نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

فرید ی انسان مغناتیسی باید قلمداد شه در تاریخ فلش ._.!
تا میومد گفتگو آزاد شومپت بازی در میاورد گ.ا  پر از بچه های فلشی میشد :||
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ηἔ∂Δ ، sober ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، esiesi ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ḲℑℳℐÅ ، omidkaqaz ، чернаяЛуна ، FARID.SHOMPET ، Medusa ، Roxanna ، شـــقآیــق
آگهی
Blush ممنون امیر حسین
عالی بود من خودم تو این شیش ماه کلی خاطره داشتم
یه هفته برا یه مشکلی نتونستم بیام شبو روز نداشتم
بازم ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/images/smilies/newsmilies/cry2.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober ، esiesi ، ×ThundeRBolT× ، чернаяЛуна ، رامین 1993
خیلی خوب بود امیرحسین !
نیاز به این جور تاپیکها داریم که خاطرات قدیم رو زنده کنیم .
قدیما از خیلی لحاظ فلش از الان بهتر بود .
از نظر من ، بهترین سال هایی که فلش داشت به ترتیب 2012 و 2013 بودن . خب اینجا خیلی کم 2012 یی میبینم به غیر از خودمو آوا و یکی دو نفر دیگه فکر نکنم از 2012 یی ها کسی هنوز مونده باشه تو فلش !
و این بی انصافیه که از زیبایی های فلش در سال 2012 هیچی نگم .

فلشِ 2012 بهترین فلش بود . گ.ا همیشه 10 نفر به بالا آن میشدن ! نسخه ها صفحاتشون خیلی بالا میرفتن مثلا نسخه 11 یادمه تا 1000 صفحه هم رفت !
اون زمان کاربرا برای هم شاخ نمیشدن . همه باهم مهربون بودن و جمیعاً به همه خوش میگذشت .
من یادمه اون زمانا خیلی بچه بودم . 11 سالم بود .اون اویل برخورد ها باهام خیلی خوب بود . اولین دوستایی که پیدا کردم آوا ( +melodi ) و آرمینا ( Armina ) و ستاره ( AmItiSe ) بودن .
اون زمان 3 تا مدیر ویژه داشتیم . فرید ، محمد و پویا ! هر سه تاشون عالی بودن  Heart
منم پارتیم کلفت بود آخه اون زمان ، اوجِ خاله بازی های فلخوری بود منم دختر محمد ( سلطون ) شدم  :499: وقتی بابات مدیر ویژه باشه دیگه کسی جرئت نمیکنه اذیتت کنه ! D:
خلاصه فلش سال 2012 بهترین انجمن ایران بود . 2013 اوایل یکم بخاطر یک سری مشکلات دچار مشکل شده بود ولی با برگشتن فرید درست شد و یه جو خیلی محشری ایجاد شد که به شخصه واقعا دلم واسه بچه های اون روزا تنگ شده . مرضیه ، شیوا ، تارا ، صبا ، پریا و ...
و بیشتر از همه دلم برای کسایی تنگ شده که خیلی سریع رفتن از فلش و خاطرات و همه چی رو ول کردن ؛ آرمینا ، سحر ، رکسانا ، سارا (ها) ، سپیده ، ندا ، محمد ، سروش ، حمید ، سپهر و ..
بگذریم .. خلاصه از کسایی که تا الان موندن ممنونم ! مرسی که هستین بچه ها .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober ، L²evi ، ...Maryam... ، || Mιѕѕ α.η.т || ، SABER ، esiesi ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ×ThundeRBolT× ، ( lιεβ ) ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ḲℑℳℐÅ ، نیلوفر 2000 ، Faust ، omidkaqaz ، чернаяЛуна ، FARID.SHOMPET ، Medusa ، Mïņ̃†êR ، @پوریا@ ، Roxanna ، KᏙ¥றᏙƝ ، شـــقآیــق ، AmItiSe
ممنون خیلی خوب بود... عالی بود!  Rolleyes
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، esiesi ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ×ThundeRBolT× ، Apathetic ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ḲℑℳℐÅ ، Faust ، L²evi ، omidkaqaz ، ✘Nina✘ ، чернаяЛуна ، Medusa ، Fake Girl ، Mïņ̃†êR ، @پوریا@ ، Roxanna ، KᏙ¥றᏙƝ ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق
امیرحسین اشک هممونو درآوردی پسر ... 1:

هـــی دلم تنگ شده برا اون روزا ... 

احمت و حسن و رضا :7 
سه تا آتیش پاره ...
حالا ... رضا تو سوریه تو جنگ و احمدرضا و حسن درگیر زندگی شون ... :1

یادش بخیر اون موقعی که سحر اسمش apple 50 بود D:
چقدر با حسن اذیتش کردیم 
بهش میگفتیم خانوم *** 
معنی خاصی نداشت ولی خیلی لجشو درمیاورد :q

اون موقعی که کل دلخوشیامون به زمان پر شدن صندوق پ.خ هامون بود .-. 

زمانی که فرید شومپت و سرخوش و شاد بود (الانم هست ولی کمتر از قبل ! )

زمانی ک اسم سارا (مدیر گردشگری) سارا76 بود D:

اون موقعا که شیوا مث روح میومد و اخطار میداد و میرفت :7

دلم برای همون اخطارام تنگ شده ... 

کاش میشد یه روز همه دور هم باشیم 
به قول خودت همه دور این پدر پیر جمع بشیم و خاطره هامونو زنده کنیم (: 

#احسان 
2012 - الان 
ِD;
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، ×ThundeRBolT× ، Apathetic ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، spent † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ḲℑℳℐÅ ، Jack Daniel'ѕ ، Faust ، omidkaqaz ، mr.destiny ، ✘Nina✘ ، чернаяЛуна ، FARID.SHOMPET ، Medusa ، Son of anarchy ، Mïņ̃†êR ، Fake Girl ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، Thyme ، شـــقآیــق
بهترین دوستارو اینجا پیدا کردم ..

باشون خندیدم ..

کمک کردم ، کمک گرفتم ، زندگی کردم ..

فلش بهترین اتفاق زندگیم بود ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، spent † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ×ThundeRBolT× ، ḲℑℳℐÅ ، L²evi ، omidkaqaz ، ✘Nina✘ ، чернаяЛуна ، Medusa ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
آگهی
فلشخـور خیلی عوض شـده !
یادمه دوسال پیش تو گفتگو موقع عید چه غوغایی بود !
دلِ خیلیا رو شکوندم با رفتارم .. ولی خـب هرکسی یه کارای بدی کرده دیگـه.. البته اون موقع خیلی بچه بودم از بچه ی 14 ساله چه توقعی میره .. .-.
در هرحآل این تاپیک خیلی متحولم کرد .. یاد گذشته افتادمـ(:

تو اینجا دوستای زیادی پیدا کردم .. امیدوارم بتونم پیش خودم نگهـشون دارم !  دوسشون دارم کلی . خودشون میدونن .. ♥
ممنون امیر حسین جان ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، spent † ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، Jack Daniel'ѕ ، esiesi ، L²evi ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، Medusa ، Fake Girl ، @پوریا@ ، Roxanna ، شـــقآیــق
اععع عمو صابر اسپم داد :p
جرات ندارم نقل قول بگیرم ازش بگم :|

حرفات خیلی قشنگ بودن ._. .. ولی اسم من توشون نبود  ـ_ـ
اشکال نداره ._.
من نصف دوستای فلشیمو تو تله باشون دوس شدم ب واسطه بقیه .. D:
نمونش همسن تینا .. ینی عاشقشم ._. 

تو این ی سالی ک اینجا بودم دوستای بد و خوب زیادی پیدا کردم -_-
نصیحتم اینه دوستای ک اینجا پیدا میکنید معمولا از دوستای واقعی بیشتر ارزش دارن براتون .. برا خودمم اینطوریه .. ولی سعی کنید زیاد بشوم بها ندین (: .. چون بالاخره ی روز میرن ! ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Apathetic ، spent † ، # αпGεʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Dead Silence ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، esiesi ، L²evi ، omidkaqaz ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، Faust ، чернаяЛуна ، FARID.SHOMPET ، Medusa ، Fake Girl ، @پوریا@ ، Thyme ، شـــقآیــق
(05-01-2016، 16:35)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون خیلی خوب بود... عالی بود!  Rolleyes
اِ سپاس قرمز  :498:  مرسی عمو صابر !
اضافه کنم بچه ها که لطفا جناب پورمن رو هم فراموش نکنیم  :183:
من که ب شخصه خیلی باهاش خاطره دارم .. اقا صابر در جریان هس .. خیلی پورمن رو اذیت میکردم  90
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، esiesi ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، Medusa ، شـــقآیــق
مرسی(:
این چار سال بهترین سالای عمرم بود بهترین خاطره ها و بهترین دوستایی که این جا پیدا کردم
امیدوارم این جمع بمونه(:
اونایی هم که بینمون نیست هر جایی که هستن موفق باشن♥♥♥
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence ، # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، Berserk ، Faust ، esiesi ، Son of anarchy ، L²evi ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، Medusa ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان