نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

ما اینجا بزرگ شدیم و گرگ بار اومدیم .. (:

از ۱۰ سالگی تو فلشخور هستم!
الان که دارم میرم تو ۱۸ یعنی ۷ سال و چند ماهه که با فلشخور هستم ..!

اینجا خاطره زیاد داریم ولی حیف تو خاطرات کسی نیستیم !

فلشخور خیلی چیزا یاد داد به ما ..
زندگی رو برامون جلو کشید .. به ما یاد داد اینجا همه بی معرفتن .. اینجا همه رفتنی هستن (;
درکل خیلی چیزا یاد گرفتیم .. ادب،فرهنگ،آداب و معاشرت و ...

فلشخور ! مظلوم ترین ظالم !
پاسخ
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، @پوریا@ ، KᏙ¥றᏙƝ ، شـــقآیــق ، Fake Girl
آگهی
و من هنوز اینجام بعد از شش سال ....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده(ماهرخ سابق) ، امیر‌حسین ، Fake Girl ، why lie ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، Roxanna ، Thyme ، شـــقآیــق
یا مثلا نظرت اول صفحه بود و مدیر بخش اونو پاک میکرد و نظر خودشو مینوشت که اون اول پیج باشه.
یا مثلا شیوا گ.آ رو میبست و سپاس جمع میکرد!
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، شـــقآیــق
با همه خاطرات خوبی ک اینجا داشتم ولی کم لطفی ا خیلیارو یادم نمیره که به هر دری میزدن تا ادمو خار کنن (: ما مثل اونا داداشو بابا پسر خاله کسی نبودیم شاید مشکل از اونجا بود (:

ولی یادش بخیر  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، why lie ، @پوریا@ ، Roxanna ، Thyme ، شـــقآیــق
چند تا هم من بگم...
1- یه بار تو رایانه پسر عمم دیدم داره تو فلشخور بازی میکنه بعدش که اومدیدم خونه منم اومدم بازی کردم-بیشتر بازی جک اسمیت رو بازی میکردم هنوزم اونو بازی میکنم-
3- بعدش اتفاقی اومدم تو انجمنش که خیلی خوشم اومد ازش. برا همین با جیمیل دوستم اینجا ثبت نام کردم- چون خودم جیمیل نداشتم- ولی بعدها تغییرش دادم.
4- یه بار خواستم تو انجمن مذهبی نویسنده بشم ولی ستاره کم آووردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس (تاریخشو ببینید؛ دوسال پیش) برا همین هی میرفتم اسپم میدادم که ارسالهام زیادشن ولی یه مدیر محترمی که اسمش یادم نیس بهم اخطار داد، بعدش دیگه سرد شدم و مدتی از انجمن رفتم.
5- وقتی دوباره اومدم دیدم یه موضوعی که ازش خیلی سپاس جمع میکردم بسته شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس هنوزم که یادجرو بحثم میفتم خجالت میکشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط Fake Girl ، •SAYDA• ، @پوریا@ ، شـــقآیــق
فلشخوری نیستی اگه برای یه بارم که شده نری اولین صفحه تالار گ.آ دنبال اولین تایپیک گ.آ بگردی! 14k
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
 سپاس شده توسط •SAYDA• ، bOoOoOy ، @پوریا@ ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق
آگهی
سلام سلام سلااااام
چرا نمیگی که سایت فلش خور باعث ازدواج دونفر شد ؟
بزنمت Angry

شایدم جزو قدیمی ها نیستی که نمیدونستی
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، شـــقآیــق
سلام.
منو از یاد بردین ها Angry

من همون قبلیم که پیام دادم. اسم و رمزم یادم اومد.
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط I r A n ، τοxικ ، pegah-p ، @پوریا@ ، KᏙ¥றᏙƝ ، SABER ، شـــقآیــق
ماشاالله فلش خور من الانو درک نمیکنم مدیرا یکم تند و خشن حرف میزنن بعد اون موقع من نبودم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(12-12-2019، 17:48)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشاالله فلش خور من الانو درک نمیکنم مدیرا یکم تند و خشن حرف میزنن بعد اون موقع من نبودم

کی اینطوری شده؟ (بنده هر رفتاری که کردم که موجب شده ناراحت بشین همینجا ازتون پوزش میطلبم)
البته اگه سخت میگرفتیم الان راحت یدونه اخطار رو داشتی(بخاطر اسپمهات) پس برو شکر می‌کن مگو چیست شکر Smile
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، @پوریا@ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان