امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایکس باکس وان آخرین کنسول مایکروسافت نخواهد بود!

ایکس باکس وان آخرین کنسول مایکروسافت نخواهد بود! 1
همگی ممکن است شایعاتی مبنا بر اینکه ایکس باکس وان ممکن است آخرین کنسول Microsoft باشد و به جای آن اپلیکیشنی منتشر شود را شنیده باشیم.
در مصاحبه اخیر آقای فیل اسپنسر،طی مصاحبه ای که با وبسایت The Verge داشت،اعلام کرد که ایکس باکس وان آخرین کنسول مایکروسافت نخواهد بود و بعد از اکس باکس وان هم کنسول دیگری منتشر خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا اپلیکیشن جای کنسول را میگیرد پاسخ داد:
نقل قول:
خیر، من کاملا مطمئن هستم که شما یک کنسول دیگر را نیز از ما خواهید دید. بهترین مشتریان ما به مشتریان اکس‌باکس باز می‌گردند و من می‌خواهم آن‌ها هم در اکس‌باکس‌وان و هم در هر چیزی که در آینده منتشر شود، درگیر کنم. من این موضوع را ۱۰۰% تایید می‌کنم.
همچنین وی افزود:
نقل قول:
من نمی‌خواهم احساسات مشتریان اکس‌باکس را آبکی کنم، من می‌خواهم کارهایی را که می‌توانیم جهت جذب بیشتر مشتری انجام دهیم، گسترش دهم.
شانون لفتیس،مدیر اجرایی ایکس باکس،در گذشته اعلام کرده بود که ممکن است در آینده،به جای کنسول های خانگی،مایکروسافت کنسول های مبنی بر کنترلر(یا همان کنسول های دستی)منتشر کند.

پاسخ
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
آگهی
يني اون چيزي كه بعد ايكس باكس وان مياد ممكنه اخرين كنسول باشه؟
يا بعد اونم مياد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(12-12-2015، 22:41)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يني اون چيزي كه بعد ايكس باكس وان مياد ممكنه اخرين كنسول باشه؟
يا بعد اونم مياد؟

منظورش اینه ایکس باکس واسه نسل نهم هم میاد
بعد اونم نگفته :| ولی ممکنه بیاد

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کنسول رو دارید ؟؟
  جیم رایان: شرکت سونی مدت‌ها قبل قیمت نهایی کنسول‌های نسل نهمی خود را مشخص کرده بود
  شرکت سونی تأیید کرد؛ تا سه الی چهار سال آینده از کنسول پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهد شد
  شایعه: تصویر اولین کنسول پلی‌استیشن ۵ تاریخ منتشر شد
Star از کنسول پلی‌استیشن ۵ رسما رونمایی شد
  PS5 Event | عنوان GhostWire: Tokyo در سال ۲۰۲۱ برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه می‌شود
  PS5 Event | عنوان Destruction AllStars برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شد
  سونی تأکید می‌کند سرعت پردازش کنسول پلی‌استیشن ۵ نسبت به کنسول نسل قبلی خود ۱۰۰ برابر
  شایعه: تاریخ رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و زمان عرضه‌ی آن فاش شد
  مدیر بخش توسعه‌ی اکس‌باکس: در حال حاضر هیچ راهی برای کاهش حجم فایل بازی‌ها وجود ندارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان