نظرسنجی: شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟
سیجل
نسیم
جی جی
ام جی
هیدن
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما کدام عضو گروه زدبازی را دوست دارید؟

(02-01-2017، 15:47)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2017، 15:40)!bad boy! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2017، 15:12)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید اقای محترم .من اصلا درمورد این موضوع نمی دونم .شما با خواهرم دعوا می کردید ..من از طرف خواهرم از شما معضرت خواهی می کنم.

غلط املایی داری Big Grin

درستش کردم

افرین4fvf
هیچ وقت، اگه تو رو با کس دیگه ببینم حسودی نمی کنم…!
آخه مامانم یادم داده اسباب بازی هامو بدم به بدبخت بیچاره ها…

پاسخ
آگهی
(02-01-2017، 14:01)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2017، 10:17)sharif0910 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2015، 20:55)♥Haniyeh♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیتو کو پس  Undecided  Huh

لیتو عضو زدبازی نیس

(02-01-2017، 9:14)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2017، 23:21)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2017، 23:16)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی:O

اومدی حرف بزنی راه رفتی ک :|

بزرگ چیه سمی لو چیه هم وطن ؟؟؟

من وخسته نکن خوابم میاد .......سرچ کنی میاد....یه زره تحقیق کن ببین بزرگ کیه ......بعد بیا اینجا زرزر کن ..هی هرچی می گی جوابت رو نمی دم..بچه نباش :306:

بیشعور من 10 ساله زد گوش میدم تو دیگ چی میگی منگل سمس لو تو آلبوم پیرشدیم ولی بزرگ نه 2 با بچه ها فیت داده اصن گروه بزرگ ننداریم چرا بدون هیچ  ذهنیتی حرف مفت میزینی آخهه :|
چرا منگل اینقد زیاد شده ؟؟
بزرگ ینی هیددن و ویلسون و زخمی اونی که تو میگی تشکل psvbn یا پیر شدیم ولی بزرگ نه هستش که متشکل از جی جی و نسیم و سیجل و خلصه و لیتوعه ام جی هم با هر دو تشکل فعالیت داره

بزرگ اسم آلبومشونه چرا وقتی هیچی نمدونید اضحار نظر میکنید؟

بزرگ هم اسم آلبومه هم اسم تشکل جدید
مردمت انقد خالیــــــ و پوچنــــــ که از سریال جم تی وی الگو میگیرن ا  هــ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
Rainbow صبح بخیر . ظهر بخیر در کدام مدت زمان از خواب پا میشی!؟
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
  دوست شیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان