امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دی ماریا: نمی خواهم خاطرات حضور در منچستر یونایتد را به یاد بیاورم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دی ماریا: نمی خواهم خاطرات حضور در منچستر یونایتد را به یاد بیاورم 1

ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن می گوید خاطرات خوب بسیار کمی در منچستریونایتد دارد و معتقد است که لیگ 1 فرانسه هم به مانند لیگ برتر دشوار است.

آنخل دی ماریا فصل گذشته در منچستر یونایتد حضور داشت و دیگر نمی خواد روز های حضورش در این تیم را به یاد بیاورد و این دوران را تجربه ای غم انگیز توصیف کرد.

دی ماریا یکی از گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد است در طول یک فصل حضور در این تیم در 27 بازی تنها 3 گل به ثمر رساند.

پس از این راهی لیگ 1 فرانسه شد تا برای پاری سن ژرمن به میدان برود. حال پس از گذشت یک نیم فصل به یکی از عناصر کلیدی در تیم بلان تبدیل شده است.

دی ماریا 27 ساله در گفتگو با اکیپ عنوان کرد:

-

زمانی که من در منچستر یونایتد بودم یک تجربه غم انگیزی را داشتم. هیچ چیز نمی توانست به من امید بدهد. من ناامید بودم و این نمی توانست به من برای رسیدن به موفقیت کمک کند.

باید صادقانه بگویم، هیچ چیز خوب در آنجا وجود نداشت که من به یاد داشته باشم و نمی خواهم چیزی را هم به یاد بیاورم.

من در پاری سن ژرمن خوشحالم و این چیزی است من آن اهمیت می دهم. من این شانس را داشتم که به پاری سن ژرمن بروم و در یک فرصت مناسب این برای من اتفاق افتاد.

من در سال 2014 زمانی که به منچستر آمدن به مسائل مالی فکر نمی کردم. در حالی که این می توانست برای من خیلی خوشحال کننده باشد. اما چیزی هایی وجود داشت که من از آنها بیم داشتم و تصمیم گرفتم به منچستر بروم.

اما من همیشه از آمدن با اینجام چشم انداز زییایی داشتم.
-

پاری سن ژرمن در حال حاضر با 24 امتیاز بالاتر از موناکو در صدر جدول قرار داد، اما دی ماریا ادعا می کند که در لیگ 1 رقابت ها سخت است.

-

بازی در انگلستان بسیار فیزیکی است و شدت خشونت بالاست، هر اتفاق تا زمانی که سوت پایان بازی زده شود می تواند رخ دهد، و به نظر من فرانسه شباهت زیادی به انگلیس دارد.

بسیاری از مردم می گوید که لیگ 1 فرانسه کیفیت بالایی ندارد، اما من می گویم که بازی در این لیگ اصلا آسان نیست.

بارسلونا و رئال مادرید همیشه در هر بازی در لالیگا با 4 گل به برتری می رسند، اما در این لیگ حتی تیم ها بسیار ضعیف هم که در انتهای جدول قرار دارند می توانند بر ای شما مشکلاتی ایجاد کنند.
-
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  برتری پورتو در حضور «طارمی»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان