امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک سوال لطفا اقاپسرای محترم جواب بدن

(05-01-2016، 19:57)عسل. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی عاشق کسی میشی (عاشق یک پسر)چرا وقتی بهش میگی دوست دارم ،عاشقتم ،بدون تومیمیرم ...باور نمیکنه ولت میکنه میره اصلا توجهی بهت نمیکنه بعد یک مدت برمی گرده میگه من. راببخش من نفهمیدم ؟واقعا چرا؟؟برام سواله ؟وتازه چیزی جالب توجهه اینه که توقع داره بخشید بشه؟؟.!!!شما باشین میبخشینش؟؟؟
البته این فقط یک سوال   Idea

نکته خیلی ظریفی بود من خیلی بهش فکر کردم ولی به تنها چیزی که پی بردم حماقت خودم بود
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
 سپاس شده توسط عسل.
آگهی
چون دوست داره !
یک سوال لطفا اقاپسرای محترم جواب بدن 2
Big Grin Big Grin
الان که پرسیدی برا منم سوال شد والا
من که نمیبخشم
پشت این ابر ها دل ها درگیرند و من کنار خنده هایت میمانم
در این دقایق دلتنگی
تا حالا خدا رو شکر برای من که اتفاق نیفتاده ولی برای یکی از دوستام که اتفاق افتاد واقعا خــــیلی بده...
ولی کلا پسرا دوست دارن دنبال دخترا بیفتن خوششون نمیاد ی دختر بهشون ابراز علاقه کنه فک میکنن دختره آویزونه... Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال لطفا اقاپسرای محترم جواب بدن 2

سپاس شده توسط پرنسس ارزوها
چون اون موقع شوکه شده میره فکر میکنه که چی گفتی!
[img]ooo.jpg[/img]بهت قول نمیدم وقتی رفتی منتظرت بمونم ولی خواهش میکنم وقتی برگشتی....

یه شاخه گل رو قبرم بزار!!
آگهی
اره شاید سرش به سنگ خورده باشه انسانس دیگر
(01-03-2016، 16:52)mahdi.ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون دوست داره !

من اینطور فکر نمیکنم ((: !

بسته شد .

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان