امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18)

خدیجه خاتون بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد.

خدیجه خاتون اهل کلکته هندوستان است. او بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد. هرچند هنوز تائید نشده اما گفته می‌شود که او مبتلا به‌نوعی نوروفیبروماتوز است؛ یک ناهنجاری نادر که باعث رشد تومور در امتداد عصب‌ها خواهد شد. پزشکان به خدیجه و خانواده‌اش گفتند ازآنجایی‌که رشد بخش اضافه پوست از کنترل خارج‌شده است، دیگر کاری از دست پزشکان بر‌نمی‌آید.

امینه بی‌بی 50 ساله، مادر خدیجه می‌گوید: خدیجه را در خانه به دنیا آوردم اما او هیچ‌وقت چشمانش را باز نکرد. پلک‌هایش بسیار سنگین و بزرگ بودند بااین‌حال فکر نمی‌کردیم مسئله خاصی باشد تا اینکه بالاخره فهمیدیم او اصلاً نمی‌تواند به‌درستی چشمانش را باز کند.

خدیجه می‌گوید: من این‌گونه خلق‌شده‌ام و با آغوش باز آن را می‌پذیرم. هرچه که در توانم باشد، انجام می‌دهم. اگر باید این شکلی باشم پس همین‌طوری که هستم با آن زندگی می‌کنم. البته هیچ دوست صمیمی‌ای ندارم اما خانواده‌ام را دارم. آن‌ها دنیای من و تنها دوستان من هستند. واقعاً دوستشان دارم.

او در ادامه می‌گوید: من با غریبه‌ها صحبت نمی‌کنم. این چیزی است که هستم و این زندگی من است. در طول روز ساعت‌ها می‌نشینم و وقتم را به تفکر، پیاده‌روی اطراف خانه و صحبت درباره زندگی با مادرم می‌گذرانم. عاشق چای نوشیدن هستم و از زندگی‌ام خوشحالم. فقط دوست داشتم دولت وضعیت مرا می‌دید و فکری به حالم می‌کرد.

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، *VENUS* ، Medusa ، ترنج 15 ، Son of anarchy ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، @پوریا@ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، reza3212 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sama00 ، banafshe joon ، atrina81 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، !fari! ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
چقد موهاش قشنگه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط لرد سفید ، PhilosophiasScientiae ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، م‍حمّد
(25-05-2016، 9:31)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد موهاش قشنگه :|

واقعا نیمه پرلیوان موهاشه
امروزا تنها غم بزرگ قلبمی
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(18-06-2016، 19:23)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 

ویرایش شد!
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
این چطوری تونسته این همه حرف بزنه؟؟ :|

لباش کو؟؟
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ
آگهی
متخصص های جراحی پلاستیک تو چند تا عمل درستش میکنن
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
چشمم نداره؟؟؟
پاسخ
بچه ها همیشه شاکر لطف خدا باشید......چه دنیای جالبی داریم ما.
هر کاری ک دوس دارید انجام بدید هر تفریحی ک دلتون میخاد بکنید ولی هیچوقت هیچکیو مسخره نکنید......حق کسیو پایمال نکنید. مهربون بودن و با انصاف بودن خیلی با ارزشه.......مهربون و با انصاف باشید  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@
وایی خدایا .... فقط میتونم بگم شکرت
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، رها جوووون.لپتاپ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow ناوالنی با چهره‌ای نزار خطاب به پوتین: پادشاه لخت است!
  نامه‌ی دختری زشت که میخواست زیبا باشه
  تاریخ برگزاری کنکور بدون تغییر ماند!
  عوامل اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی در ایلام دستگیر شدند.
Heart تصور اینکه بدون مبارزه شوروی علیه نازیسم، چه بر سر جهان می‌آمد، ممکن نیست
  چهره زن جوان چینی بعد از زایمان 40 سال پیر شد (عکس)
  مجری هواشناسی بی بی سی دختری زیبا اما متفاوت (عکس)
  دختری 5 ساله با وزن 75 کیلو و اشتهایی نامحدود!!
  چهره عجیب قبیله ای جسد خوار با زنان سبیل گربه ای
Heart فعال سیاسی اصولگرا: دولت پیشنهاد بودجه بدون نفت را تحت تاثیر گروه‌های فشار قبول نکر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان