امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

سلام ..  این هام چند تابررسی هست  به درخواست من گذاشته شد تو یه سایتی ! 
از پسران فراتر از گل 
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
لی مین هو رو  چقد خوب کشیدن :| 25r30

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5قطعا
این سریال هم از اون دست سریال هایی هستش که اهمیت فرا متنی دارند یعنی جدا از خود سریال جنبه های مهم دیگری هم دارند که با هم به بررسی این ابعاد خواهین پرداخت اما در مورد خود سریال می تونم بگم یک سریال رومنس کمدی خوب که البته گاهی به شدت افت میکنه و مثل همه ی سریال های کره ای دیگر چند قسمت اضافی داره که اگر کمتر بود حتما جالب تر می شد 
اما نکات مهم این سریال: این سریال از اون سریال هایی بود که زمان خودش موج کره ای رو اشاعه داد یعنی قشنگ یادمه حدود همون 2009 و 2010 بود که خیلی ها به خاطر همین سریال اومدند سریال های دیگر کره ای رو دیدند اما مهمه که نه فقط داخل ایران این اتفاق افتاد بر نقاط دیگر جهان نیز اثر گذاشت اما چه اتفاقی افتاد بعد از این چون در این سریال 4 شخصیت پسر که با هم دوست بودند به خوبی در اومده بودند باقی سریال ها هم خواستند این رو کپی کنند(البته قبل از این سریال هم برومنس داشتیم ولی این سریال دوباره اون رو احیا کرد) که تا الان هم ادامه دارهیعنی مثل اتفاقی که بعد از جدایی در سینمای ایران افتاد ولی اکثرا جالب در نمی ایند ولی خوب نمونه های خوبی هم داریم ...به هر حال نکته ی خیلی خوب سریال در میون سریال های کره ای این بود که شخصیت ها ی مرد سریال خیلی به دبیرستانی ها نزدیک بودند بر خلاف تمام سریال ها ی کره ای که گاهی ادم 40 ساله رو فقط و فقط با پوشیدن لباس مخصوص مدارش دبیرستانی می کنند همانند کیمیا و ستایش که فقط با با عینک پیر شدند Big Grin ...البته دختره از این حیث متاسفانه تو چشم می زنه و سوال فلسفی رو پیش میاره که این دختره چی داره نه قیافه نه اخلاق که همه عاشقش میشن...

نکته ی مهم این سریال معرفی لی مین هو به عنوان سوپر استار بود ...البته ایشون از سال 2002 بازی می کرد ولی اینقدر خوب نقش بچه پولدار مغرور بازی میکنه که حتی تا همین الان هم بعد از اون سریال اکثرت همین نقش رو بهش می دهند مثل بعضی شخصیت ها تو فیلم ها ی ایرانی مثل سید جواد هاشمی که به مدت 15 سال فقط نقش شهید بازی می کرد!!!!

در کل اگر سریال های جدید کره ای زیاد ندید این سریال رو ببینید که میشه گفت سریال موفقی بود ولی اگر خیلی سریال کره ای دیدید و حالا می خواهید ببینید کمی تکراری و حوصله سربر میشه...
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Maryam... ، Apathetic ، …Reyhaneh… ، Tɪɢʜᴛ ، **elmira**
آگهی
پسران فراتر از گل بهترین سریال برای شروع دیدن کی درام هست ..
و من خیلی ناراحتم که چرا با این سریال شروع نکردم ._.
البته من با تو از ستاره ها اومدی شروع کردم که به نظرم اونم برای شروع خارق العاده ست .. !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، …Reyhaneh…
دیگه راجع به چه سریالایی حرف بزنیم .. آها !
راجع به خون حرف نزدیم درسته ؟
راجع به خون حرف بزنیم ^^
من دارمش ولی هنوز ندیدمش . پس شما شروع کنید =)
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Dead Silence
منظورتون سریال blood
منم دارمش ولی ندیدم....
نمیدونم ببینمش یانه...

مشخصات

نام : خون – Blood – 블러드

ژانر : فانتزی، عاشقانه ، خون آشام ، تخیلی

تعداد قسمت ها : 20

خلاصه

داستان سریال در یک بیمارستان اتفاق میفته . یه خون آشام بعنوان یه دکتر در بیمارستان

مشغول به کار میشه بعد قضیه ی عشق و مقابله ی آدمای خوب و بد به وجود میاد

توضیحات سریال

سریال در باره یک دکتر خون آشام است که بیماران رو درمان میکنه.

بازیگر Ahn Jae hyun ( در سریال You`r all surrounded ) نقش این قهرمان

خون آشام رو بازی میکند. همچنین Gu Hye Sun ( سریال Angel Eyes ) نقش اول زن

رو به عهده گرفته است. Ji Jin Hee ( سریال A warmword ) هم که قبلاً به پروژه

ملحق شده بود نقش مقابل ( دشمن، رقیب ) رو به عهده گرفته.

Blood سریال جدیدی از طرف تیم Good Doctor است. درباره ی یک جراح خون آشام

که به نظر خیلی سرد و بی احساس می آید اما در واقع قلبی مهربان دارد به همراه کوله باری از

دردهای درونی که به خاطر نزدیکیش با انسان ها بوجود آمده است. اون خیلی قوی باور دارد که

زندگی انسان ها خیلی مهم است و نیاز خودش رو به خون سرکوب میکنه و تلاش میکنه

برای نجات بیماران.قهرمان زن این سریال، دختری است که در بخش تحقیقات سرطان به سختی

تلاش میکند. اون نه تنها یک نابغه ی فیزیک است که در 17 سالگی به مدرسه ی پزشکی رفته

بلکه دختر رئیس گروه Chaebol است که بیمارستان متعلق به اوست. این تاحدی کمک میکنه

که بدونیم این دختر برخلاف انتظار از آن دسته دخترهای لوس و نرمال نیست. بلکه شخصیتی

مغرور و محکم با قلبی مهربان دارد.

Ji Jin Hee نقش شخصیتی دو چهره رو دارد که با دست آوردها و رفتار بزرگ منشانه اش

اعتماد همه رو به خود جلب کدره اما
درون خودش یک هیولای خطرناک رو نگه داری میکند.

اون هر کاری میکند تا میلش به قدرت رو تغذیه کند و اون قهرمان بزرگترین دشمن خودش است.

جالب اینکه Kown Hyun Sang هم در نقش یک خون آشام بد ظاهر شده است.

قشنگه بنظرتون؟؟؟
بنظرمن شاید یکم شیه به گومیهو باشه....
گومیهو هم سریال تخیلی و قشنگیه ولی توش خون اشام و اینجور چیزارو نداره...
اگه کسی این سریالو دیده خواهشا از دید خودشم بگه و نقدش کنه چون من میخوام بدونم که ارزش دیدنشو داره یانه....
ممنون Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
فک کنم شادی جان عاشقه گوم جاندیه ._. هر فیلمی که میخای راجع بش بدونی ( نقد ، بررسی و .. ) بگو بزارم برات .-.
نه تنها شادی خانوم ، هرکسی که علاقه مند هست به فیلمای کره ای و دوست داره نقدِ اون فیلمی که میبینه رو بدونه یا کلاََ بررسی و معرفی بازیگران و غیره رو همینجا بگه . Heart
نــام : Blood / خون
شبکه: KBS 2
ژانر:Medical, Fantasy, Romance
شروع پخش :2015-Feb-16 to 2015-Apr-21
روز و ساعت پخش:Monday & Tuesday 22:00
تعداد قسمت ها: 20

خلاصــه aquarium
پارک جی سانگ پزشکیه که در بیمارستان کار میکنه،در عین حال یو ری تا خواهر زاده رئیس بیمارستان و یک پزشک معروف وبه عبارتی ستاره ی بیمارستانه،اون پر افاده و سرد اما بسیار تواناست

لی جائه ووک هم پزشکیه که همه به اون افتخار میکنند اون ظاهری آرام داره.اما بسیار بلند پروازه و بزرگترین دشمن برای همه ست...

کارگردان : Kim min soo

آثار:

Blood | KBS 2-2015

• Good Doctor | KBS 2- 2013
  • Ojakgyo Family | KBS 2- 2011
  • The Accidental couple | KBS 2 - 2009
  • Good Bye Solo | KBS 2 - 2006
  • Her beautiful story | KBS 2 - 2004

بـــــــــازیگران :

بیوگرافی بازیگران:

Ku Hye Sun
تاریخ تولد : 9 نوامبر 1984
محل تولد : اینجئون، کره جنوبی
قد:163

سریال ها :

Ahn jae hyeon
تاریخ تولد : 1 جولای 1987
محل تولد: سئول،کره جنوبی
قد:186

سریال ها و جوائز :

Ji jin hee
تاریخ تولد : 24 ژوئن 1973
محل تولد: سئول،کره جنوبی
قد:178

سریال ها:

بررسـی :
نقش" آن جه هیون "رو قرار بود اول به" جانگ ایل وو "بدن اما "جانگ ایل وو " سر کار "نگهبان شب "بود بعدش هم به " یو یئون سوک " پیشنهاد دادن که اونم نشد بعدش دیگه به" آن جه هیون "دادن.

به نظر منم بد نیس کم کم راه میفته بعضی بازیگرا تو بعضی سریالا قسمتای اول خودشونو نشون نمیدن سریال که پیش میره بهتر میشن.

مثلا" پارک شین هه "! من اساسا باهــــاش مشکل دارم در جریانید که ! :| و از اینکه تو سریال "پینوکیو " بازی میکرد کلی عصبی شده بودم اما قسمت به قسمت بهتر شد و تو این سریال خودشو نشون داد !!!

1- اول بلاخره بازیگر نقش جی سانگ یا همون خون آشام خوشگل ما بلاخره داره با نقشش ارتباط برقرار میکنه و به قول دوستان داره یخش آب میشه !! اون از جمله بازیگرانی هست که بازیش توی این سریال زیر ذره بینه !! اونم به خاطر بازیش توی سریال "تو از ستاره ها اومدی"" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

2- بلاخره داره اصل نقش بازیگر نقش یو ریتا معلوم میشه و دیگه لحن حرف زدن و رفتارهاش بیننده رو عصبی نمیکنه!! فکر کنم همش معجزه عشقه .. ! Heart Angel

البته امیدواریم این کره ای ها دست از لجبازی بردارن و این بازیگر بیچاره رو به حال خودش بذارن !! وقتی گیر میدن دیگه ول نمیکنن 3ztz

3- هیجان سریال داره روز به روز بیشتر میشه !! آخ یه بزن بزنی بود قسمت 10" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
تازه داره عاشقانه هم میشه ! واییی ^_^" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

4- واقعا طنزش عالیه !! بعضی جاها لوله میشی روی فرش" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

فکر نکنید از اون سریالا خون آشامی ترسناکه نه ماجراش کلا یه چیز دیگه اس!!

نقـــــــــــــــــــــــــــــــــد :

در مورد شخصیت هام، جی سانگ خیلی طفلونکی ـه. آدم دلش براش می سوزه. " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
من تا قسمت 4 بیشتر از همه با کاری که بابای جی سانگ کرد خیلی مخالف بودم ! یعنی چی آخه، زن و بچه تُ تنها میفرستی برن ؟! اگه زنت فرصت فرار و زندگی مخفیانه رو تنهایی داره، پس با بودن تو شانس و فرصت خیلی بیشتری داره. یعنی چی تنها موند و اونجوری شد !!!:|

از صحنه های طنز فیلم خوشم میاد، آخ آخ...اون ربات ـه که سوژه ـست. مخصوصا وقتای که از جی سانگ میترسه...سوال ریتا هم از جی سانگ توی 10 خیلی خنده بود ... " تو دستشوئی ـَم میری؟"...عالی بود.... 497

و اما ..

موسیقی متنش خدایی پرفکت بود !3> اصن عالی !! اون صدایی که شبیه ضربان قلب عه!!!!!!!!!اصن توش یه دلهره ای هست fly2 اول این که ابدا از بازیگر زن این سریال (همون گوم جاندی تو پسران فراتر از گل  Exclamation ) خوشم نمیاد Sleepy فکر می کنم بهترین نقش عمرش رو تو سریال پسران برتر از گل بازی کرد و بس !! اما در مورد بازیش تو این سریال:

فضا برای شخصیت پردازی منطقی برای نقشش نداره. علاوه بر اینکه تو هر قسمت صحنه های زیادی با بار احساسی کاملا متفاوت وجود داره، کارکترهای زیادی هم هستن که تقسیم نقش بینشون باعث شده هیچ کدوم نتونن اونجور که باید تو نقششون فرو برن نقشهاشون ام پی تری شده الا خود پارک جی سانگ و لی جه ووک..برای همین استثنائا یو ریتا رو بخاطر نوع بازیش مقصر نمیدونم.
در یک کلام مشکل از فیلمنامه ست.
اما در کل داستان سریال نسبت به خیلی از سریالای مشابه کره ای متفاوته خدا رو شکر هنوز مربع و مثلث عشقی به معنای واقعی تو این سریال تشکیل نشده !
و داستان بر پایه ی موضوع دیگه ای پیش میره که این از دید من یه امتیازه .

سریال در اصل سریالی کمدی نیست همین که گفته شد طنزش پرفکت بود و اینا ! بلکه علمی تخیلی با احتمال اندکی کمدی .. البته قسمت به قسمت به علت ایجاد علاقه بین ریتا و جی سانگ Heart داره بار کمدی سر یال هم زیاد میشه . این سریال مثل خیلی از سریالایی که تو کره طرفدار نداره اما بیرون از کره خواهان زیاد داره تو کره استقبالی که باید ازش نشده اما زیرنویسایی که از این سریال به زبانهای مختلف وجود داره نشون میده که مردم کره باید تو سلیقشون تجدید نظر کنن" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ ، …Reyhaneh…
مرسی ♡
نقد خیلی خوبی بود ..
حیف شد که ترسناک نیست ._. من فک کردم ترسناکه واس همین خریدمش .. کارگردانه ولی تو ساخت سریال پزشکی ماهره ! Good doctor که یکی از کاراش هستو دیدم .. قشنگه ! البته یکم گاهی اوقات زیادی ساده ست .. یعنی امیدوارم خون یه کمی هیجانی تر ! تخیلی ! ترسناک ! چه میدونم یه تفاوتی با good doctor داشته باشه .
این پسره که تو تو از ستاره ها اومدی هم بازی کرده خیلی قیافش بامزه ست ! ازش خوشم میاد ..
البته نقشش اینجا اصلیه و داخل تو از ستاره ها اومدی نقش اصلی نبود برای همین باید انتظاراتی ازش بره .. امیدوارم نقششو خوب بازی کرده باشه .
اتفاقا من تازه دیروز فهمیدم این دختره جاندی خودمونه ^_^
از جاندی آره خوشم میاد .. نازه ♡
حیف جانگ ایل وو نتونسته بازی کنه تو این فیلم .-. خیلی دلم واس فیلماش تنگ شده ..
ولی یه چیزی ناموسن فیلمش ترسناک و تخیلی و هیجانی و خون آشامی نیست ؟ همش طنزه ؟ یا نه ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence
آگهی
من مربای پرتقالُ دارم اونم انگار خون آشمامیه ^_^

ندیم هنوز اما ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Apathetic
(21-02-2016، 21:29)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مربای پرتقالُ دارم اونم انگار خون آشمامیه ^_^

ندیم هنوز اما ..

آره اونم خون آشامیه ..
البته فک کنم خون ازش بهتر باشه !
اپیزودای مربای پرتغال کمه ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، Dead Silence
نقل قول: ولی یه چیزی ناموسن فیلمش ترسناک و تخیلی و هیجانی و خون آشامی نیست ؟ همش طنزه ؟ یا نه ؟
گفتم که ؛ ماجراش کلاََ یه چیز دیگس .. طنزم داره ! ولی فک نکنید کمـدیه ها !!

نقل قول: من مربای پرتقالُ دارم اونم انگار خون آشمامیه ^_^
من ندیدم ! کلاََ خون آشاممی دوست دارم !
خلاصش :: این سریال درمورد دختری است که خوناشام است و سعی دارد هویت خود را مخفی نگه دارد اما طولی نمیکشد که عاشق پسری بنام Jae Min میشود که این پسر از خوناشام ها متنفر است ….
و اما در مورد خون ..
توضیحاتی بیشتر بدم :

سریال در باره یک دکتر خون آشام است که بیماران رو درمان میکنه. بازیگر Ahn Jae hyun ( در سریال You`r all surrounded ) نقش این قهرمان خون آشام رو بازی میکند. همچنین Gu Hye Sun ( سریال Angel Eyes ) نقش اول زن رو به عهده گرفته است. Ji Jin Hee ( سریال A warmword ) هم که قبلاً به پروژه ملحق شده بود نقش مقابل ( دشمن، رقیب ) رو به عهده گرفته.BlooDسریال جدیدی از طرف تیم Good Doctor است. درباره ی یک جراح خون آشام که به نظر خیلی سرد و بی احساس می آید اما در واقع قلبی مهربان دارد به همراه کوله باری از دردهای درونی که به خاطر نزدیکیش با انسان ها بوجود آمده است. اون خیلی قوی باور دارد که زندگی انسان ها خیلی مهم است و نیاز خودش رو به خون سرکوب میکنه و تلاش میکنه برای نجات بیماران.
قهرمان زن این سریال، دختری است که در بخش تحقیقات سرطان به سختی تلاش میکند. اون نه تنها یک نابغه ی فیزیک است که در 17 سالگی به مدرسه ی پزشکی رفته، بلکه دختر رئیس گروه Chaebol است که بیمارستان متعلق به اوست. این تاحدی کمک میکنه که بدونیم این دختر برخلاف انتظار از آن دسته دخترهای لوس و نرمال نیست. بلکه شخصیتی مغرور و محکم با قلبی مهربان دارد.
Ji Jin Hee نقش شخصیتی دو چهره رو دارد که با دست آوردها و رفتار بزرگ منشانه اش اعتماد همه رو به خود جلب کرده اما درون خودش یک هیولای خطرناک رو نگه داری میکند. اون هر کاری میکند تا میلش به قدرت رو تغذیه کند و اون قهرمان بزرگترین دشمن خودش است.
جالب اینکه Kown Hyun Sang هم در نقش یک خون آشام بد ظاهر شده است.

میگم خدایی چقدر این صحنه محشر بود! من ک همش میزدم عقب که ادا درآوردن ریتا رو ببینم!  " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5 " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا چقدر جی سانگ عصبی میشه وقتی میبینه این مرتیکه عشقشو نوازش می کنه، در حالی که خودش هنوز هیچ حرکت اسکین شیپی نکرده!" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

و همین طور جواب J خیلی باحال بود!

موهاشو داده بالا ^^__^^ این طوری خیلی جذاب تر میشه! اصلا مدل موش تو این سریال خوب نیست و بهش نمیاد -_- باعث میشه وقتی داره از حالات صورتش برای بازی استفاده می کنه، زیاد خوب دیده نشه چون ابروهاش زیر موهاش مخفیه  !!

تو رو خدا ببینید چه قدر جذاب  میشه!

"آن جه هیون" از قسمت 10 به بعد، بازیش واقعا بهتر شده و تونسته خوب احساسات کاراکترشو بهم منتقل کنه. " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5

چقدر این صحنه ی قسمت 15 محشر بود!!! من خیلی خیلی حال کردم!!! "جی جین هی" محشر بازی کرد! من موندم این که انقدر خوب نقش منفی بازی می کنه، چرا زودتر این نقشارو قبول نکرده بود!!!

"آن جه هیون" هم واقعا قشنگ بازی کرد این تیکه رو. چقدر حرکات صورتش تک بود!

وای! چقدر باحال حرصشو درآورد!

آخ چقدر قشنگ داد می زنه! من این تیکه رو هزار بار نگاه کردم بس که محشر بود!

و بالاخره "پارک جی سانگ" عصبانی می شود!

و صحنه ی محشری دیگر!!!

اینم یه عکس متحرک از این سریال :

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5  " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
مطلب خیلی دارم راجع به این سریال در ادامه میذارم ! چون اکثراََ عکس ان و میترسم تاپیک براتون بالا نیاد ! امیدوارم لذت ببرید ." گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 5
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ ، …Reyhaneh…
مثل همیشه عالی بود ! بازم از خون بزار ^_^
عاغا من نفهمیدم بالاخره فیلم ترسناک و جذاب هست یا نه ؟ صحنه های خون آشامی و ماجرای خون آشامی داره یا نه ؟!
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان