی طارمی رسید
Big Grin دروازه‌ای که 10 سانتی متر بزرگ‌تر بود! (عکس)
  هیچ موقع به جدایی بیرانوند فکر نکردم/ بازهم دروازه بان می‌خواهیم
  علی رضا بیرانوند بهترین دروازه بان هفته ۲۱ لیگ بلژیک شد!!!!
  جایزه زامورا؛ رویای اسطوره‌های دروازه‌بانی در اسپانیا
  بیرانوند در کنار دروازه‌بان افسانه‌ای منچستر
  خداحافظی دروازه‌بان باسابقه عراق از فوتبال
  هیتسفیلد: نویر بهترین دروازه‌بان جهان است
  سرگرمی بوفون در قرنطینه/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان