امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم گروه های کره ای رومیشناسین؟؟؟

چند تا گروه کره ای می شناسین؟؟
بگین ....
من خودم به ترتیب بگم اول
Double S
کدوم گروه های کره ای رومیشناسین؟؟؟ 1

Exo

Boy Friend

U.Kiss

Super Junior M

Cross Gene

Shinee

بخاطر این عکس خیلی خلی شرمند2PM

C N Blue

F T Island

Infitite

GOT7

BTS
حالا شما بگین چند تا گروه کره ای می شناسین؟؟
My Deam Every Day  Evry Nigth Just....Your
Just One Day If You Can Find My Black....♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، …Reyhaneh… ، †cυяɪøυs† ، farnam22 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، Bita79 ، زينب بانو ، Tooska1220 ، linda. ، ✘Nina✘ ، ترنج 15 ، عسل شیطون ، ѕтяong ، Aesthetic ، All out of love ، sarsar ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(26-11-2015، 11:28)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:21)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نصاویر عالی و با کیفیت +سپاس
ممنون از نگا هتون ولی نگفتین کدوم گروه های کره ای

من بیشتر طرفدار شاینی و اکسو و سوجوام . اینفینیت و بوی فرندم یکم میشناسم
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، ✘Nina✘
(26-11-2015، 11:31)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:28)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:21)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گروه هایی که گفتی صداشون خوبه ولی به نظر من باگروهU.Kissهم اشنا شو چون واقعا عالین
پاسخ
 سپاس شده توسط Bita79 ، Tooska1220
(26-11-2015، 11:45)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:31)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گروه هایی که گفتی صداشون خوبه ولی به نظر من باگروهU.Kissهم اشنا شو چون واقعا عالین

اینایی ک گفتم از هر لحاظ عالین . اونی ک تو میگی بدم میاد دختر نمان
پاسخ
(26-11-2015، 11:51)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-11-2015، 11:45)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینایی ک گفتم از هر لحاظ عالین . اونی ک تو میگی بدم میاد دختر نمان

ولی صداشون خوبه
به هرحال...
پاسخ
سلام .
لطفا دوستان فقط اسم گروه هایی که میشناسید رو بنویسید ؛ اگه هیچکدوم از گروه هارو نمیشناسید نیازی نیست حتما بگید .
لطفا اسپم ندید ! مرسی ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، # αпGεʟ ، Aesthetic
آگهی
والا ما هرچی میزاریم می گن اسپم ندید!!!
فلانی 1234تا پاسخ داره ممنون سپاس پاک نشد این 20تای ما این جا کرم گرفته بود اسپم بود بـــــــــــــاید پاک می شد
پاسخ
(30-11-2015، 23:28)Barana1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ما هرچی میزاریم می گن اسپم ندید!!!
فلانی 1234تا پاسخ داره ممنون سپاس  پاک نشد این 20تای ما این جا کرم گرفته بود اسپم بود بـــــــــــــاید پاک می شد

والا چی بگم (:
اگه یه روز شمام ایشاالله مدیر شدین خودتون میفهمین چی میگم !
قوانین انجمن & شیوه ی مدیریت کردن یه مبحث پیچیده ایه نمیدونم چه جور توضیح بدم !
منم قبلا این چیزارو نمیفهمیدم ولی به مرور یاد گرفتم ..
مثلا این تاپیک اگه به نظر من و تیم مدیریت باشه ، کلا باید بسته و قفل شه . چون هیچ سودی نداره همش اسپم جمع میشه !
توجه : اسپم فقط پست هایی از قبیل ممنون و مرسی نیست ! ..
موشاالله هواداران این بخش از انجمن هم ( انجمن سینمای شرق ) خیلی خوش ذوق و پر حرف و اهل تعریف هستن حالا کافیه یه تاپیک اینجوری هم نوشته بشه دیگه اسپم دونی میشه (:
خب مثلا میشه اطلاعاتی که از طریق این تاپیک بدست میاد خیلی گسترده تر در تاپیک های جداگانه که ملخص به یه گروه خاص هستن بدست بیاد . باقیش هم حالا میمونه جنبه ی سرگرمی که بنظرم این جور تعریفها رو میشه تو پ.خ هم گفت .
من تا حد امکان سعی میکنم سخت گیری نکنم .. ولی خب دیگه هر تاپیکی هم که نباس آزادانه بمونه .. حالا با این حال من کاری باتون ندارم تاپیک هم باز میمونه فقط مواردی که در پست قبلی گفتم رو رعایت کنید همین ! مرسی
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، # αпGεʟ ، Aesthetic
اکسو و سوپر جونیور :499:
پاسخ
 سپاس شده توسط amirhosin442
سوپر جونیور

دیگه نیسم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان