امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت‌های جالب فابرگاس در مورد رونالدو،‌ مورینیو و هالووین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحبت‌های جالب فابرگاس در مورد رونالدو،‌ مورینیو و هالووین 1

هافبک چلسی در گفت‌وگویی به صحبت در مورد مسایل مختلفی پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، فابرگاس در برنامه ال پارتیدو 12 حضور یافت و درباره تیم ملی اسپانیا، چلسی، کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو صحبت کرد.

هافبک ملی‌پوش اسپانیا از رونالدو حمایت کرد و گفت: درباره بازیکنی همچون کریس، هیچ‌گاه نمی‌توان گفت تمام شده است. او در این ماه خوب کار نکرده اما مطمئن هستم که در پایان فصل آمار فصول پیش خود را ثبت خواهد کرد.

هافبک چلسی درباره وضعیت تیمش و مورینیو اظهار کرد: فکر نمی‌کنم مورینیو را برکنار کنند. او به ما اعتماد دارد و ما به او. همگی باید از این شرایط بحرانی خارج شویم. کسانی که مثل مورینیو، گوش‌شان پر از انتقاد شده است، من، ادن هازارد، دیگو کاستا هستیم. نتایج تیم بستگی به سطح بازی‌ ما ندارد ولی مطمئن هستم وضعیت تیم بهتر خواهد شد.

در شب هالووین و پس از دیدار بارسلونا با ختافه در هفته دهم لالیگا اسپانیا، بازیکنان بارسلونا در نشست خبری تیم ختافه اختلال ایجاد کردند. فابرگاس در این ارتباط معتقد است: با حضور ژاوی هرناندس و کارلس پویول، این اتفاقات در شب هالووین نمی‌افتاد. کسانی که این کار را کردند، جوان هستند و من آنها را می‌فهمم اما شادی‌شان در جای مناسبی رخ نداد. آنها را می‌شناسم و می‌دانم منظور بدی نداشتند.

فابرگاس درباره خاطرات خوبش در تیم ملی اسپانیا هم گفت: در تمام 100 دیداری که برای تیم ملی بازی کرده‌ام، خاطرات خوبی داشتم و غیرممکن است خاطره بدی را به یاد بیاورم. در فینال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، در واقع آسمان را فتح کردیم. سوت پایان این بازی بهترین لحظه زندگی‌ام بود.

او روند بهبودی لیونل مسی را خوب عنوان کرد و افزود: معلوم نیست به بازی ال‌کلاسیکو برسد یا نه. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

مهاجم چلسی درباره شکست رئال مادرید برابر سویا گفت: مادرید در 35 دقیقه ابتدایی بازی، نمایش خوبی ارائه داد ولی در نیمه دوم عقب‌نشینی کرد و به سویا آزادی عمل داد.

او درباره بازی در رئال مادرید اظهار کرد: نمی‌دانم در این تیم بازی خواهم کرد یا نه. بازی من خیلی به بازی تونی کروس، خامس رودریگس و لوکا مودریچ شبیه است ولی نباید در مورد این موضوعات از من سوال کنید.

فابرگاس معتقد است پپ گواردیولا، مربی کنونی بایرن مونیخ روزی در لیگ برتر انگلیس مربیگری خواهد کرد. او درباره رئال مادرید با هدایت کارلو آنچلوتی گفت: بازی رئال مادرید با هدایت آنچلوتی را به عنوان یک هوادار فوتبال می‌پسندیدم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان