نظرسنجی: هنوزم هستيد؟؟؟؟؟
بلييييي
خيرررررررر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "

2017:چقدر تمیز بود اینجا.
چقدر کاربرا مهربون بودن.
2018:یه عالمه مدیر بنفش بود.
همه از ترس.
2019:چقدر تاپیکای با کیفتی بود.
2020:چقدر منو سیروان با هم دعوا کردیم.
+تاپیک عالی بود.
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M ، Medusa ، Волшебник ، شـــقآیــق
آگهی
واهاهای Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))
پیر شدما Sad(
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 9
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، saba 3 ، م‍حمّد ، Emmɑ ، شـــقآیــق
.....
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، شـــقآیــق
دیروز بعد 3 سال گفتم برم ببینم فلشخور هنوز زندست یا نه ..
وقتی باز کردم سایتو اصلا اینقدرررر احساساتی شده بودم که ...
امیر حسین واقعا تاپیک قشنگی بود.. یادمه بابا شده بودی! آخرشم نفهمیدم بچت دختر شد یا پسر، قرار بود اگه دختر شد اسمشو بذاری برلیان! 
از کجا شروع کنم؟ با فلشخور بزرگ شدیم.. تموم سالای بچگی و نوجوونیمون اینجا گذشت
واااای فقط خاله بازیامونننن!!! من هم بابا داشتم هم مامان ولی با هم ازدواج نمیکردن! عمو آرش! احسانِ بوزینه!! چقدر دلم واسه کل کل کردنام با احسان تنگ شده!! یادمه از دست اذیتای احسان زن علی شده بودم  Telegh_59 چقدر تباه بودیم! 
صابر فرید 4 تا علیا نسی صنم پارمیدا غزل اهورا مرضی مهی سارا ایمان حمید ملی کیمیا تینا الی امیر امید ماهان!
حافظه بیشتر از این یاری نمیکنه.. ببخشید اگه کسی جا موند
دلم واسه همتون کلی تنگ شده ... کاش برگردین یه روز اینجا همه دور هم جمع شیم باز
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Medusa ، امیر‌حسین ، ßяɪcε ، شـــقآیــق ، Волшебник ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، م‍حمّد ، SABER ، لــــــــــⓘلی ، Thyme ، Prometheus ، THEDARKNESS ، Fake Girl
(05-10-2020، 11:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز بعد 3 سال گفتم برم ببینم فلشخور هنوز زندست یا نه ..
وقتی باز کردم سایتو اصلا اینقدرررر احساساتی شده بودم که ...
امیر حسین واقعا تاپیک قشنگی بود.. یادمه بابا شده بودی! آخرشم نفهمیدم بچت دختر شد یا پسر، قرار بود اگه دختر شد اسمشو بذاری برلیان! 
از کجا شروع کنم؟ با فلشخور بزرگ شدیم.. تموم سالای بچگی و نوجوونیمون اینجا گذشت
واااای فقط خاله بازیامونننن!!! من هم بابا داشتم هم مامان ولی با هم ازدواج نمیکردن! عمو آرش! احسانِ بوزینه!! چقدر دلم واسه کل کل کردنام با احسان تنگ شده!! یادمه از دست اذیتای احسان زن علی شده بودم  Telegh_59 چقدر تباه بودیم! 
صابر فرید 4 تا علیا نسی صنم پارمیدا غزل اهورا مرضی مهی سارا ایمان حمید ملی کیمیا تینا الی امیر امید ماهان!
حافظه بیشتر از این یاری نمیکنه.. ببخشید اگه کسی جا موند
دلم واسه همتون کلی تنگ شده ... کاش برگردین یه روز اینجا همه دور هم جمع شیم باز

اما امیرحسین فوت کرده ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق ، Medusa ، Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel* ، ρσєѕɪ ، م‍حمّد
Telegh_44 ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Medusa ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
آگهی
یادش بخیر.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور " 9
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، *VENUS* ، صنمآ ، شـــقآیــق
Thumbs Up 
اههم فلشخورواقعا خاطرات خوبي براي اونايي كه هستن و بودن و خواهند بود
اما ازهمه حيف تراين فريد شومپت رفت و الان كم پيداشده ودست نيافتني
سلامتي دوستان فلشخوري
LIFE
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، BIG-DARK ، شـــقآیــق ، *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، Medusa ، SABER
واقعا حيف...
سال ٢٠١٢ بيشتر فيسبوك بودم
يادمه ي روز زدم بازي انلاين ديدم ي سايتي رو ارد ك كلي بازي توش داشت...
اسمشو ك ديدم خندم گرف هم باحال بود هم خنده دار...فلشخور...!
بعد يادمه ثبت نام كردم
همينجوري ك قسمت هاي مختلفشو ديدم دستم خورد رو انجمن...
ديدم چ همه ادم انلاينن ...
اسممو فك كنم گذاشته بودم مهرداد ٢٠١٦ -_-
بعد چن روز ب پسر داييم گفتم ي سايت پيدا كردم خيلي باحاله نشونش ك دادم گف من اونجا مديرم!
همين @اميررضا* ك ي زماني مدير بود...
يادمه ميگفتمش پيام ارسال كن تا ارسالام بره بالا ?D:
بعد ك بهم ياد داد دهن هرچي اسپم دادن بود سرويس كردم و از شيوا و خيليا اخطار گرفتم ...
بعد خيلي عشق نويسندگي رو داشتم هر كاري ك ميكردم نميشد و همه مديرا مخالفت ميكردن...
ي روز با يكي اشنا شدم ب اسم امير(@мιѕтαкє ) ك الان ناظمع اينجاست..يادمه اون موقع بن شده بود با هم اينقد انجمن زديم...اينقد اينجا تبليغ كرديم...اولاش با سايت هاي انجمن ساز مث takbbميساختيم ك كم كم ياد گرفتيم خودمون رو هاست بسازيم...اگ اونقد ك وقتمونو رو اونا گذاشتيم تو خود فلش فعاليت ميكرديم الان جفتمون ناظم بوديم البته امير الان شده ولي من...
در كل بابت تمامي تبليغ ها معذرت ميخام از صابر و بقيه مديراي اون زمان
حالا غير اينا اون زمان تو انجمن frozen bax عضو بودم ك اونجا همه قديميا و دشمناي فلشخور بودن و باحال بود...
حتي ي زمان با صابر حرف ميزدم ميگف تو محمدي (همون سلطون قديمي) ك برا اثباتش دهنم سرويس شد ولي فك كنم هنوزم بهم شك داره...
خلاصه تهش ديديم هيچي اينجا نميشه و درسته با افراد زيادي صحبت نكردم ولي اون زمان تنها دلخوشيم همين حا بود...
همه چت كردنا رل زدنا تبليغ كردنا اخطار گرفتنا...
واقعا حيف شد ك مث قديم نيس...
وقتي ميري پروفايل قديمي هارو نگا ميكني ميبيني ٢سال يا بيشتره ك انلاين نشدن واقعا دلم ميگيره...
ولي واقعا چقد زود رد شد!!! ٨ سال رد شد ...! در ضمن اين اكانتمو سال ٢٠١٣ زدم اخه تو اون ببليه از بس اخطار گرفتم و محروم شدم اميدي ب مدير شدن نداشتم -_-
بيشتر از همه دلم براي پك هاي كاريري تنگ شده ك ناظم مارنجي بود مخصوص پوريا صورتي نويسنده و بقيه رنگا...
ولي ب هر حال ب اميد روزي ك دوباره شلوغ شه و اميدوارم ك هركي هرجا ك هست موفق باشه
از @SABER عزيز بابت اينكه از اون زمان تا الان همچين سايتي رو درست كرد ك بتونيم دور هم باشيم و خاطره هارو ساخت و هنو نگه داشته خيلي ممنونم
با تشكر از همگي♥️
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، BIG-DARK ، امیر‌حسین ، Волшебник ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، Medusa ، Prometheus ، لــــــــــⓘلی ، Thyme ، SABER
سلام
سال ۸۹-۹۰ همین حدود بود تازه اینترنتadsl گرفته بودم ..
اوایلش کار خاصی نمیکردم،اهنگ میگرفتم یاهو مسنجر چت میکردم ، عکس‌ نگاه میکردم و...
یه روز سرچ کردم بازی،یه سایتی بالا اومد ولی زیاد بازی نداشت،چن روز بعد دوباره سرچ کردم بازی و فلشخور بالا اومد . رفتم توش دیدم کلی بازی داره .. بخش نظراتشو‌ میخوندم و نظر‌میذاشتم‌، میدیدیم بعضیا اسم هاشون قرمزه ، ولی من اسمم مشکیه و بقلش نوشته مهمان ، پرسیدم چرا اینجوریه که گفتن باید عضو سایت بشی و...
وقتی وارد شدم انگار وارد دنیای جدیدی شدم،دیگه سایت بازیو فراموش‌کردم .. ولی قبلش حدود یک‌سال تو سایت بازی ، فقط بازی میکردم !
اون موقع پور من هم انلاین بود @poorman و مدیر ارشد و صابر خودش زیاد انلاین نمیشد
بعد عضویت که سال ۲۰۱۳ بوذ اواخرش ، دوست داشتم نویسنده بشم و چون سنم پایین بود و اسپمر بودم نمیذاشتن ...
یه روز نت نداشتم بابام برام نمیخرید چون خیلی تو کامپیوتر‌بودم ، پولامو جمع کردم رفتم کافی نت ، دیدم وااای نویسنده شدم اسمم صورتی شده !
بعد مدتی کم من اخطارام داشت زیاد میشد !
این وسط یه غزل نامی بهم پیام داد گفت بیا این انجمن که مدیر نیاز داریم .
منم عشق مدیریت رفتم دیدم توی سایت تک‌بی‌بی یه انجمن ساخته و نو پاعه ! یه زمانی سایت های تک‌بی‌بی رو بورس بودن خیلی ! خلاصه رفتیم توش و مدیر شدیم ! حالب بود برام یه دختر مدیرکل یه انجمن بود ! زیادم وارد نبود ولی خب در‌حد خودش عالی بود . یکی دو سال ازم بزرگتر‌بود !
مثل اینکه وضعشم‌خیلی‌خوب‌بود چون اکثر‌امکانات های سایتو خریده بود !
اسم انجمنم‌نمیدونم چی بود ، فلش بکس یا همچین‌چیزایی.
همونجا‌نقطه عطف و‌ ورود من به این دنیای وب بود !
مدیریت رو یاد گرفتم و باهاش خیلی رفیق شدم ! یه روز دیدم رقیب داره برامون زیاد میشه و اون دوره،دوره ای بود که هر انجمن جدیدی‌ ایجاد میشد همه میرفتن‌اونجا !
خلاصه ی انجمن زده شد به اسم آریایی ها ، من رفتم گفتم مدیریت بلدم و این چیزا وقتی مدیر شدم زدم سایتشون رو بستم ! ینی نمیذاشتم برای انجمن خودمون مشکل پیش بیاد
تو فلشخور تبلیغ کردم اینا اکانتم بن شد از‌نویسندگی‌در‌اومدم و...
این وسط این رفیقمون کایمان که بالا پیام داد اشنا شدم ! @"KᏙ¥றᏙƝ" حقیقتش اینه که این نام کاربری برای من بود و این برداشت برای خودش:/ ما باهم کلی انجمن و سایت زدیم، سایت سازی رو این اول یاد گرفت ولی بعدش من به صورت معجزه آسایی مسلط شدم !
بعد ها با انجمنی به اسم فروزن گروپ و فروزن بکس اشنا شدم که توش بچهای فلشخور بودن ، نصف مدیرای اینجا بودن !
توی فروزن بکس هم نویسنده نشدم ، اما توی توی فروزن گروپ مدیر شدم ! برای فروزن گروپ هم همینکارو میکردم ، انجمن رقیب نمیذاشتم بالا بیاد ...
بعد ها با انجمنی اشنا شدم به اسم پاسارگاد ! مدیر محمد تی ام بود ! @محمد تی ام
این انجمن فوق العاده بود ! امکاناتش عالی بود،طراحی قشنگی داشت ! مدیراش عالی شبیه فلشخور بود !
اونجام مدیر شدم ! ولی بنا به دلایلی بسته شد این‌انجمن‌هم !
یه انجمن جدید به اسم‌ایرونی گروپ یا ایرونی بکس همچین چیزایی پیدا کردم که برای علی بود ، علی موزیک همون مدیری که با سلطان و محمد اینا بن شده بود ! اونجام مدیر نشدم !

بعد مدتی دوباره انجمن پاسار‌گاد پا گرفت اما اینبار من مدیر ارشدش شده بودم ، پاسارگاد اسم های‌زیادی‌داشت ، اواخرش اسمش شده بود انجمن ما جوونیم ، با مدیرکلش که محمد تی ام بود خیلی رفیق بودم، با کلی ادمای جدید اشنا شدم که الان فراموششون کردم ! سال ۲۰۱۴ اینا بود ، که جام‌جهانیم‌بود !

خلاصه این بی اعتناییا باعث شد که خودم انجمن خودمو راه بندازم و صاحب انجمن باشم !

این وسط هی منو بن میکردن ، منم تبلیغ میکردم مدیرا رو هَک میکردم خرابکاری میکردم ، یه شب نصف شب میومدم تو کل انجمنا مطلب تبلیغ میذاشتم !
یه ناظمی بود به اسم ایمان خیلی کار‌ درست بود میگن، بلده کار‌بوذ ، ایشونو و‌ چند تا از‌مدیرای دیگه رو ، دعوت دادم‌ به انجمنی که ساخته بودم ، اینام رمز اکانت فلشخورو زدن اونجا ! منم رمزاشونم داشتم وارد حساب کاربریشون شدم اینجا و به تیم مدیریت فلشخور دسترسی پیدا کردم ! همرو بن کردم خرابکاری کردم موضوعاتو‌حذف کردم اخطار دادم و... اخرش یکی از مدیرا ایمانو بن کرد تا صابر‌اومد @SABER
خیلی جالب بود یکی از شیرین ترین خاطراتم بود !

کسایی که اینا یادشه جزء قدیمیا هست ن یه تعداد که خودشونو زور جا کردن تو قدیمیا
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، BIG-DARK ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، KᏙ¥றᏙƝ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، Medusa ، SABER ، _Strawberry_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  اگه قرار باشه یکی از کاربرای فلشخور رو از نزدیک ببینی ...
  بھترین رفیقت تو فلشخور
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان