امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به استقلال گل می زنم اما هواداران را ناراحت نمی‌کنم

به گزارش افکارخبر، امین منوچهری در خصوص دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: تقابل با استقلال و پرسپولیس برای تمام بازیکنان یک بازی ویژه است و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. ما تیمی خوب و جوان هستیم و می‌خواهیم در دیدار مقابل استقلال خودمان را نشان دهیم. مطمئناً چالش بزرگی برای استقلال خواهیم بود و می‌خواهیم از حریف خودمان امتیاز بگیریم.

وی در ادامه افزود: ما باید در این مسابقه با تمرکز و هوش بالا بازی کنیم. مطمئناً روی نقاط ضعف و قوت حریف کار می‌کنیم و فکر می‌کنم امتیاز گرفتن از صدرنشین لیگ امکان‌پذیر است. امیدوارم تیم ما با کمترین اشتباه بازی کند تا بتوانیم از حریف خودمان امتیاز بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال راه‌آهن در خصوص تقابل با تیم سابق خود اظهار داشت: استقلال برای من همیشه دوست‌داشتنی است و هرچند که دوران حضورم در این تیم کم بود، ولی همیشه استقلال و هوادارانش را دوست دارم. ابتدای فصل هم خیلی منتظر ماندم تا شاید به این تیم بروم، ولی به هر حال اتفاقات دیگری افتاد. الان بازیکن راه‌آهن هستم و با تمام وجود برای پیروزی تیمم تلاش می‌کنم.

منوچهری در پاسخ به این سؤال که «اگر به استقلال گل بزنی چه واکنشی نشان خواهی داد؟»، گفت: من خوشحال می‌شوم به استقلال گل بزنم و این موضوع قابل پنهان کردن نیست. البته استقلال و هوادارانش برایم قابل احترام هستند و اگر گل بزنم طوری خوشحالی نمی‌کنم که باعث ناراحتی هواداران این تیم شوم.
پاسخ
آگهی
منوچهری خودش چند میرزه بخواد واسه دریا دلان آسمانی شاخ شه؟مرسی سپاااسیدم Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
به استقلال گل می زنم اما هواداران را ناراحت نمی‌کنم 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان