امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان عشق ابدی|یاسمن قاف(جمره)

:////////////////////////////////
رمان عشق ابدی|یاسمن قاف(جمره) 3
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، M.AMIN13
آگهی
ی منشی دیگه اومد داخل مطب و رفتن اتاق امپول زنی شروع کردن فک زنی!خخخ
ایندفعه من از موقعیت استفاده کردم پریدم بوسیدمش تند رفتم نشستم سرجام.تا اینکه ی خانومه اومد تو و منشی در اومد.
ی 15 دقیقه بعدم دکتر اومد.منشی باهاش احوال پرسی کردو بهم گفت برم تو.رفتم داخل.
_سلام.
+سلام.مشکلتون چیه؟
_ی مدته خون دماغ میشم با خون دماغ شدن سرم درد میگیره وضعف میکنم.اردیبهشت آزمایش دادم عادی بوده فقط سیستم دفاعیم ضعیف بود که دارو خوردم درست شد.الان حالت تهوع و سردرد و سرگیجه ام دارم.خواب و خوراکمم بهم ریخته.
+از دوطرف بینی خون میاد یا ی طرف؟چقد طول میکشه تا بند بیاد؟
_از ی طرف بعضی وقتها طرف راست و بعضی وقتها چپ.حدودا 15-25 دقیقه.
+دراز بکشید.
دراز کشیدم با ی وسیله چکش مانند میزد به پشتم و میگفت درد گرفت بگو تا رسید به قسمت معدم که دردم گرفت.
_آخ!
+درد داشتی؟
_بله.
+خب بیا پایین.
رفتم پایین نشستم.تو دفترچم دارو نوشت و تاکید کرد به موقع داروهامو بخورم.
_ببخشید.لازمه دوباره آزمایش بدم؟!
+بله.برای احتیاط برات نوشتم.
رفتم با سبحان رفتیم داروخونه.
+چی گفت؟
_هیچی آزمایش خون نوشت.
+باهم میریم.
_باشه.
دفترچمو گرفت و رفت پیشخون داروخونه و داروهارو گرفت میخواستم پولشو حساب کنم که نزاشت.
دیدم تو کیسه داروها ی آمپول هست ترسیدم.
_وای سبحان آمپوووول.
+سیس.میترسی؟
_آره.
+من پیشتم عشقم نترس.
_باشه.
رفتیم داخل مطب و داروهارو بردم پیش دکتر گفت آمپولو اشتباه دادن که من از ذوق نمیدونستم چیکار کنم.
رفتم بیرون.
_آمپول برای من نبود اشتباه گذوشتن.
+خخخخخ.در رفتیا.
_آره.خخخ.
+ای حال میداد الان امپول میزدی دردت میومد جیغ میزدی خخخ.
_عه!سبحاااان!
+شوخی کردم نفسم.
_باشه خخخ.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ρυяρℓє_ѕку ، M.AMIN13 ، -samira- ، هانی*
تازه داره جالب میشه #
یاسی بگو دیگه بقیشو
رفتیم خونه اونم سریع رفت خونشون تا نهار بخوره زود بره مد دیرش شده بود.قرار شد دوشنبه بریم ازمایش چون یکشنبه سه زنگ ریاضی داشتم اونم که عاشق ریاضی و خیلی تاکید میکرد که از ریاضیت عقب نیوفت.دوشنبه شد شبش برف اومده بود و هوا سرد بود و بازم من فرار از مدو آغاز کردم.ایندفعه مامانم تا سر کوچه کوچیکه اومد و رفت منم تا از در مد نگذشته بودم نازیو پیچوندمورفتم اما درست وقتی که داشتم میپیچیدم طرف کوچه پشتی ماشین بابا رو دیدم تو دلم گفتم حالا خوبه تابلوئه(لیفان سفیدX60)برگشتم تو تا منو ندیدن و قایم شدم پشت ماشینی که تو کوچه کوچیکه بود تا رفتنو منم در اومدم و رفتم .کوچه پشتی همش بیابونی بود و تو بیابونا برف مونده بود خیابونم مونده بود اما کم.دوتا عکس انداختم.و راه افتادم به سمت خونه تو راه داشتم میخوندم.
_دیرُم دیرُم آخ جون!میخوام بِرُم آخ جون!قِرِ کمری آخ جون!تو پنج دری آخ جون!
تا اینکه رسیدم خونه درو باز کردمو اومدم تو.چت کردیم تا اینکه اومدو راه افتادیم تو راه برف بازی کردیم تا رسیدیم ازمایشگاه.رفتم دفترچرو دادم پیشخون ازم شماره و ادرس خواست شماره سبحانو دادم.
بهم گفت بشین نشستم دو دقیقه بعد ی مرده اومد نشست کنارم خودمو کنار کشیدم سبحانم به غیرتش برخورد به مرده نگاه کرد مرده پاشد سبحان سریع اومد نشست جاش و چسبید به من براش مینوشتم میزدم دستش میخوند.
_میترسم.
+عشقم نترس پیشتم.
_باشه نفسم.

♥♥♥دوستان این دیگه اخرین ارسالم تو امساله داریم میریم مسافرت.ی قسمت 7 ام میزارم ی قسمت ام 11ام.♥♥♥
↓سپاس از اینکه رمانو دنبال میکنید.
♥عیدتون به شیرینیه باقلوا(:♥خوش بگذره^_^
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، sara006 ، M.AMIN13 ، ρυяρℓє_ѕку ، -samira- ، m@hsa14 ، هانی*
تنها توضیحی ک میتونم درباره ی این کتاب بدم اینه ک:

ی مردی بوده ک میاد و اتیش میدزده و ب انسانا میده بعد وقتی رئیسشون میفهمه این رو مجازات میکنه و ب یکی از سرباز یا.... دستور میده هرروز بیاد جیگر اینو بکش از تنش بیرون بعد این یارو فردا دوباره زنده میشه و دوباره این کار تکرار میشه.
Heart

اسم کتاب:اتش دزد

با احترام:A.DELKASH
 سپاس شده توسط M.AMIN13
آگهی
خیلی قشنگه
(;
واااااااااا این چه کاریه
ببخشید بدقولی شد اما تقصیر مامان باباس دیگه (:
تموم شد و رنگم مثل گچ شد لبام خشک شد.کشون کشون تا سالن رفتم چند تا بطری کوچیک برای نمونه مدفوع و ادرارم دادن و رفتم، البته قبلش حساب کرده بود سبحان.
کشون کشون میرفتمو دنبال سبحان میگشتم چشمام سیاهی میرفت سردم بود.
سبحان نبود!احساس تنهایی کردم.رو راه پله نشستمو به سبحان اس دادم که کجاست و اونم رفته بود تو راه پله طبقه بالا قایم شده بود،آخه یک نفر شبیه مادربزرگش یاسمن دیده بود.
_کجا بودی؟!
+ببخشید عزیزم آخه یکی کُپِ یاسمن دیدم.
_اشکال نداره معذرت نخواه(:
+سرت گیج میره ؟بزار کمکت کنم.
اومد دستمو گرفت آروم آروم از پله ها رفتیم پایین دستمو ول کرد نزدیک بود بخورم زمین.
+مواظب باششش!
+بیا ی چیزی بگیرم بخوری فشارت افتاده.
_نه نمیخواد اووردم بریم سردمه.
+باشه.
از کوچه های پشتی رفتیم دستمو گرفت.گرمای دستاش اونقد بهم قوت میداد که هیچی از حالم نمیفهمیدم.
رفتیم خیابون طالقانی دستمو گرفت باز،انگار نامزد بودیم!پیشش خیلی احساس خوشبختی میکردم انگار دنیا برای من بود.به ویترین مغازه ها نگاه میکردم دلم میخواست به همه بگم منو اون با همیم!خب احتمالش میرفت ی فامیل مارو ببینه ولی اینقد خوب بود که گفتم جهنم ببینه!
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، امیر‌حسین ، M.AMIN13 ، هانی*
لطفا بقیه رو بزار : (

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان