نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

خاطره بعدی برمیگرده به مدیر به اسم سارا ( ..sara sh...) همچین نام کاربری داشت خخخ بعدش یکی بهم اخطار داد این مدیره گفد هرکی از این ب بعد بت اخطار داد بهم بگو لغوش کنم خخ یعنی اون سال من راحت بودم..

+

یکی از خاطراتمم بر میگرده به جنگ جهانی اول در فلشخور(اخراج سطلان.علی.محمد)

اقا یک کودتایی شده بود ک نگو..

+

خاطره بعد برمیگرده به جنگ جهانی دوم(اخراج مریم و دارودسته هاش)

اقارانقد من و مریم درگیر بودیم اخرش خوش بن شد نام کاربریش فک کنم maryam.ekh بود.

+

و در اخر خاطره ای پویان که ی مدت تک ستاره انجمن بودو دخترا براش کشته دادن
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، Faust ، ×ThundeRBolT× ، Son of anarchy ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، @پوریا@ ، னιSs~டεனσή ، Roxanna ، شـــقآیــق
آگهی
(12-01-2016، 14:29)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاطره بعدی برمیگرده به مدیر به اسم سارا ( ..sara sh...) همچین نام کاربری داشت خخخ بعدش یکی بهم اخطار داد این مدیره گفد هرکی از این ب بعد بت اخطار داد بهم بگو لغوش کنم خخ یعنی اون سال من راحت بودم..

+

+

اقارانقد من و مریم درگیر بودیم اخرش خوش بن شد نام کاربریش فک کنم   maryam.ekh بود.

+

تاریخ عضویت Oct 2015 :| 
اون موقع مگه شما بودید اصن ؟ :/
البته ناراحت نشید فقط حس کنجکاوی عه ! D:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober ، Tɪɢʜᴛ ، omidkaqaz ، # αпGεʟ ، чернаяЛуна ، Faust ، Jack Daniel'ѕ ، ×ThundeRBolT× ، @پوریا@ ، Roxanna ، شـــقآیــق
درودی دوباره به تم چه های بیکار

امروز هم میخوایم خاطره هامون رو تعریف کنیم ولی این دفعه میخوام درباره رفیقام بگم که چجوری باشون رفییق شدم

اول از همه این کاربر @f a r I d یا همون فرید رومل خودمون : بنده بعد از یه سال عضویتم اومدم فلشخور و یه بچه مثبتی بودیم واس خودمون و حتی از پس یه چس تایپکم بر نمیومدیم و تایپک هارو بنده از سایت بازی های فلشخور میخوندم همونطور که گفتم ... ما رفتیم از آقا فرید درباره تایپک زدن سوال پرسیدیم در حد زیاد و ایشون هم با خونسردی هرچه تمام جواب مارو میداد هرچند من هیچی از حرفاش نمیفهمیدم( بچه بودیم دیگه ) و طبق خاطره قبلی رفتیم اولین موضوعمون رو توی انجمن رفع مشکلات زدیم اونم با موضوع جک های خنده دار بعد از یه ماه با گفت و گو آزاد آشنا شدم و رفتم داخلش دیدم اونجا فقط چت میکنن و فرید هم اونجاس ... ایشون طرفددار زیاد داشت و منم از اون عده بودم ... رفتم و آویزونش شدم هی من سپاس میدادم و هی فرید سپاس میداد بهم ... باهاش هی سعی میکردم چت کنم و اون زمان یعنی تقریبا 3 سال پیش شد بهترین دوستم با اینکه ازم بزرگتر بود که البته هنوزم هست
میریم سراغ علی 2 ( البته ایشون فک میکنه علیه یکه |:   ) : خیلی یادم نیست ولی تا اونجایی که یادم میاد اول از همه فقط در حد خوش و بش و حال و احوال بود بعدش دیگه ترکوندیم |: یادم میاد تابستون پارسال بود که حسین تهی آهنگ تابستون خودش رو منتشر کرد و ما اینقد با این آهنگ فاز گرفته بودیم که تو گفت و گو آزاد تا دو ماه فقط تکست آهنگاشو میزاشتیم اونم هرروز به مدت حداقل سه ساعت وضعی بود آخرش هم علی بود فک کنم کلیپشو گزاشتو شیوا هم یه اخطار مشتی بهش داد |:از اون موقع شد بهترین رفیق فلشیم که هنوزم هس
حالا علی 3 : ایشون کلن تعطیل هستن اصلا فک نکنم بدونن لقبشون علی 3 هست و چنین تایپکی وجود داره ولی خب دربارش یه ذره توضیح میدیم ... تابستون بودو همه مث جغدا بیدار بودیم ایشون هم درحال مخ زنیو و شاخ بازی بودن که منم همراهیش میکردم و هر وقت میومدم اون حالمو میرسید و برعکسش ... بعد از اینکه فهمیدیم اسمش علیه مث خلک ( همون دماغ خودمون |: ) آویزونش شدیمو انداختیمش تو گروهمون  و اینجوری شد که رفیق فابم شد
کیمیا |: تنها دختری هست که باهاش رفیقم |:  یادم میاد اون زمان با علی 2 قرار گزاشتیم همینکه یه دختر اومد آویزونش هی چه خاطراتی بود هیچکی ببه علی 2 پا نداد 25r30  خلاصه کیمیا اومد و پرسیدیم سنشو و دیدم همسن منه و از علی 2 یه سال کوچیک تر |: تو همه جام عروسی بود رفتیم سراغ شماره دادن البته به شوخی از اون شوخیو چرت و پرت بازیا شد جز بهترین دوستام
خیلی از بچه های فلش هم هستن که یا رفیق فابن و یا رفیق معمولی که به طور خلاصه بهتون میگم چجوری باهاشون رفیق شدم :
یا من به اونا چسبیدم یا اونا به من که 99/5 % من به اونا چسبیدم به عنوان مثال به اهورا و احسان و حمید و امیر لوپز :v  من بهشون چسبیدم تا شدن رفیقام |:
برا اون 0/5 درصد ماثلی ندارم چون هیچکی به من نچسبید |:
افرادی هم هستن که هستن جز رفیقام ولی در افق محو شدن و دیگه نمیان
یه یاد و خاطره ای هم زنده کنیم از عرفان ( اون عرفان مدیره نه ) که به علت خزوخیل بوند فلش نمیاد و فک کنم آیدیش هم اینه @دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
P.K.2  ایشون محروم هستن |:
هستن کسایی که نام برده نشدن به علت یاری نکردن ذهن یا اگرم یاری کرده جز همونایی هستن که من بهشون چسبیدم |:
امیدوارم خوشتون اومده باشه :V
تا خاطره ای دیگر بدرود Wink
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 5
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، Tɪɢʜᴛ ، omidkaqaz ، # αпGεʟ ، Interstellar ، чернаяЛуна ، esiesi ، Jack Daniel'ѕ ، ×ThundeRBolT× ، FARID.SHOMPET ، ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، Medusa ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، Roxanna ، شـــقآیــق
(12-01-2016، 14:29)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

+

اقارانقد من و مریم درگیر بودیم اخرش خوش بن شد نام کاربریش فک کنم   maryam.ekh بود.

+

جنگ جهانی 25r30

ترتیب این " جنگ جهانی ها " رو اشتباه گفتی :|

یکی دیگه قبل ترِ اینا هم بوده .. اواخرِ 2012 :|

+ این اطلاعات رو شما از کجا میدونی ؟ ._. آخه خیلی از بچه های قدیم هم اینا رو درست حسابی نیمدونن .. اونوقت شما .. جالبه !

درضمن مریم موقع اخراجش دار و دسته نداشت . اون افراد که شما دار و دسته ی مریم حسابش مکینی ، خیلی قبل تر بن شدن .. یا اینکه هیچوقت محروم نشدن . فقط روابط دوستیشون با مریم بهم خورد . پویان هم دخترا براش دلبری نمیکردن و کشته نمیدادن تا جایی که من یادمه اون بود که برای بقیه دلبری میکرد .-.

حالا نمیدونم تاریخ عوض شده یا .. :|
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، Berserk ، omidkaqaz ، Dead Silence ، чернаяЛуна ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، @پوریا@ ، Roxanna ، شـــقآیــق
سال 2012 ثبت نام کردم....
اینجا فقط اومدم بگم یاد همه رفقای قدیمم مثل سروش..میلاد..سحر...ممد سلطان...سپهر...و... بخیر 

+

+

+

عامل کودتا!!!!! منو ممد بودیم
منم سر همون بن شدم : ))))))))
کودتا دومم که اون اکیپشون کلا در مضیقه فکری بودن...بنده خدا ها ...مخصوصا مریم کرمانیه !
قصه رفاقت،قصه سنگ های کناره ساحله-یکی یکی اونارو جمع می کنی...بعدش یکی یکی پرتشون می کنی توی دریا..
اما بعضی وقتا سنگای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی و برای خودت همیشه نگهش میداری!!
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، чернаяЛуна ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، @پوریا@ ، Roxanna ، Thyme ، شـــقآیــق
من تمام خاطره ی علی که مربوط به من میشه رو تکذیب میکنم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، Berserk ، чернаяЛуна ، ×ThundeRBolT× ، Tɪɢʜᴛ ، Aiden Pearce ، Faust ، Dead Silence ، ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، Fake Girl ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، Roxanna ، شـــقآیــق
آگهی
حالا خودت امیرحسن .. به خاطرات پیوستی ۳> !
پاسخ
 سپاس شده توسط wizas ، Interstellar ، Jack Daniel'ѕ ، Dead Silence ، Fake Girl ، Tɪɢʜᴛ ، @پوریا@ ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق
هی باوا منم ک هیچکی یادش نیست برا خودم مدیر بودما  هی
ss.mu ...

خاطرات بگم ؟
دعوا منو امیر رضا عرفان سر مسابقه اواتار خخ به همه پیام می دادیم که به ما رای بدید  اخرشم فرید از 3 تامونو از مسابقه حذف کرد
از صب تا شب تو آ.گ بودیم هی رفلش می کردم
یه دفعه سرور سایت پرید منم اون موقعه داشتم  همش  پیام می زاشتم ستاره بگیرم یک ماه  سرور سایت برگشت عقب منم هزارو خورده ایی پیامم پرید خخ
مدیر شدم  به یکی اخطار دادم برام کمپ  درست کرد کمپ مرگ بر اس اس
تا دعوا با امیر رضا که اخرشم با یه عکس کل  خاندان کلشو ترکوند ولی حرفش در مورد صابر رو قبول دارم  = )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=65990
اخی اکانتمو نگا چه نیستو نابود شده
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، Faust ، Jack Daniel'ѕ ، Mïņ̃†êR ، امیررضا* ، شـــقآیــق
عالی بود
منم دلم واسه خیلیا که دیگه نیستن تنگ شده
همشون لبخند زدن رو تو بچگى جا گذاشتن 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 5
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، شـــقآیــق
.....
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، _wιɴɴer_ ، Berserk ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Roxanna ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان