امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now

بخشی از مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now منتشر شده است که جاستین حرف های جالبی زده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now 1
مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now

در مورد آلبوم : من تمرکز کرده ام . من در دنیای خودمم و در حال سپروندن یک دوره برای داشتن یک زندگی سالم و پایدارم . من میخوام یک آلبوم عالی بیرون بدم تا دوباره احساس افتخار کنم

جاستین بـیـبـر افتخارات زیادی با آهنگ What Do You Mean کسب کرد ولی او هنوز هم فراموش نکرده است که از کجا آمده و به کجا رسیده است . او گفت : من هنوز همون آدمم، از یه شهر کوچیک در کانادا… وضعیت من شاید غیرعادی باشه، ولی من خودم یه آدم عادیم

در مورد اشتباهات : رشد کردن، اشتباه کردن و وجود مردمی که در مورد شما حرف میزنن… تحمل اینا کمی سخت بود. من در سال های گذشته کارهایی انجام دادم که بهشون افتخار نمیکنم اما تمام این ها قسمتی از زندگی حرفه ای من و ساختن شخصیت من بود . من میخواهم یک تغییر مثبت تو دنیا ایجاد کنم و آدمی باشم که همیشه دوست داشتم

در مورد خانواده : من از وقت گذراندن و تفریح کردن با پدرم و خواهر و برادرم لذت میبرم . این عالیه که من میتونم پدربزرگ و مادربزرگم را با خودم به تور ببرم تا اوناهم دنیارو با من ببینند. من خدارو شکر میکنم که اونارو تو زندگیم دارم

در مورد بـلـیـبـر هـا : این زمان هیجان انگیزی برای من و شماست. شما مثل نوری هستین که در تمام روزهای سخت به من هدف دادین، من همیشه میدونستم که شما همراه منین، من هم همیشه با شما میمونم. دوستتون دارم

– چه چیزی تو رو خوشحال میکنه؟

خدا، خانوادم، موسیقی و بـلـیـبـر هام

– آیا تو مجردی؟

بله من درحال حاضر مجردم و بسیار خوشحالم اما من میخوام که عاشق شم و بعد از اون به زودی پدر بشم
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، PISHY ، †cυяɪøυs†
آگهی
پدر ؟چرا اينو نشنيده بودم؟؟ولي ايول عشقم بازم گف كه ما خوشحالش ميكنيم عزيز دلم ما هم هميشه پشتتيم زندگيم?????
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  انتخاب سلنا به عنوان «زن سال» مجله بیلبورد
  متن کامل مصاحبه سلنا گومز با سایت ELLE - سلنا گومز و پوما SGxPUMA
  متن مصاحبه و گفتگوی سلنا گومز با مجله ELLE - اکتبر 2018
  12 خطای نابخشودنی جاستین تیمبرلیک
  مصاحبه سلنا گومز با مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان