امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلیپ لام: نویر بهترین دروازبان جهان است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلیپ لام: نویر بهترین دروازبان جهان است 1

کاپیتان تیم بایرن مونیخ هیچ چیز جز ستایش درباره ی مانوئل نویر ندارد و مشتاق است که در بوندسلیگا به فوتبالش پایان دهد.

به گزارش بخش بین الملل ورزش 11، فیلیپ لام گمان می کند که هیچ بحثی برای اینکه مانوئل نویر را بهترین دورازبان جهان بنامند وجود ندارد.

مانوئل نویر طی چند ساله ی اخیر به خوبی از دروازه ی تیم بایرن مونیخ حفاظت کرده و تبدیل به یکی از ستون های باواریایی ها شده است. او با بایرن سه بار بوندسلیگا را فتح کرده و دو بارجام حذفی این کشور را بالای سر برده است و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه های جهان در کارنامه دارد. نویر در مدتی که در آلینس آرناست بخت فتح جام جهانی با تیم ملی آلمان را هم داشته است.

فیلیپ لام اعتقاد دارد که هم وطنش تمام خصیصه های فردی موفق را در بالاترین سطح فوتبال جهان، دارد، که باعث می شود او پیشاپیش دروازبانانی چون جیان لویجی بوفون، پتر چک، دیوید دخه آ و تیبو کورتوا بایستد.

لام درمصاحبه با The Times of India گفت:

-

برای موفق شدن شما نیازمند استعداد و مهارت و شایستگی و هم چنین توانایی درک بازی هستید.

وزن و قد حیاتی نیستند. اگر بخاهید در بالاترین سطح فوتبال بازی کنید نیازمند آن سه ویژگی نخست هستید. اما بازیکنان بی مانند کسانی اند که بتوانند بازی خوانی خوبی هم داشته باشند.

نویر را باید جزو بهترین دروازبانان دنیای فوتبال دانست. اما خب او هم لحظه های فراموشدنی دارد.

در نظر من مانوئل نویر بهترین دروازبان جهان است و به شخصه نمی خواهم کس دیگری درون دروازه ی تیمم بایستید.
-

فیلیپ لام توانمندی بیشتری در دفاع راست دارد، اما در تیم گواردیولا در این فصل در پست هافبک هم ایفای نقش می کند و احساس می کند که تطبیق پذیری اش مزیتی بزرگ برای بازی اش محسوب می شود.

او در ادامه صحبت هایش گفت:

-

آکادمی فوتبال بایرن در زمانی ک من آنجا بودم بر روی بهبود شرایط تطبیق پذیری جوانان کار می کرد. من جام قهرمانی زیر نوزده سال را درپست هافبک به دست آوردم. در واقع من در پست های مختلف بازی می کنم. و متقاعد شده ام که بزرگترین قدرت من درک بازی در نواحی مختلف زمین است.

وقتی پپ تصمیم گرفت من را در پست هافبک به کار بگیرد بسیار خوشحال شدم. من را یاد جوانی ام انداخت که تغییر پست برایم چالش جدیدی بود. همیشه فریبنده است که از پس دشواری های جدید بر آیید. گمان کنم که همین مساله یکی از توانایی های من در تیم ملی آلمان هم هست. به عناون کاپیتان تیم هم در سمت راست دفاع بازی می کنم و هم هافبکم.
-

این بازیکن 32 ساله قراردادش را با بایرن تا سال 2018 تمدید کرده است و قصد دارد تا پیش از آنکه وارد عرصه مربیگری شود، در بارین ماندگار شود.

لام تاکید کرد که:

-

هدف من بازنشسته شدن در بایرن است.

می خواهم تا جایی که می توانم فوتبال بازی کنم. سپس از مربیگری و مقام های مدیریتی لذت ببرم.
-
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  آزمون بهترین بازیکن زنیت شد
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.
  علی رضا بیرانوند بهترین دروازه بان هفته ۲۱ لیگ بلژیک شد!!!!
  آنتورپ به دنبال جذب دروازبان جدید. اینده بیرانوند در تاریکی!
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  حذف ستاره ی اسنوکر جهان از لیگ قهرمانان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان