امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عصرپادشاهان - بازی انلاین رایگان

:229::229::229::229::229::229:
پاسخ
آگهی
Undecided من هنوز توی سایت سردرگم هستم
پاسخ
من تو همه ی سروراش بودم فقط به جز 123
این جا یه دنیایه دو روزی باید نهایت استفاده رو برد . البته بعضی ها استفاده ی بد می کنHeartHeart[/size]ند اون ها کنار خوب بابا اینا رو ولش برو زندگیت رو کن بابا[size=medium]
پاسخ
TongueTongueTongue
این جا یه دنیایه دو روزی باید نهایت استفاده رو برد . البته بعضی ها استفاده ی بد می کنHeartHeart[/size]ند اون ها کنار خوب بابا اینا رو ولش برو زندگیت رو کن بابا[size=medium]
پاسخ
dostan nazare harkas moheme ama bande ye andak tajrobei to teravian va asre padeshahan daram 2 marhale teravian bazi kardam bazi ham az nazare gerafiki ham emkanati ham poshtibani va ham mozoei kheyli zaiefe ama asre padeshahan ham gerafike va ham sorate bazi ham az nazare mozoei va poshtibani vaghean fogholadast nemishe hich naghso iradi besh gerft jayzehasham kheyli bishtare man ke to 6ta serveresh bazi kardam shayad avayelesh ke bazio balad nsit adam be nazaresh maskhare biyad ama badesh kheyli jaleb msihe dar sani kheyli az bazikonaye teravian ham bekhate mozo va ham bekhatere soraate bazi omadan asre padeshahan be nazar man ke kheyli ham az taravian va ham az jange khanha sartare

(07-02-2013، 13:58)نیلسا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided من هنوز توی سایت سردرگم هستم

boro to sait to ghesmate shoreo bazi fk konam server14 taze shoro hsode sabte namo bezan va shoro kon,man in servereo bekhatere darso emtahnam bazi nemikonam albate kelasika hast yani modate server 300 roze!ama to serveraye bad shayad hamdigaro didim

(20-12-2012، 12:14)kingseraoline نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی آنلاین عصر پادشاهان یک بازی بین المللی آنلاین است که در استودیو بازی سازی توسعه سامان تولید شده است و هم اکنون نگارش انگلیسی و فارسی آن در اینترنت قابل دسترس بوده و نسخه های ایتالیایی و عربی نیز به زودی منتشر خواهند گردید.
برای ورود به این دنیای سرشار از اتفاقات جالب، بازیکنان نیاز به دانلود هیچ نرم افزاری ندارند. کافیست که وارد سایت عصر پادشاهان شده و برای خود یک اکانت بسازند و هیجان حوادث پیش رو را تجربه کنند.
این بازی بر روی کلیه مرورگرهای معروف همچون فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر، سافاری و تبلت‌های آیپد و سامسونگ گلکسی تب و اسمارت فون‌های آیفون، سامسونگ و اچ تی سی بدون مشکل قابل اجرا می‌باشد و با آنها سازگاری کامل دارد.
این بازی رایگان در سبک تاریخی-نظامی و بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده‌است. در این بازی بازیکنان به عنوان یک فرمانده دلاور باید سعی کنند با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزند.
در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانان، با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.

در هر دوره از بازی در سرورهای بین المللی بین ۱۰۰۰ تا ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی و بیش از ۱۰۰ جایزه غیر نقدی وجود دارد. این جوایز بسته به میزان پیشرفت بازیکنان در سرورها تعیین و در انتهای هر سرور طی یک مراسم رسمی به آنها اعطا می شود. در سرورهای ایران مبلغ جایزه نقدی بین ۱۰ تا ۱۰۰میلیون ریال می باشد.
گنجینه ها و هدایا:
+ پیدا کردن کلید طلایی: 50 هزار تومان
+ نگه داشتن کلید طلایی به مدت 7 روز : 100 هزار تومان
+ پیدا کردن یک کلید نقره ای و یک صندقچه کوچک: دارای جوایز نقدی و غیرنقدی به ارزش 10 تا 50هزار تومان
+ کیسه های سکه ویژه دنیای بازی

برای ثبت نام کلیک کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصرپادشاهان - بازی انلاین رایگان 2
be in javayezi ke zadi ganjineha katibeharam ezafe kon to servere 9 nafare aval 2200000toman bord!
اما بد دیدی توییو کمی مایه تو جیب به جایی نمیرسی با قدمای کوچیک ای زندگی گف یه  چیزو یاد پس بگیر!امید بده به جاش بیلاخ پس بگیر!
پاسخ
مسخره تر از تراوين نديدم
پاسخ
آگهی
اصن بازنکردHuhHuhHuhHuhHuh
:moi:کاراته باز:cool:

نامرداش سپاس ندن
پاسخ
(22-12-2012، 20:24)KAERRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامSleepy

سلامSmile
پاسخ
Agha ma server 15 hasim 1 mahesham gozashte!harki ye accunte ghavi khas bem bege!mikham befrosham beram peye darsam!
esme accuntam amirashkanvh e
اما بد دیدی توییو کمی مایه تو جیب به جایی نمیرسی با قدمای کوچیک ای زندگی گف یه  چیزو یاد پس بگیر!امید بده به جاش بیلاخ پس بگیر!
پاسخ
Big Grinختهنگخحگخح

سلام دوستان من عبولی هستمcrying

(02-08-2013، 17:43)farzadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grinختهنگخحگخح

سلام دوستان من عبولی هستمcrying
بچه ها بازی فوتبال جطور بیارم با تشکر عبولی crying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جی تی ای سن اندرس انلاین
Wink @@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!)
  بازی call of duty در ایران تحریم شد + بازی پابجی در ایران فیلتر شد
  توضیحات کامل بازی erevollution + فیلم آموزشی بازی
  سخت ترین بازی دنیا(بازی کنید)
  کشتی کج انلاین
  بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس مشخص شدند
  بازی انلاین
  فوتبال انلاین بازی کنید !!
  پر طرفدار ترین بازی انلاین جهان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان