امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توضیحات امیر تتلو در مورد حضورش در دادگاه(عکس)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحات امیر تتلو در مورد حضورش در دادگاه(عکس) 1

امیر تتلو در این‌باره نوشت:

«عجب!! ماشالا دیوار واقعا موش داره، موشم گوش داره. رفته بودم به پاره‌ای از سوالات جواب بدم و هر وقت احضار بشم، حتما حاضر میشم چون قصد من حل‌کردن مشکل و مفیدبودن برای کشورم و موندن در ایران هست و همیشه همه‌ کارام از دل برای هوادارام بوده و جوابگوی همه کارام هستم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر حسین 222 ، Son of anarchy ، _wιɴɴer_ ، TurK WolF ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، **zeinab**
آگهی
حضور ن حظور ..مرسي
پاسخ
(11-10-2015، 10:47)3283 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حضور ن حظور ..مرسي

کپی کردم خودمم الان دیدم...مگه ظهوره؟؟؟؟؟ههههخخ
پاسخ
بسیار توضیح کامل و مفیدی بود تشکر :|

خدا نخواست……
میگیم خدا   خواست……!!!

پاسخ
(12-10-2015، 15:33)hsi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2015، 15:21)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2015، 15:14)hsi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:||||||||||||||||||||||

چیه...حتما نظر قبلیارو داری....

اقا مگه من گفتم اینارو.ب من چ باو.فقط بلدن اسپم بدن...نیاید ببینید اصنAngry

na mn asn nakhondm chi bod chi shode sn :|

خداوکیلی اسپمندید من ب درک سایتمون داره نابود میشه...تو ی هفته رتبمون تو ایران دهتا بیشتر شد...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Music سبک موسیقی مورد علاقت کدومه؟؟ یه تیکه از آهنگ مورد علاقت تو اون سبک رو بنویس ...
  قسمتی از سخنزانی استاد رائفی پور در مورد توپاک و رپ...
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان