امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر بودن یعنی چی اصن؟؟

شخصیت پسرا قابل بیان نیست ... . . . . .
. . فقط من هرچی فک کردم نتونستم یه نکته ی اخلاقی خوب از داخل و بیرون و ظاهر و باطن یه پسر پیدا کنم گوش کن میخوام برات پسر بودن رو تعریف کنم! . . . .
 . پسر بودن یعنی نافتو که بریدن روش 2 سال حبس هم بریدن پسر بودن یعنی فقط تا اخر دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش جامعه بزرگت میکنه
پسر بودن یعنی فقط یه سال وقت داری که کنکور قبول نشی
 پسر بودن یعنی بعد 18 دیگه یا سربازی یا سربار
پسر بودن یعنی استرس سربازی و حسرت درس خوندنه بدون استرس پسر بودن یعنی بعد بابا، مرده خونه بودن، سنم نمیشناسه یعنی چی؟؟ یعنی بابا نباشه نون باید بدی حالا 5 ساله باشی یا 50 ساله پسر بودن یعنی حفظ خواهر و مادر و همسرت از هر چی هیزیه پسر بودن یعنی آزادی که از ( آ ) اولش تا ( ی ) آخرش همش مسئولیته
پسر بودن یعنی جنگ که شد گوشت تنت سپر ناموسته پسر بودن یعنی یه سگ دو زدن واسه یه لقمه نون که جلو زن و بچه کم نیاری پسر بودن یعنی واسه عید لباس نخری که دخترت واسه خریده لباس کم و کسر نیاره "پسر بودن یعنی بی پول عاشق نشی"
 پسر بودن یعنی حرفایی که میمونه تو دل پسر بودن یعنی " مرد که گریه نمیکنه " پسر بودن یعنی همیشه بدهکار بودن به همه پسر بودن یعنی بعد سربازی روز اول کلی تحویلت میگیرن روز دوم به چشه زالو نگات میکنن
پسر بودن یعنی . ........
. مسئولیت مسئولیت یکم به خودمون بیایم ببینیم کجا وایسادیم. به سلامتـــــــــــــــی همه پسرا. پسرکه باشی همیشه توگلوت احساس دردمیکنی. میدونی چرا؟چون بجای اینکه سرتوبزاری روشونه کسی وگریه کنی مجبوری بخاطرغرورت بغضاتوبخوری. چون تویه مردی.تومحکوم به شکستن های بیصدائی. مردکه باشی بااینکه سعی میکنی بهترین باشی.ولی همیشه یه جمله رومی کوبندسرت(مرداهمشون ازیه قماشن)) ولی باوجوداین همه سختی ومشکلات تومردانه تاتهش میری. تو یه انسان زحمتکشی بااحساسات مردانه توی قلبت.همیشه مردونه پای همه چیزوایمیسی. چون تویه مردی پسر بودن یعنی برو چند تا نون بخر پسر بودن یعنی هی شماره دادن و هی منتظر زنگ بودن
پسر بودن یعنی بد و بیراه گفتن به دخترایی که تحویلشون نمی گیرن پسر بودن یعنی كادو خریدن برای جی اف پسر بودن یعنی تا کی مفت خوری می كنی
پسر بودن یعنی پس كی دفترچه آماده به خدمت می گیری پسر بودن یعنی به زور سیكل داشتن
پسر بودن یعنی بابا پس كی میری برام خواستگاری پسر بودن یعنی مثل خر حمالی كردن پسر بودن یعنی جوراباتو در بیار حالم به هم خورد
 پسر بودن یعنی چرا كار نمیكنی ... جون بكن دیگه
پسر بودن یعنی ببخشین ماشین و خونه هم دارین كه ...
پسر بودن یعنی همه مواقع مرد خونه هستی، حتی موقع دزد اومدن پسربودن یعنی عمراً عزیز دل بابا باشی پسر بودن یعنی در اول جوونی سربازی در انتظارته
پسربودن یعنی هرروز یک شکست عشقی خوردن پسر بودن یعنی همه میرن مسافرت و تو باید بمونی و خونه رو بپایی و اما پسر بودن یعنی هزار بدبختی دیگه...
٭تــکـلــــــــیــفــم٭بــا ☜٭خـودمــم☞ ٭مـــــــــــعـلــوم ٭نــیــســت ٭تــو ٭دلـم٭دَردِه ، ٭رو ٭لــبــام ٭خـ✘٭ــــــــــــنــده *
پاسخ
 سپاس شده توسط Saman S ، reza-n ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
خیلی زیاد بود حوصله نداشتم بخونمش
Sleepy
[img]12230786_137227566637455_997886146_n[/img]
پاسخ
اره خوب هر کدوممون بدبختیایی داریم
اما ماهم باید نه ماه بچه حمل کنیم تا اخر عمر ازش مراقبت کنیم بشوریم بسابیم مواظب باشیم ابرومون نره و...
اما خدایی اگ دروغگو نبودین شاید میتونستم درکتون کنم
پاسخ
(26-03-2018، 0:27)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوب هر کدوممون بدبختیایی داریم
اما ماهم باید نه ماه بچه حمل کنیم تا اخر عمر ازش مراقبت کنیم بشوریم بسابیم مواظب باشیم ابرومون نره و...
اما خدایی اگ دروغگو نبودین شاید میتونستم درکتون کنم
واقعا؟خب باردار نشو،مگه مجبوری؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی دخترها بهتون میگن داداش،میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  خرکیف یعنی.....
  50 مزیت خیلی خنده دار مرد بودن!
Wink گافای فوق باحال جواد خیابانی(یعنی عاشق این بشرم)میپوکی از خنده
  جوک های خنده دارا یعنی خنده دار
  وقتی دخترا بهتون میگن داداش یعنی.........
  خر شانسی یعنی...........(طنز)
  خر شانسی یعنی...........(طنز)
  طنز دختر بودن یعنی … پسر بودن یعنی مجموعه : مطالب خنده دار و طنز طنز دختر بودن یعنی …
  50 مزیت خیلی خنده دار زن بودن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان