امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکلات بازی Counter strike Global Offensive

سلام دوستان عزیزم؛ Rolleyes
من کانتر سری Global Offensive رو حدود یکسال پیش گرفتم و براحتی روی سیستمم نصب شد...در پایان پروسۀ نصب،بدون نصب هیچ برنامه جانبی مانند Direxct و یا ... بازی اجرا میشد و خیلی هم مرتب بود.
چند ماهی بازی نصب بود اما بازی نمیکردیم.چند روز پیش اجرا کردیم بازی کردیم اما دفعه دوم دیگه اجرا نشد و پیام سیستم این بود... Steam.dll و همچنین Kernel.dll ...
خلاصه ویندوز رو عوض کردیم(از Seven x86 به Seven x64 عوض کردم و Ram رو از ۲ گیگ به ۴ گیگ ارتقا دادم) Smile
حالا بازی رو کامل پاک کردم و مجدداً با آنتی ویروس خاموش(غیرفعال) نصب کردم و موقع اجرا دیگه هیچ گونه اروری نمیده و فقط یه صفحه سیاه سفید اینطور چیزی میاد(۱ ثانیه) و یا حتی هیچ اتقافی نمیافته... Huh
تو خیلی از وبلاگ ها و سایت ها مواردی رو آموزش دادند که همرو انجام دادم.امّا افاقه نکرد.
تعجبم از اینجاست که چرا قبلاً بدون هیچ دردسری بازی اجرا میشد امّا حالا اینطور شده.. Huh Huh
کمکی از دستتون برمیاد؟ Sad دلم خیلی برای کانتر تنگولیده... Undecided Undecided Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ ، # αпGεʟ
آگهی
(14-10-2015، 13:50)armanbermuda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان عزیزم؛  Rolleyes
من کانتر سری Global Offensive رو حدود یکسال پیش گرفتم و براحتی روی سیستمم نصب شد...در پایان پروسۀ نصب،بدون نصب هیچ برنامه جانبی مانند Direxct و یا ... بازی اجرا میشد و خیلی هم مرتب بود.
چند ماهی بازی نصب بود اما بازی نمیکردیم.چند روز پیش اجرا کردیم بازی کردیم اما دفعه دوم دیگه اجرا نشد و پیام سیستم این بود... Steam.dll و همچنین Kernel.dll ...
خلاصه ویندوز رو عوض کردیم(از Seven x86 به Seven x64 عوض کردم و Ram رو از ۲ گیگ به ۴ گیگ ارتقا دادم)  Smile
حالا بازی رو کامل پاک کردم و مجدداً با آنتی ویروس خاموش(غیرفعال) نصب کردم و موقع اجرا دیگه هیچ گونه اروری نمیده و فقط یه صفحه سیاه سفید اینطور چیزی میاد(۱ ثانیه) و یا حتی هیچ اتقافی نمیافته...  Huh
تو خیلی از وبلاگ ها و سایت ها مواردی رو آموزش دادند که همرو انجام دادم.امّا افاقه نکرد.
تعجبم از اینجاست که چرا قبلاً بدون هیچ دردسری بازی اجرا میشد امّا حالا اینطور شده..  Huh  Huh
کمکی از دستتون برمیاد؟ Sad  دلم خیلی برای کانتر تنگولیده...  Undecided  Undecided  Undecided
بچه ها سلام...
لطفاً سریعتر جواب بدید اگه کسی بلد هست... Rolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، farzadha ، arashskokri
سلام دوست عزیز!

من خودم این بازی رو حرفه ای دنبال میکنم و رنک DMG دارم!

لطفا یه عکس یا اسکرین شات بزار تا بتونم برات حلش کنم!!!

ولی چیزی که فکر میکنم اینه که فایل استیم پاک شده کلا بعضی از فایل های برنامه پاک شده!

شما این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استیم  رو دانلود کنید! و بزار دانلودش رو انجام بده!

اگه دباره مشکلی بود گفتم عکس بزار!!!

ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط armanbermuda ، # αпGεʟ
(17-10-2015، 15:23)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز!
من خودم این بازی رو حرفه ای دنبال میکنم و رنک DMG دارم!
لطفا یه عکس یا اسکرین شات بزار تا بتونم برات حلش کنم!!!
ولی چیزی که فکر میکنم اینه که فایل استیم پاک شده کلا بعضی از فایل های برنامه پاک شده!
شما این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استیم  رو دانلود کنید! و بزار دانلودش رو انجام بده!
اگه دباره مشکلی بود گفتم عکس بزار!!!
ممنون.
سلام دوست عزیزم...
ممنون از پاسختون...
ببینید دقیقاً همین استیم رو از یاس دانلود گرفتم و مشکل حل نشد...
حدود بالای 100 مگ هم دانلود کرد(آپدیت)... Huh
امّا عکسی برات میزارم که بعداز اجرا بازی ببینی صفحه چجور میشه...
مشکلات بازی Counter strike Global Offensive 1

وقتی برای اجرا بازی اقدام میکنم صفحه اینطور میشه و سیاه میشه و رفرش و برمیگرده همه چیز... crying
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
دوست عزیز اینجوری که من میبینم فک کنم مشکل گرافیکی داری!!!

دوست عزیز شما باید از برنامه کانتر رو اجرا کنید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/STEAM.png
بعدش دوست عزیز شما فک کنم شما نسخه نان استیم رو خریداری کرده اید!
ولی به حر حال اگر برنامه استیم رو دارید تو خود برنامه لانچ کنید!
و اگر اجرا نشد رو اسم بازی رو برنامه استیم کلیک چپ کنید و رو گزینه PROPERTIES کلیک کنید و روی گزینه LOCAL FILES کلیک کنید. وگزینه VERIFY INTEGRITY GAME CACHE کلیک کنید! با این کار بعضی فایل های پاک شده بازی بر میگرده و در کل کامل میکنه بازی رو!

اگر نشد مطرح کنید!
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، arashskokri
(22-10-2015، 8:58)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اگر اجرا نشد رو اسم بازی رو برنامه استیم کلیک چپ کنید و رو گزینه PROPERTIES کلیک کنید و روی گزینه LOCAL FILES کلیک کنید. وگزینه VERIFY INTEGRITY GAME CACHE کلیک کنید! با این کار بعضی فایل های پاک شده بازی بر میگرده و در کل کامل میکنه بازی رو!

اگر نشد مطرح کنید!

(22-10-2015، 8:58)ᴅɪsᴄᴏɴɴᴇᴄᴛ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر نشد مطرح کنید!

سلام دوست عزیز .
من ی مشکلی داشتم.من بازی کانتر استریک گلوبال افیسرو نصب کردم (با آنتی ویروس خاموش) نصب شد بازی اجراشد بدون هیچ مشکلی . اما الان که می خوام بازی کنم اجرا نمی کنه . حتی هیچ پیامیم نمیاد. فقط کنار موس علامت لود کردن میاد اما هیچ اتفاقی نمیوفته. استیمم دارم اما ازاونجاهم اجرا نمی کنه.من حتی افلاینم می خوام بازی کنم بالا نمیاد . اگه میشه لطفا کمکم کنید.مرسی Heart Confused
پاسخ
آگهی
(20-06-2017، 20:15)mr.weed نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر نشد مطرح کنید!

اگر نشد مطرح کنید!

سلام دوست عزیز .
من ی مشکلی داشتم.من بازی کانتر استریک گلوبال افیسرو نصب کردم (با آنتی ویروس خاموش) نصب شد بازی اجراشد بدون هیچ مشکلی . اما الان که می خوام بازی کنم اجرا نمی کنه . حتی هیچ پیامیم نمیاد. فقط کنار موس علامت لود کردن میاد اما هیچ اتفاقی نمیوفته. استیمم دارم اما ازاونجاهم اجرا نمی کنه.من حتی افلاینم می خوام بازی کنم بالا نمیاد . اگه میشه لطفا کمکم کنید.مرسی Heart  Confused

سلام...

دوست عزیز نسخه اورجینال و خریدید و نصب کردید یا کرکی؟؟؟
پاسخ
سلام خوبید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین بازی که تا حالا بازی کردی چیه ؟؟
  ░▒▓█ ☪♥♡❤ ✘مستر کانتر خور✘ | ✘MR.COUNTER KHOR✘ ☪❤♥♡ █▓▒░
  اولین بازی استرتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟؟
  دانلود برنامه مبدل بازی های قدیمی سگا و میکرو + خوذ بازی ها
  حل مشکلات بازی watch dogs1,2
  کدام سبک بازی را بازی میکنید ؟؟
  دانلود بازی مدیریتی دفاع اسباب بازی ها Toy Defense 2
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های فضایی)
  دانلود مجموعه بازی های فلش (بازی های اکشن)
  بازی Global Defense: Zombie War براي اندرويد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان