امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر شیشه ای دختر10ماهه اش را کشت!

روز 21 آبان ماه امسال، پیکر نیمه‌جان نوزاد 10 ماهه‌ای به بیمارستان 22 بهمن نیشابور انتقال یافت و در بخش اورژانس این مرکز درمانی بستری شد.

با توجه به مشاهده آثار گاز با دندان، کبودی و آثار زخم روی بدن نوزاد، سرنوشت دردناک این کودک به پلیس 110 مخابره شد و مأموران کلانتری 11 نیشابور برای پیگیری ماجرا بلافاصله وارد عمل شدند.

با گذشت 72 ساعت از بستری شدن نوزاد و با وجود تلاش پزشکان، هستی کوچولو جان خود را از دست داد. کارآگاهان جنایی در تحقیقات خود متوجه شدند مادر این کودک، اعتیاد به شیشه دارد و پس از هماهنگی قضایی زن جوان که اکرم نام دارد دستگیر شد. مادر 31 ساله در تحقیقات ابتدایی گفت: شوهرم در زندان است، من روز حادثه در خانه نبودم. برادر 33 ساله‌ام که سابقه کیفری دارد و شیشه‌ای است بچه‌ام را کتک زده و می‌خواهم مجازات شود. من بچه‌ام را خیلی دوست داشتم و از روی محبت او را گاز می‌گرفتم و نمی‌فهمیدم چه می‌کنم.

با این اعترافات، پلیس برادر اکرم را نیز دستگیر کرد. اما پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی که موضوع اصابت جسم سخت به سر نوزاد و کودک‌آزاری و قتل دختر 10 ماهه را تأیید می‌کرد مادر هستی و برادرش مواجهه  داده شدند. مادر شیشه‌ای که به ایستگاه اعتراف رسیده بود راهی جز افشای رازش ندید و قتل دخترش را پذیرفت.

سرهنگ سید حسن حسینی، رئیس پلیس نیشابور در این‌باره  گفت: تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی برای روشن شدن ابعاد مبهم این کودک‌آزاری مرگبار ادامه دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای بی موج ، mahsa._.abd ، yegi200180
آگهی
اااااااااااي واي خاگ تو سرش
مادر شیشه ای دختر10ماهه اش را کشت! 1
من ايمان دارم عشق واقعي يعني بوس از لب
من به اين عشق ايمان دارم
پاسخ
Huh
پاسخ
بی عاطفه خاک بر سر
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
یا علی مدد اخه خاک بر سرش کنن چرا بچه دار شد شیشه میکشه
چرا شیشه میکشه بچه دار شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
بی رحمی تا چه حد؟؟؟
مــــــــــــــــــــــــخـــــــــــوامـــــــــــــــ بـــــــــــــــــــــرمــــــــــــــــــــــــ
پاسخ
آگهی
چقد نامرد crying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  استخر شیشه ای در آسمان+عکس!!
  شوخی های ترسناک این پدر و مادر با فرزند خود
  پرت کردن نوزاد معلول تازه متولد شده توسط مادر !
  غلبه مادر بزرگ 94 ساله بر کرونا
  مادر شدن در پنج سالگی
Shocked در بریتانیا یک مرد به عنوان مادر شناخته شد!
  دردسر جوان بودن مادر ۵۰ ساله این پسر + عکس
Sad کار زشت مادر چینی پس از زایمان دختر 15 ساله اش وسط خیابان! + عکس
Heart سرقت از خانه مادر شوهر+عکس
Information زندگی غم انگیز مادر جوان با تومور بزرگ زیر فکش ! + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان