امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمی توان تیمی را بر مبنای رونالدو ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمی توان تیمی را بر مبنای رونالدو ساخت 1

سال هاست که کریستیانو رونالدو و لئو مسی را با یکدیگر مقایسه می کنند. دو بازیکنی که 7 توپ طلای اخیر را بین خود تقسیم کرده اند و امسال هم رقابت اصلی، بین همین دو بازیکن است.

یوهان کرویف در حاشیه کنگره "Aspire4Sports"، در مورد این دو فوق ستاره حال حاضر فوتبال دنیا گفت:" من به شخصه همیشه از بازیکنان بازیساز و تکنیکی خوشم می آید؛ چون خودم همینگونه بودم. بطور مثال کریستیانو رونالدو بیشتر از اینکه یک بازیساز باشد، یک تمام کننده است و در مقابل او، مسی تاثیر گذاری بیشتری روی تیمش در یک بازی دارد.

او مرتب پاس می دهد و موقعیت گل ایجاد می کند و البته گل های فراوانی هم به ثمر می رساند. شما نمی توانید یک تیم را بر مبنای رونالدو شکل دهید اما در مورد مسی قضیه متفاوت است. رونالدو یک گلزن استثنایی است اما مسی علاوه بر اینکه گلزن بزرگی است، یک بازیساز و همه کاره در بارسلوناست. این تفاوت بزرگ مسی و رونالدو است."
کرویف در مورد برنده توپ طلای 2015 گفت:" در این مورد بحثی وجود ندارد. مسی بدون شک توپ طلا را از آن خود خواهد کرد."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  هم تیمی میلاد عبادی پور از اسکرا جدا شد
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان