نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

موضوعت بي نظير بود  Rolleyes Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، # αпGεʟ ، чернаяЛуна
آگهی
اون زمان که تازه عضو شده بودم حتی نمیدونستم چجوری تایپک بزنم با انجمن آشنا نبودم 
همیشه تایپک هارو از توی سایت بازی میخوندم و ساعت ها بازی فلش میکردم 
اولین پیام خصوصیم رو به فرید دادم گفتم چجوری موضوع بنویسم 
یه لینک داد ولی چیزی نفهمیدم 
توی امضاش یه متن بود که لینک انجمن رفع مشکلات توش بود اولین پستم رو اونجا گزاشتم (:
اون زمان نمیدونستم اسپم چیه توی تمام پستا اسپم میدادم همه هم بهم اخطار میدادن و هی لینک تایپک اسپم چیست رو برام میفرستادن ولی من اصلا نمیدونستم اسپم چیه و هیچ وقت نخوندمش هنوز هم نخوندمش 
تنها دوستم اون زمان فرید بود 
اولین کسی که بهم پیام خصوصی دوستی داد امیررضا ( مدیر بازنشسته انجمن موبایل ) داد خیلی خوشحال شده بودم 
اون زمان هی سعی میکردم خودمو تو بحثا قاطی کنم کسی هم محلم نمیزاشت جز فرید 
اولین دعوای فلشخوریم با کینا بود که شاید خیلیا نشناسنش از اون موقع فرستادمش تو لیست سیاه هنز هم درش نیاوردم :/ نمیدونم چرا ولی خب باهام بد حرف میزد |:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~KiAηA~
اون زمان ینی سه سال پیش ماکان مدیر آزمایشی بود و طرفدار زیاد داشت همه میگفتن امروز فلانی مدیر میشه و من اصلا نمیدونستم مدیریت به چه دردی میخوره فقط اخطار دادنشو میدونستم واسه همین فقط شکلک خنده دار میزارشتم |:  
Big Grin )
از تابستون پریسال بود ( فک کنم ) که با علی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ ẰLi ~  آشنا شدم :/ اون زمان بهترین  رفیقم بود ... همیشه سعی میکردم زمانی گفت و گو برم که اون هم هست ... حالا جدایی از اینکه با کسای دیگه ای مث آرین و .. رفیق شدیم Smile
بعد از یه مدتی با انجمن بازی آشنا شدم و باهاش گرم گرفتم |: شروع کردم توش موضوع گزاشتن و تنها هدفم این بود که این انجمن رو سروسامون بدم و مدیر اونجا بشم ... تمام پستام اون زمان کپی پیس بود هیچ کدوم رو خودم ننوشتم 
نویسنده شده بودم و حسابی خوشحال بودم 
پاییز و زمستون پارسال دیر به دیر سر میزدم چون کارای دیگه ای داشتم و موضوع نمیزدم چون دیگه یه ذره فهمیده بودم کپی پیست فایده ای نداره 
خلاصه اردیبهشت 94 اومدم و دیدم که برکنار شدم خیلی اصابم خورد شد که چرا 
4200 تا موضوع تو سه ماه بزنی نویسنده شی و آخرش برکنار بشی بهم برخورده بود 
کلی اصرار کردم یه سری  مدیر بودن که برکنار شدن ولی باز مدیر شدن این باز بهم بیشتر بخورد ...
باز یه ذره فعالیت کردم تو انجمن بازی و به لطف فرید نویسنده شدم ...
تنها کسی که تابستون پارسال و پریسال بهم بخطار میداد شیوا بود از دلایل نویسنده نشدنم هم همین خانوم بود |: 
اون موقع فرید از م پرسید چنتا موضوع خودت نوشتی ؟ کمی تو خودم رفتم که ینی اینا هیچ کاری با کپی پیست ندارن به نوشته های خود فرد کار دارن 
از اون به بعد دیگه هیچ موضوع کپی پیستی نزدم همه چیزایی که نوشتم با توجه به دانسته های خودمه و همینکارو قراره ادامه بدم 
آخرای تابستون بود ساعتای 2 شب هم کلش بازی میکردم و هم تو گفت و گو بودم من و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ ẰLi ~  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bOoOoOy  ( اون یکی علی |: ) با احسان ... بهترین شب فلشخوریم بود اون روز ... تا ساعت سه چت میکردیمو  میخندیدیم هیچ وقت یادم نمیره اون شبو همون روز هم بود که بعد از سه هفته تلاش رفتم مستر 
شب یلدا (بازم شک داارم ولی فک کنم همینموقع بود ) بود که مدیر شدم و اون روز باز از نویسندگیم بهتر بود 
بعد از این همه تلاش بالاخره مدیر شدم و انجمن بازیرو میتونم کنترل کنم اصلا هم نمیخوام مدیر ثابت بشم چون بدردم نمیخوره تا وقتی مدیر ثابت هست نیازی بهم نیست 
اینهایی که نوشتم تیکه خاطره هایی بود از سه سالو نیمی که تو انجمن مهمون بودم دیگه خوب یا بد بودنم رو کاری ندارم ولی بهترین انجمنی بود که توش بودم ...
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 3
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ḲℑℳℐÅ ، Jack Daniel'ѕ ، Tɪɢʜᴛ ، esiesi ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Son of anarchy ، mr.destiny ، Fatemeh_ns ، ✘Nina✘ ، чернаяЛуна ، omidkaqaz ، Medusa ، Fake Girl ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
سلآمـ (:
لینکـ این تاپیکو علی واسمـ فرستآد .. مرسی علی (:♥
نمیدونمـ چجوری باید دوستای فلشخوریمو توصیفـ کنمـ (:
همشونو خیلی دوس دارمـ (:
بعضیاشونمـ کـ دیگه نمونه ان ^ــ^*
شمآ توی بهترین خاطراتـ من حضور دارید (:
دوستون دارمـ ♥

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 3

پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، omidkaqaz ، mr.destiny ، Fatemeh_ns ، ✘Nina✘ ، Faust ، чернаяЛуна ، Medusa ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
(06-01-2016، 1:08)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اععع عمو صابر اسپم داد :p
جرات ندارم نقل قول بگیرم ازش بگم :|

حرفات خیلی قشنگ بودن ._. .. ولی اسم من توشون نبود  ـ_ـ
اشکال نداره ._.
من نصف دوستای فلشیمو تو تله باشون دوس شدم ب واسطه بقیه .. D:
نمونش همسن تینا .. ینی عاشقشم ._. 

تو این ی سالی ک اینجا بودم دوستای بد و خوب زیادی پیدا کردم -_-
نصیحتم اینه دوستای ک اینجا پیدا میکنید معمولا از دوستای واقعی بیشتر ارزش دارن براتون .. برا خودمم اینطوریه .. ولی سعی کنید زیاد بشوم بها ندین (: .. چون بالاخره ی روز میرن ! ..

با عرض معذرت :|

x نگو -_- X میخورن برن |:

دوستای مجازی هزار برابر این دوستیای آبکی واقعی می ارزن (؟؟) |: ..

البته نه اینایی که با دو تا قربون صدقه با هم دوست میشن و فرداش میشن سی سی |:
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Dead Silence ، # αпGεʟ ، Faust ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Fatemeh_ns ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، Jack Daniel'ѕ ، omidkaqaz ، Medusa ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
(06-01-2016، 13:09)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2016، 1:08)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اععع عمو صابر اسپم داد :p
جرات ندارم نقل قول بگیرم ازش بگم :|

حرفات خیلی قشنگ بودن ._. .. ولی اسم من توشون نبود  ـ_ـ
اشکال نداره ._.
من نصف دوستای فلشیمو تو تله باشون دوس شدم ب واسطه بقیه .. D:
نمونش همسن تینا .. ینی عاشقشم ._. 

تو این ی سالی ک اینجا بودم دوستای بد و خوب زیادی پیدا کردم -_-
نصیحتم اینه دوستای ک اینجا پیدا میکنید معمولا از دوستای واقعی بیشتر ارزش دارن براتون .. برا خودمم اینطوریه .. ولی سعی کنید زیاد بشوم بها ندین (: .. چون بالاخره ی روز میرن ! ..

با عرض معذرت :|

x نگو -_- X میخورن برن |:

دوستای مجازی هزار برابر این دوستیای آبکی واقعی می ارزن (؟؟) |: ..

البته نه اینایی که با دو تا قربون صدقه با هم دوست میشن و فرداش میشن سی سی |:

پذیرفته نی ((: :|

میبینیم حالا .. :p
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Faust ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence ، Fatemeh_ns ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، Medusa ، @پوریا@
cry2 چرا من زود تر اشنا نشدم با فلش خور
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Fatemeh_ns ، Faust ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، رامین 1993 ، @پوریا@
آگهی
با تشکر از تاپیک خوبت داداش جیگرم. 18 

اما خب افسوس که من تو گذشته فرد چندان خوبی نبودم ..4fvf

و چه نمره های درخشانی توی دوران محصلی نگرفتم 18

و چه منفی هایی که ب دلیل چرت زدن وارد دفتر نمره نشد ! bathtime

همش بخاطر زر زدن بودا :d .. شلوغ بودن گ.ا و اینا ! ..

_

از شوخی بگذرم ..

ما باید خوشحال باشیم که عزیزامون تونستن از فلشخور برن ! ..

شاید احمقانه باشه و خنده دار 

اما به این فکر کنید اونا برای کسب موفقیت و بالا رفتن پله های پیشرفتُ ترقی مجبور به این کار شدن !

انشالا که همیشه موفق باشن (: و همچنین شما ..:183:
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، Dead Silence ، Tɪɢʜᴛ ، esiesi ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Fatemeh_ns ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، omidkaqaz ، Medusa ، Fake Girl ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، Roxanna ، Thyme
یادمه اولین بار که اومدم فلشخور بچه بودم
میخاستم بازی کنم یه بازی سرچ کردم بازی خوراک مرغ اومد و بعد هم به عنوان مهمان نظر گذاشتم (:
بعد فهمیدم که میشه عضو شد و عضو شدم و اصلا نمیدونستم چیجوری میشه پیاما رو پاک کرد
واقعا تایپک عالیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ×ThundeRBolT× ، ✘Nina✘ ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، omidkaqaz ، Medusa ، Fake Girl ، @پوریا@ ، Thyme ، شـــقآیــق
فلش تجربه ی خیلی خوبه بوده .. مرسی ! (:
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، esiesi ، ×ThundeRBolT× ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Faust ، Fatemeh_ns ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، omidkaqaz ، Medusa ، Mαяѕє ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
چه خوب بود این..
مرسی ! ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، sober ، Aiden Pearce ، esiesi ، Faust ، ḲℑℳℐÅ ، чернаяЛуна ، omidkaqaz ، Medusa ، Fake Girl ، @پوریا@ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان