امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست

هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست 1
دیروز رفتیم راهپیمایی اربعین در تهران، جمعیت خیلی خیلی زیاد بود. قابل شمارش نبود. جاماندگان کربلا منتظر این پیاده‌روی هستن، شاید درد دلشون تسکین پیدا کنه

همه مدل آدمی دیده میشد، از پیر و جوان و نوجوان. هر تیپ و قیافه‌ای

خانم بی‌حجابی رو دیدم بدون کفش و پابرهنه و باحالتی گریان درحال راه رفتن بود

دختر کم‌حجابی رو دیدم وسط خیابون ایستاده بود و دستمال کاغذی پخش میکرد

دیگری داشت نوحه‌ای که پخش می‌شد را زمزمه می‌کرد 
امام حسین (ع) همه افراد باهر اعتقادی با هر ظاهری رو جمع کرده بود.

دراین حال رسیدم به غرفه‌ای که روی چوب‌هایی با خط درشت جملاتی نوشته بود. یکی از جملات این بود:
اگر بی‌حجابی تمدن است، پس حیوانات از همه متمدن‌ترن

مثل آب سردی بود روی گرمی حال وهوای پیاده روی عاشقان اباعبدالله. اینجا سکوت رو جایز ندیدم و امربمعروف را واجب. امربمعروف مگه فقط برای بیحجاباس؟ گاهی باید خودمان را امربمعروف کنیم. گاهی باید فعالان فرهنگی رو نهی از منکر کرد. گاهی باید کسانی که فکر میکنن دارن 
کارفرهنگی میکنن، ولی در اصل دارن خرابکاری فرهنگی میکنن رو امربمعروف کرد

رفتم به مسئول غرفه گفتم، دوست عزیز این همه بیحجاب اومدن اینجا، شماهم دوست داشتی برای حجاب کاری کرده باشی، جمله بهتر از این نبود برای حجاب؟ زننده‌ترین جمله رو چرا انتخاب کردی؟ امام حسین(ع) راضیه به این عاشقان بگی حیوان؟

چرا فکر میکنیم با یک جمله درباره حجاب میتونیم بی حجاب‌ها رو با حجاب کنیم؟ بهترین روش برای تبلیغ حجاب همین پیاده‌روی اربعینه. همین فضاهای معنویه. بگذاریم خود امام حسین کار خودشو بکنه. دراین فضاها انقدر ارزش‌های معنوی به افراد منتقل میشه که حجاب بخش کوچکی از آن است

امام حسین همه این افراد با ظواهر مختلف رو یکجا جمع کرده. ماها که عرضه جمع کردن اینها رو نداریم، حداقل دفعشون نکنیم. به اندازه کافی در طول سال درحال دفع دیگران هستیم. این یک روز رو حداقل دفع نکنیم. تا کسایی که مخالف اعتقاد ما هستن رو بکلی از مجالس مذهبی و اهل بیت دور نکنیم ول کن نیستیم

به بعضیا باید بگیم آقا بیخیال کار فرهنگی. خواهشا شما کار نکنید، بذارید خود امام حسین بهتر میدونه چیکار کنه. سنگ لاچرخش نندازید. تو پیاده‌روی اربعین که جای کار فرهنگی نیست. مثل اینه‌که تو دریا به کسی که داره شنا میکنه، بگیم آب میدونی چیه؟ بیا برات توضیح بدم

حسین دارابی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
دوست گرامی تاپیک هایی ک درانجمن قرارمیدین حداقل بایدبراشون یه عکس انتخاب کنیداینجوری تاپیک هاتون بی کیفیت هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
(20-10-2019، 19:41)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی تاپیک هایی ک درانجمن قرارمیدین حداقل بایدبراشون یه عکس انتخاب کنیداینجوری تاپیک هاتون بی کیفیت هست

بی زحمت حاشیه رو بی خیال شین اینا مهم نیست 
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
(20-10-2019، 20:01)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2019، 19:41)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی زحمت حاشیه رو بی خیال شین اینا مهم نیست 

حاشیه نیست قانون انجمن هست
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
این دفعه رو من ویرایش کردم؛ ولی سعی تاپیک کنین یک عکس رو باشه
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
از افراد یاد آورنده و ویرایش کننده کمال تشکر را دارم  /فقط سلطان محمد /ولی اونا هنوز حاشیه هستنSmile 
پی نوشت: عکس زیادی/ به صورت اضافه بخونین/ هم خوب نیست  ذائقه یاد گیری آدمو عوض میکنه که عوارض زیادی داره مخصوصا هر عکسی
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid
آگهی
(20-10-2019، 20:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از افراد یاد آورنده و ویرایش کننده کمال تشکر را دارم  Smile   / ولی اونا هنوز حاشیه هستنSmile 

حاشیه هم باشه یه حاشیه جا افتادست! افراد قبل از ما اینو رعایت کردن ماهم رعایت کردیم. البته بنابر گفته صاحب‌نظران روی سئو هم تاثیر داره. 18
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(20-10-2019، 20:47)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2019، 20:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از افراد یاد آورنده و ویرایش کننده کمال تشکر را دارم  Smile   / ولی اونا هنوز حاشیه هستنSmile 

حاشیه هم باشه یه حاشیه جا افتادست! افراد قبل از ما اینو رعایت کردن ماهم رعایت کردیم. البته بنابر گفته صاحب‌نظران روی سئو هم تاثیر داره. 18
سئو چیه؟ قبلا هم عکس نوشته میزدیم میگفتن بی کیفیته  حالا اینم این طور رها  بنما مرا برادر Big Grin  

معنی متن رو بچسبین من معذرت میخوام گفتم حاشیه اس اصل گم شد 
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  آشنا نیست؟!
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  قیامت جای عذرخواهی نیست!
  هرکس از سنت من دوری کند از من نیست
  دعا، تنها خواندن خدا نیست، بلکه عرصه شناخت او به عنوان قادر مطلق است
  این تصویر حقیقی نیست!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان