امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

تاپیک  4 صفحـه رفته بود جلـو   cry2
حیف اون سپاسایی که برای پزشک غریبه گرفتم   :493:
_
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاور

کی خط عشق ُ دیده ؟  اگه ندیدین پیشنهاد میدم این مینی سریال رو ببینید .  من خودم ندیدم  هنوز ولی اطلاعاتشُ میذارم :

نام : خط عشق | Love Line
ژانر : عاشقانه | موزیکال
زیرنویس فارسی : دارد
کیفیت : 450px
تعداد قسمت ها : 3
محصول : کره جنوبی

خلاصه  :
یک موسیقیدان کره ای (لی مین هو) عاشق یک دختر چینی میشه و با همدیگه از طریق موسیقی و آهنگ ارتباط برقرار میکنند

بازیگران : 
Lee Min Ho | Bea Hayden Kuo
فردا نقدشُ میذارم  

تاپیک  4 صفحـه رفته بود جلـو   cry2
حیف اون سپاسایی که برای پزشک غریبه گرفتم   :493:
_
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاور

کی خط عشق ُ دیده ؟  اگه ندیدین پیشنهاد میدم این مینی سریال رو ببینید .  من خودم ندیدم  هنوز ولی اطلاعاتشُ میذارم :

نام : خط عشق | Love Line
ژانر : عاشقانه | موزیکال
زیرنویس فارسی : دارد
کیفیت : 450px
تعداد قسمت ها : 3
محصول : کره جنوبی

خلاصه  :
یک موسیقیدان کره ای (لی مین هو) عاشق یک دختر چینی میشه و با همدیگه از طریق موسیقی و آهنگ ارتباط برقرار میکنند

بازیگران : 
Lee Min Ho | Bea Hayden Kuo
فردا نقدشُ میذارم  
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، …Reyhaneh…
آگهی
من خط عشقو کامل ندیدم ، ولی بد نیست .. البته به پای سریالای دیگه ی مینهو نمیرسه :|
قرار بود راجع به پسران فراتر از گل حرف بزنیم ._.
خب از کجا شروع کنیم ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
چرا اینطوری شد؟؟؟؟
من فک کردم مال من هنگیده....
خب نقدای منو درباره ی پسران برتر از گل خوندین یا دوباره بگم؟؟؟
پاسخ
THE CREZY GIRL نوشته است:چرا اینطوری شد؟؟؟؟
من فک کردم مال من هنگیده....
خب نقدای منو درباره ی پسران برتر از گل خوندین یا دوباره بگم؟؟؟

کلا هنگیده برا همه :|
یه مشکلیبود که مجبور شدیم از بکاپ چند روز پیش استفاده کنیم ..
اره بگو من نخوندم فک کنم ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
نقد :
قسمتاش زیاد بود و بعد از مدتی حوصله سربر و خسته کننده میشد
داستان جدیدی بود اما اینکه دو شخصیت اصلی هی از ازهم جدا میشدن و دوباره به هم میرسیدن باعث تکراری شدن این سریال میشد....

این نقد مربوط میشه به چندین روز قبل
واسه همین یکم از خلاصشو گفتم.............
D:
پاسخ
(09-02-2016، 16:38)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقد :
قسمتاش زیاد بود و بعد از مدتی حوصله سربر و خسته کننده میشد
داستان جدیدی بود اما اینکه دو شخصیت اصلی هی از ازهم جدا میشدن و دوباره به هم میرسیدن باعث تکراری شدن این سریال میشد....

این نقد مربوط میشه به چندین روز قبل
واسه همین یکم از خلاصشو گفتم.............
D:

دقیقا تنها ضعف این سریال همین موضوع بود که بهش اشاره کردی
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 3
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
آگهی
من پسران ُ نقد کرده بودم ..  حتی اینجا گذاشتم که اینطور شد ..  مهم نیست در کل . 
نقد - 
بازیگر زن اول اصل به مین هو نمیومد .. نه از لحاظ قیافه و زشتی و اینا ..  
بعد همش در حال نوسان بود فیلم :| یا دختره(گوم جاندی‌)  از جون پیـو جدا میشد یا بالعکس ! ..  خب که چی  ¿ حوصله ی ببینند سر میره واقن ! 
قسمت آخر خیلی بی مزه تموم شد .  جه هی میره با جاندی درس پزشکی میخونه و جه هی به اون علاقه مند میشه .  ولی جاندی به پیو علاقه داره . اخرش پیو با هلیکپتر میاد کنار دریا از جاندی خواستگاری میکنه  :| 
خیلی خیلی مسخره! 
_
نقد +
فیلم یه اشاره هایی به خانواده های ندار و دارا داره ..  البته خیلی کم و جزئی ! 
گوم جاندی اول عاشق جه هی میشه و تحمل فردی مثل گو جون پیـو براش سخته چون خیلی مغروره و بد اخلاق :\
بعد همین اتفاق برای جه هی میوفته ..  این تیکه خیلی خوب بود در واقع بیانگر خیلی چیزاست .. 
___
حرفی ندارم . 
با نظرم مخالفین با موافق بیان کنید. 
نمیشه که همش خلاصه و نقد بزاریم بریم سراغ یه سریال دیگه .. 
' گفتگو و بررسی کنیم ! '
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Maryam... ، …Reyhaneh…
(09-02-2016، 22:38)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پسران ُ نقد کرده بودم .. حتی اینجا گذاشتم که اینطور شد .. مهم نیست در کل .
نقد -
بازیگر زن اول اصل به مین هو نمیومد .. نه از لحاظ قیافه و زشتی و اینا ..
بعد همش در حال نوسان بود فیلم :| یا دختره(گوم جاندی‌) از جون پیـو جدا میشد یا بالعکس ! .. خب که چی ¿ حوصله ی ببینند سر میره واقن !
قسمت آخر خیلی بی مزه تموم شد . جه هی میره با جاندی درس پزشکی میخونه و جه هی به اون علاقه مند میشه . ولی جاندی به پیو علاقه داره . اخرش پیو با هلیکپتر میاد کنار دریا از جاندی خواستگاری میکنه :|
خیلی خیلی مسخره!
_
نقد +
فیلم یه اشاره هایی به خانواده های ندار و دارا داره .. البته خیلی کم و جزئی !
گوم جاندی اول عاشق جه هی میشه و تحمل فردی مثل گو جون پیـو براش سخته چون خیلی مغروره و بد اخلاق :\
بعد همین اتفاق برای جه هی میوفته .. این تیکه خیلی خوب بود در واقع بیانگر خیلی چیزاست ..
___
حرفی ندارم .
با نظرم مخالفین با موافق بیان کنید.
نمیشه که همش خلاصه و نقد بزاریم بریم سراغ یه سریال دیگه ..
' گفتگو و بررسی کنیم ! '

شما ک اسم کاراکترا سریالم بلد نیسی...:/
جه هی فوشه ایا؟؟؟
گیوم جاندی خیلی خوب بود قیافش...غذا خوردنشم که کلا طنز بود.ی جلوه ی طنز داشت..نوسانه فیلمو باحال کرده بود..فراموشی جون پیو و رقابتش با جی هو..چنتا از قسمتای خوبش بود.هر کودوم از کاراکترا حالتای خاص داشتن مثلا:
ووبین:بیخیالیش مثال زدنی بود...
یی جانگ:اولا واقعا میتونم بگم هرز میپرید ولی یهو چسبید به کایول
یون جی هو:خونسرد و اماده به کار...اکثر جاهای فیلم تا جون پیو بش زنگ میزد ظهور میکرد..ی جاشم گرخید جون پیو..علاقش به جان دی کم نبود ولی به خاطر رفاقتش ول کرد...هرجا ام گیر میاورد میخوابید..اولا جیهو گم میشد یی جانگ میگف:مطمئنن ی جا خوابه..پس تکون نمیخوره راحت میشه پیداش کرد..
جون پیو:مغرور بود ولی ادم شد..
کلا سال 2009 و 2010دوتا فیلم پسران و توزیبایی خیلی خوب بود...سری جدید پسرانم اومده

توزیباییم تحلیل کنید...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Apathetic
(10-02-2016، 0:11)_ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ک اسم کاراکترا سریالم بلد نیسی...:/

جه هی فوشه ایا؟؟؟

اتفاقاً من دو بار این سریال ُ دیدم ! اسماشون فراموشم شده چون پارسال همین موقع ها بود که دیدم پس انتظار زیادی نداشته باشید. 
 فقط جه هی رو اشتباه نوشتم که میشه جیهو. 

نقل قول: گیوم جاندی خیلی خوب بود قیافش...غذا خوردنشم که کلا طنز بود.ی جلوه ی طنز داشت..ن
به این حرفم توجه کنید  : " بازیگر شخص اول اصلا به مین هو نمیومد از لحاظ قیافه و اینا نمیگم.."  شما دارید میگید قیافش خوب بود مگه من از قیافه یا غذا خودنش ایراد گرفتم ؟ :| !  گفتم به جون پیـو نمیومد ..

نقل قول: فراموشی جون پیو و رقابتش با جی هو..چنتا از قسمتای خوبش بود
خوب این یه نظر شخصیه از دید شما  یا بقیه !  نظر من اینه که حوصله ی بیننده رو سر میبرد ..  من خودم به شخصه تو این قسمتا اشتیاق نداشتم واسه دیدنش
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
مشخصات :

عنوان : 아름다운 그대에게 / To the Beautiful You

ژانر : Romance, Comedy

تعداد قسمت ها : 16

شبکه ی بخش : SBS

تاریخ پخش : 2012-Aug-15 to 2012-Oct-04

خلاصه ی داستان :

این سریال بر اساس یک درام ژاپنی 12 قسمتی مشهور درست شده و درباره ی گو جو هی ( choi seo ri) دختر کره ای است که در آمریکا زندگی میکنه. روزی در تلویزیون مسابقه ی رقابتی پرش ارتفاع رو میبینه که و جذب گانگ تائه جون (min ho) ورزشکار جوان میشود. اون به حد پرستش عاشق گانگ تائه میشه و در آخر تصمیم میگیره به دبیرستانی در کره که اون هست بره ولی می فهمه که اونجا فقط دانش آموزای پسر و ثبت نام میکنه چاره ای نمیبینه مگر اینکه خودشو به شکل یه پسر در بیاره.......

بعد ا ز نزدیک به 2 ماه پخش بالاخره این سریال تموم شد .  سریالی تکراری از هر لحاظ که همون طور که انتظار هم میرفت نتوونست رضایت مخاطبانش لااقل تو کره بدست بیاره ! 
در حقیقت عامل اصلی این عدم موفقیت رو فقط میشهه تو  داستان سریال دونست . 
میبینیم که فقط تنها فرقش بازی کردن انسان ها تو  نقش های اون میباشه!! 
 سریال به زیبایی تو متاسفانه تو هیچ کدام از قسمت ها موفق نیست... داستان سریال که از همون ابتدا تکلیفش مشخص بود(((:

تو کل طول سریال انتظار یک اتفاق غیرمنتظره رو باید تو خواب دید ! 
همچنـان که سریال جلوتر میره این ضعیف بودن داستان باعث میشه که مخاطب  حوصله اش سر بره و تو دلش آرزو کنه کاش سریال زودتر تمام بشهـ .. ! 

البته این آرزوی بیننده زیاد هم طول نمیکشه و در همان 16 قسمت سریال به پایان میرسه که جای خوشحالی داره :>
 سریال تو زیبایی اون هم داستان چندان قوی ای نداشت اما تو  قسمت گریم و بازی بازیگران خیلی موفق بود . 
مینهو بعنوان نقش اول سریال تو یک کلام میشه گفت بازیش خیلی بده. 

سولی برعکس مینهو هم استایلش تقریبا تو مایه های پسراس هم بازی کردنش .. پس خیلی نمیشه ازش ایراد گرفت ! 
البته این بازیگر یه شیطونی و ظرافت دخترانه ای هم داره که به نقشش کمک کرده و توونسته از عهده نقشش بربیاد . 
چا یونگول که نسبت به بقیه سریال های بهتری تو پرونده بازیگریش داره اون هم از حد متوسط بازیش بالاتر نمیره.. 
بقیه شخصیت های سریال هم مثله ی بار اضافه روی سریال هستند :\
از معلمو پزشک و والدین بچه ها گرفته تا گزارشگر تلوزیونی هیچ کدوم خوب نیستن  ¡

در کل سریال از نظر من چیز جدیدی برای ارائه کردن نداره و فقط برای کسانی که زیاد سریال های کره ای با این موضوع ندیده ان مناسب عه . 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان