امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا بگید کدوم احلاق پسرا بیشتر رو مخه؟؟

سهند، ولش کن. از توانش خارجه که جواب سوالات منطقی رو بده یا منطقی حرف بزنه.
هر عقل سلیمی اینو میپذیره که بحث به نفع ما تموم شده و بحث رو ادامه نمیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
آگهی
این چه طرزه صحبته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه حق و جراتی به من انقد اشکارا توهین میکنی

ینی من کم عقلم و بی منطق؟من توانه هرکاریو ک دلم بخاد دارم هرکاری... د عاخه اگه عقله سلیم داشتی ک نمیومدی بپری به من!! برو به اونی ک این موضوع رو گذاشته بگو ... فک کنم مثه همون موضوع ضده دخترت بازم باید بزرگ شی تا بفهمی وقتتو الکی تلف کردی منو بیخیاااااال اوکی؟؟؟ واقن ک جا تاسف داره... رفته برا من دوستشم اورده بعد اینجا ادعاشم میشه ک عاره حق باماس . بیشین بابا
Vibe
پاسخ
دوستان من مطالعه کردم بحثون رو , اولا اینجا جای بحث نیس فقد نظر .. بحثی دارید گفت و گو ازاد واسه اونه
لطفا از پایین این پست بحث رپیلای نشه لطفا !

دوما پست ضد دختر ضدپسر نداریم ما ایجا ! همه با هم برابر و خواهر برادریم منتها تو یه دنیا مجازی !

سوم ممد جان من خوندم و گرفتم مطلب چیه.. خودت ک میدونی نباید ادامه بدی وقتی اول و اخر بحث مشخصه ...

چهارم عارفه جان شما یکم تعصبی برخورد کردی ولی من حق میدم بت , مطمعنم هنوز یا دبستان هستین یا مقطع متوسطه .. این بحث ها جز کدورت و اختلاف سال هاست که نتیجه ای نداشته مگر اینکه سن بالایی داشته باشن هر 2 طرف که به یه نتیجه قابل قبول برسن ( من خودمم گاهی به نتیجه نمیرسم تو بعضی از بحث ها با این سن.. )
پس از این بحث ها بکش بیرون خواهرمن

پنجم , زیر این کامنت بجث نشه فقط موضوع تاپیک
خواستین ریپلای کنین گفت و گو ازاد هست

یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
3دروغ گفتن
پاسخ
ابرو برداشتن
و دروغ گفتن
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
هرکدوم ازاینا رو داته باشه رو مخه دیگ.مثلا کسی ک از بوی عرق یا دروغ خوشش نمیاد که\:
тσ ѕмιℓє αт тнє тєєтн
پاسخ
 سپاس شده توسط i'm reihaneh
آگهی
اینا ک همشون بدِ Dodgy
پاسخ
همشون یجوری رو مخه Dodgy
پاسخ
1 و 2 و 4 و 5 و 6 و 9 10 Wink
پاسخ
۳و۴.و همچنین به گزینه هم من میگم.وای مامانم اینایی بودن 6 6
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه ی جادوگر بودی نفر قبلیت رو جای کدوم از شخصیت های کارتونی میذاشتی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  عشقت متولد کدوم ماه است؟?cmmmmm
  اگه نفر قبلیت ازت شمارتو بخواد کدوم جمله رو بهش میگی؟
  به نفر قبلیت میخوره کدوم از این تیپا باشه؟ (نسخه ی دو)
  کدوم شجاعتو از نفر قبلیت میگیری؟
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
  کدوم خواننده ی ایرانی رو دوست دارید؟+(نظرسنجی)
Minioni نفر قبلی رو واسه کدوم ویژگی دوس داری یا برعکس..؟
  وقتی میخوای با یکی دوست بشی کدوم از این موارد برات اهمیت داره؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان